Da Vinci graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
800 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, podróże, historia

Recenzja automatu online da vinci

Nawet ci, którzy nie są miłośnikami sztuki, słyszeli o słynnym malarzu da vinci. Cóż, High 5 Games upewniło się, że zostaniesz poinformowany o tych niesamowitych arcydziełach. Za szlachetnymi kamieniami na kołowrotkach znajduje się symbolika, mówiąc, że te trzy obrazy są prawdziwym klejnotem. Da Vinci by HI 5 Games to niesamowity 20 stałych automatów płacowych. Może dostarczyć częste solidne zwycięstwa, dzięki funkcji spadających kołowrotków, gier bonusowych, dziczy i rozproszonych. Deweloper postanowił opracować szczelinę, aby był kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami komputerowymi i mobilnymi, więc bez względu na to, gdzie jesteś, naciśnij grę i ciesz się mistrzostwem!

Jak grać w gniazdo online da vinci

DA VINCI jest dostępny na dowolnym urządzeniu iOS, Android lub Desktop. Możesz grać w grę, która będzie działać płynnie na każdym komputerze, smartfonie lub tablecie. Symbole są ustawione na czarnym tle. Poniżej rolki możesz zobaczyć swoją bieżącą saldo i całkowitą wygraną. Po prawej stronie widzisz ustawienia zakładu. W przypadku 20 stałych linii płacowych umieść minimalny zakład 0.20 do 200 monet. Nad ustawieniami zakładu zobaczysz przycisk Spin.

W prawym górnym rogu znajdziesz wypłatę. Pierwszym symbolem jest symbol bonusowy. Drugi to diament, który oferuje 5000 monet dla najlepszych zwycięskich kombinacji na najlepszych miejscach online. Mona Lisa oferuje 1000 monet, portret muzyka 500 monet i dziewczyna z monetymi 300. Różowe i pomarańczowe klejnoty oferują 100 monety, a monety zielone klejnoty 80.

Funkcje Da Vinci i darmowe spiny

Każda zwycięska kombinacja na opłaconych lub niepopatrzonych liniach wywołuje upadające bębny. To wtedy wszystkie zwycięskie symbole są usuwane ze szponów, a nowe lądują, aby wypełnić luki. Otrzymujesz wynagrodzenie za zwycięskie kombinacje na płatnych liniach, a jeśli zrobisz kolejną zwycięską kombinację, funkcja będzie nadal dawać nowe symbole. Kiedy nie pojawiają się więcej zwycięstw, funkcja kończy się.

Dzikie pojawia się tylko na środkowych rolkach. Kiedy to się stanie, zastępuje regularne symbole. Rozproszony symbol bonusowy pojawia się na pierwszych trzech rolkach i wyzwala darmowe obroty. Kiedy pojawi się 3, otrzymujesz 6 darmowych obrotów. Podczas gry podstawowej wolne spiny można również uruchomić, losowo. Podczas bezpłatnych obrotów obowiązuje również funkcja spadających rolki, ale nastąpiła zmiana pod względem symboli i wypłat, które dają. Trzy obrazy podczas bezpłatnych spinów przyznawają nagrody w kredytach, a nie monety. Płacą 600, 500 i 400x za udział. Inne regularne symbole dają takie same wypłaty, jak w grze podstawowej. Ponadto, gdy pojawiają się od 3 do 5 rozproszonych, otrzymujesz od 2 do 15 dodatkowych darmowych spinów. Całkowita liczba bezpłatnych spinów, które można uzyskać, wynosi 300!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

DA VINCI MAKSYMUMY WIN, RTP i zmienność

Gry Da Vinci przez High 5 Games zapewnia rozgrywkę o niskiej i średniej wariancji i RTP 96.20%. Wypłaca do 800 000 monet.

Da Vinci werdykt i podobne automaty online

Początkowo Da Vinci nie wydawał się bardzo satysfakcjonującym miejscem, biorąc pod uwagę jego niską wariancję. Jednak zwycięska kombinacja z logo gry daje 50 000 kredytów. Symbole malarskie mogą dać 120 000 punktów, 100 000 punktów i 80 000 kredytów. Biorąc pod uwagę, że możesz dostać do 300 darmowych spin.

Kolejnym automatem, który może zapewnić 50 000 punktów, jest Crystal Kingdom. Gniazdo zawiera również spadające bole i bonusowe gry. Jeśli uda ci się wylądować najwyższej jakości kombinację podczas maksymalnie 16 darmowych spinów, możesz wygrać 800 000 punktów. Jeśli jednak szukasz miejsca, w którym pojedyncza zwycięska kombinacja może dostarczyć 100 000 punktów, wypróbuj Bourbon Street Bash. Podczas bezpłatnych obrotów mnożniki do 9x obowiązują, co oznacza, że optymalnie możesz wygrać ponad 900 000 punktów grających w najlepszych kasynach online!

Powiązani partnerzy kasyna

African Simba
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaire Genie
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Rook's Revenge
RTP:
94.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon Spark
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Avatars - Gateway Guardians
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magic Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
It's Magic
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Animals of Africa
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bee Hive Bonanza
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hoot Loot
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
WildPops
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dazzling Diamonds
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni