Road Rage graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nolimit City
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
CA 3 600 000 $.00
Maksymalny zysk:
Nie
Motyw:
Dziwaczne/dziwne

RAGE RAGE ONLINE Recenzja automatu online

Szef Rage Machine to gra w stylu kreskówek, w której różne gniewne kierowcy pojawiają się na 5 rolkach i od 99 do 259 zwycięskich sposobów. To praca Nolimit City i ma pełną funkcje rozgrywkę i niezwykły styl, taki jak znak Hall tego programisty.

Dzikie samochody zwiększają liczbę sposobów wygrania, zwiększenie mnożników wygranych lub pozostawienie za sobą kolejnych dzikich symboli. Istnieją 3 bezpłatne funkcje wirowania, w których 1, 2 lub 3 lepkie dzikie symbole pozostają na miejscu w rzędach 3, 4 lub 5, a przed rozpoczęciem darmowych gier jest zabawna sekwencja.

Rage drogowe to wysoce niestabilne gniazdo ze średnim zwrotem 96.03% i potencjalne wygrane 36 000 razy Twoje udziały. Jest dostępny w wersjach komputerowych i mobilnych w naszym wyborze najlepszych kasyn.

Jak grać w gniew wściekłości w Internecie

Siatka Symbolka Rage Symbol na drogi, pod kątem drogi, ma tylne lustro, odświeżacz powietrza w kształcie drzewa, płaską oponę i kawę, a także 5 szalejących postaci. Spotkasz zrzędliwą babcię, gniewną arystokratę, a nawet Karen, która wygląda odpowiednio krzyżowo. Ścieżka dźwiękowa muzyki rockowej obejmuje sygnały dźwiękowe, szczekające psy i gniewne okrzyki. Nolimit City słynie z niezwykłych tematów omówionych w swoich grach, a gniazdo wściekłości jest często zabawnym dodatkiem do ich wyjątkowej oferty.

Jest to łatwa gra do konfiguracji, z prostymi elementami sterującymi, w tym emblematem "$", który ujawnia zakres zakładów 0.20 do 100.00 na spin. Błyskawica na elementach sterujących aktywuje tryb szybkiej gry, a strzałka obok niego daje opcję automatycznego obracania kołowrotków.

To jest złożona gra i musisz wiedzieć, co jest na drodze, zanim zagrasz w automatach do gniewu drogowego. Kliknij 3 małe kropki na elementach sterujących, aby otworzyć wypłatę, gdzie znajdziesz szczegóły dotyczące darmowych spinów, dziczy, mnożników i innych. Znajdziesz także listę tego, ile wygrasz z dopasowanych symboli na sąsiednich bębnach z lewej strony, z kierowcą Joe wartym najwyższym poziomem na 5 -krotnie całkowitej stawki.

Możesz cieszyć się gniazdem wściekłości na urządzeniu stacjonarnym lub zagrać na Androida, iOS lub Windows Mobile z dowolnego miejsca. Po prostu nie podczas jazdy.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniewu szanowego

Czerwone, żółte i zielone samochody to dzikie symbole, więc mogą pomóc w ukończeniu kombinacji, działając jako inne w razie potrzeby. Wywołują również te funkcje w grze:

 • Żółty samochód Tigguje funkcję rozkładu silnika, która zwiększa rozmiar symboli na tej samej kołowrotku.
 • Czerwony samochód jeździ od prawej do lewej przez rolki, zwiększając mnożnik o 1x na każdym symbolu, który przecina, i pozostawia dzikie na początku i zatrzymywać pozycje
 • Zielony samochód robi to samo, ale jeździ od lewej do prawej.

Jeśli czerwone i zielone samochody znajdują się w tym samym rzędzie, funkcja zderzających się samochodów widzi, jak kierują się w stronę siebie i łączą mnożniki wszystkich symboli, które przejeżdżają.

Trzy, 4 lub 5 symboli rozproszenia światła nagradzają darmowe spiny, ale przed rozpoczęciem funkcji wściekłości widać dzikie samochody jeżdżą na znakach drogowych, zbierając dodatkowe darmowe spiny i mnożniki dzikich samochodów po drodze.

Trzy rozproszone nagrody Morning Rush Round, z 6 darmowymi obrotami na 3 rzędach symboli i lepkim dzikim samochodem, gdziekolwiek zatrzymał się w grze wściekłości Bluff. Cztery rozproszenia wyzwalają gry H1ghway Jam, w których masz 8 obrotów na 4 rzędach symboli i 2 dzikie samochody. Jeśli rozpoczęło się 5 rozproszeń, otrzymasz gier miejskich Mayh3m, z 10 spinami, 5 rzędami i 3 lepkimi dzikimi samochodami.

Tajemnicze symbole mogą wylądować w rundzie i zwiększyć mnożnik kolorów pasujących samochodów o 1x. Jeśli kolory się nie pasują, dostaniesz 1 dodatkowy obrót, a dodatkowe rozproszenia ulepszaj poranną pośpiech i funkcje dżemu H1ghway.

Jeśli pojawią się tylko 2 lampki świetlne, zamykają się na respond, aby dać ci dodatkową szansę na wejście do bezpłatnych funkcji gier.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Mnożnik dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Kup bonus

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Wilds może budować wartość w bezpłatnych grach i jest to najbardziej prawdopodobna droga do wygranej "Ghost Rider" w wysokości 36 000 razy. Przy maksymalnym zakładach 100.00, jest to warte 3600 000.00.

Spodziewaj się bardzo wysokiego poziomu zmienności z maszyny do gniazda wściekłości, w której zwycięskie spiny mogą być mniej powszechne niż większość automatów, ale potencjał, aby wygrać dużą wygraną w każdym. Powrót do odsetka graczy jest rozsądny, na poziomie 96.03%, ale nie wybitne.

Nasze przemyślenia na temat gniewu na drodze online

To kolejna fantastyczna gra z Nolimit City i dołącza do innych unikalnych automatów, takich jak Remember Gunag i Mental w ich ciągłym zakresie. Styl kreskówki przynosi lekki akcent do tematu, z którym wielu z nas może się odnosić, a ekscytująca rozgrywka zapewni rozrywkę na wieki.

Dzikie samochody z mnożnikami utrzymują podstawowe gry, a darmowe spiny na rozszerzonych zestawach kołowrotków, z większymi mnożnikami lub dodatkowymi spinami może prowadzić do wielu dużych zwycięstw. Odpręż się od stresu związanego z dojazdami i zagraj w gnieździe wściekłości na najlepszych kasynach komputerowych i mobilnych.

Jaka jest maksymalna wygrana w gnieździe online Rage?

Najwyższa możliwa wygrana z gniazda wściekłości na drogach wynosi 36 000 razy w twoim pakiecie, czyli 3600.000.00 przy maksymalnym zakładach. To jest wyższe niż wiele innych miejsc, ale później trudniej jest dotrzeć.

Jaka jest funkcja kolidujących samochodów w gnieździe wściekłości drogowej?

Czerwone i zielone symbole dzikich samochodów w tym samym rzędzie poruszają się w kierunku siebie. W tym zderzanym samochodom funkcji gniazda szał.

Czy maszyna do gniazda szałów ma inne funkcje?

Tak. Gniazdo wściekłości na drogach jest wypełnione wieloma dodatkowymi funkcjami, w tym 3 bezpłatnymi obrotami, w których masz 3, 4 lub 5 rzędów symboli, rosnące mnożniki i szansę na ulepszenie w dowolnym momencie.

, Czy powinienem grać w gniazdo wściekłości na maksymalnym zakładce?

Jeśli twój bankroll jest wystarczająco duży, możesz zagrać w automat do gniazda drogowego dla 100.00 na każdym obrotu, ale nie musisz się tak bardzo postawić, aby cieszyć się grą. Minimalny udział to tylko 0.20.

Czy mogę zagrać w gniazdo szaleństwa na telefonie komórkowym?

Gniazdo wściekłości na drogach jest kompatybilne z Androidem, iOS i telefonami komórkowymi i tabletami z systemu Windows. Oprócz ponownych elementów sterujących, nie ma różnicy między wersją komputerową a mobilną tej gry.

Jakie symbole używa gry w grę wściekłości drogowej?

Gniazdo wściekłości na drodze ma symbole w stylu kreskówek lustra, kawy, telefonu i 5 różnych postaci na rolkach. Zobaczysz także zielone, czerwone i żółte symbole dzikich samochodów, które mogą działać jak inni, aby ukończyć zwycięstwa.

Gdzie powinienem grać w gnieździe wściekłości?

Gniazdo wściekłości na drodze znajduje się na komputerach stacjonarnych i mobilnych kasynach tutaj. Każda ręcznie wybierana strona ma duży wybór gier, fantastyczne oferty bonusowe i gwarancję uczciwej gry i zaufania.

To gniazdo wściekłości podobne do wszystkich innych gier?

Inne gry o podobnym stylu o tematyce samochodowej obejmują szalone samochody z Push Gaming oraz Knight Rider by Netent.

, Kto jest za maszyną do gniazda wściekłości?

Rage Road jest częścią Nolimit City Range, która zawiera również innowacyjne szczeliny, takie jak Rave, Mental, Punk Toaleta i Das Xboot. Zagraj w te i więcej w naszych zatwierdzonych kasynach.

Kiedy gniazdo wściekłości na drodze uderzyło kasyna online?

Gniazdo wściekłości drogowe zostało uruchomione 16 sierpnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Links of Ra
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
ZZ Top – Roadside Riches
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Syncronite
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Shark
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bamboo
RTP:
96.13%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Treasure Mine Power Reels
RTP:
95.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Avalon
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frankenslot's Monster
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bear Mountain
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
High Street Heist
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Noble Sky
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Riches Hyperspins
RTP:
97.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni