Noble Sky graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Fantasy, złote/złote monety, science fiction, steampunk

Noble Sky Recenzja automatu online

Gatunek steampunk łączy styl wiktoriański z elementami science fiction. Noble Sky otacza kołowrotki biegami i zębami i używa symboli pasażerów, dziwnego kapelusza, zegarek kieszonkowy i ikony kart w stylu metalicznym.

Jasnoniebieskie niebo siedzi za kołowrotkami, a po lewej stronie zobaczysz sklepienie złotych monet i 3 jackpoty. Microgaming i ich partner, Neon Valley Studios, zaprojektowali grę, która nie przesadza w stylu, ale wygląda doskonale na komputerach PC, iOS, Android i Windows Mobiles.

Uważaj na sterowstwo wypełniające całe rolek jednocześnie i poruszając się, aby zakończyć zwycięstwo po wygranej podczas serii respins. Cenne mnożniki wchodzą jednocześnie, zwiększając nagrody do 10x. Możesz także zbierać stałą nagrodę jackpota, zbierając wystarczającą liczbę złotych monet, grając w Noble Sky Slot w najwyższych miejscach online.

Jak grać w Noble Sky Darmowe Gry Online

Zakres zakładów trwa od 0.25 do 25.00 na spin, który powinien obejmować większość budżetów, ale może być zbyt niskie dla wyższych rolników. To równe 0.01 do 1.00 na każdej z 25 linii wypłat, a wygrasz, gdy 3 lub więcej tego samego symbolu zatrzymuje się na linii od lewej strony.

Rozpoczęcie pracy jest łatwe, a po kilku kliknięciach na przyciskach kontrolnych plus i minus, będziesz kręcić rolki w krótkim czasie. Opcje obejmują tryb FastPlay i Automatic Spins, a wypłata jest otwarta za pomocą 3 przerywanych linii po lewej stronie głównych elementów sterujących. To tutaj zobaczysz dalsze szczegóły funkcji bonusowych, a także pełny rozkład tego, ile wygrasz z różnych symboli.

Gdzie grać

Prawo regulujące grę kasyn online w Kanadzie różni się w każdej prowincji. Na niektórych terytoriach jest to nielegalne, a jedyną opcją dla graczy jest zarejestrowanie się w dostawcy kasyn offshore. Warto zwrócić uwagę na przepisy dotyczące prowincji, w której się znajdujesz, czy nie lub nie mogą wkrótce się zmienić. Na przykład hazard w kasynach online w Ontario ma zostać zalegalizowany, aby gracze w prowincji mogą wkrótce grać w gnieździe takie jak ta z operatorami w Kanadzie.

Respins i inne szlachetne cechy bonusowe

Nie ma tu oddzielnych darmowych obrotów, ale nie przegapisz tego, ponieważ funkcja respins jest wyjątkowa. Zaczyna się, gdy dziki symbol sterowca wypełnia wszystkie 3 rzędy na dowolnym kołowrotku. Część odsuwają się za darmo, podczas gdy sterowiec przesuwa jedną kołowrotek po lewej.

Wszelkie zwycięstwo z pierwszego regula wypłaca się według standardowej stawki, ale mnożniki 2x, 3x, 5x i 10x stają się aktywne dla wszystkich następujących. Daje ci do 5 respinów z w pełni dzikim kołowrotkiem w każdym.

Sklepienie po lewej stronie kołowrotków wypełnia się, gdy zbierasz monety przymocowane do dowolnego symbolu. Gdy masz wystarczającą ilość monet, staje się bardziej prawdopodobne, że funkcja premii Jackpot uruchomi się, a kiedy to zrobi, zobaczysz 12 monet ustawionych na drugim ekranie. Wybierz z nich, a jeśli dopasujesz 3 jackpoty, wygrywasz odpowiednią nagrodę. Mini, minime, główne i wielkie jackpoty są ustalonymi nagrodami o wartości 15x, 40x, 500x i 5000 razy w całkowitym stawce.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Noble Sky Slots Game Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność

5000x Grand Jackpot, dostępny również w najlepszych kasynach mobilnych, jest największą możliwą nagrodą z Noble Sky Slot Machine, a jeśli masz stawkę 25.00 W przypadku spinu wyzwalającego jest wygraną w wysokości 125 000.00. Jest to średnia zmienność, więc powinieneś wygrać z przyzwoitą częstotliwością, a średni powrót do procentu graczy wynosi 96.12%.

Nasz szlachetny werdykt niebo

Mikrogaming ma kilka miejsc w stylu steampunk, takich jak Fortunium i ligi fortuny. Pod względem wizualizacji Noble Sky nie jest do końca ich standardem, ale nadal ma kilka imponujących symboli, szczególnie sterowczy.

Oczywiście ten statek retro-fiction jest również kluczem do fantastycznej funkcji bonusowej. Respins z rosnącymi mnożnikami może prowadzić do dużych zwycięstw, zwłaszcza jeśli statek wyląduje na prawych rolkach. Runda bonusu Jackpot jest mniej prawdopodobna, ale kiedy to zrobi, gwarantowana jest wygrana.

Wprowadź świat steampunk, gdy grasz w Noble Sky Glot w najlepszych kasynach online i mobilnych z napędem mikrogamingowym. Prezentujemy najwyżej oceniane kasyna online, w których możesz ubiegać się o najlepsze bonusy po dołączeniu.

9 Masks of Fire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bison Battle
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Creepy Castle
RTP:
95.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cazino Zeppelin Reloaded
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reel King
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Piggy Riches Megaways
RTP:
94.72%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Santa’s Stack
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aquanauts
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Last Sundown
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
777 Mega Deluxe
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Judge Dredd
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Danger High Voltage
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki