Dream Diver graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Dziwaczne/dziwne

Dream Diver Darmowe Gry Online Recenzja

Zatukaj w hipisowatym, trippy World of the Dream Diver Darmowe Gry Online z Elk Studios. Ta dziwna i cudowna gra rozgrywa ponad 5 rolek przekroczonych 128 sposobami wygrania. Jest to kreskówkowy automat tematyczny wokół dziwnych snów i ma bonusową rundę, w której przekraczasz różne krajobrazy, gdy zbierasz nagrody. Ułożone dziczy i respins również pomagają w wygranych marzeń.

Możesz zagrać w gniazdo Dream Diver na iOS, Android i Windows Mobiles, a także komputer. Ma średni poziom zmienności i średni procent zwrotu wynoszący 95%. Możesz wygrać do 250 000.00 Kiedy grasz na najwyższych stawkach.

Jak zagrać w snom sloter Dream Diver

Bazowe gry rozgrywają się w zaciemnionej sypialni, w której facet w czerwonej koszulce i kapeluszu z jego kotem. Chociaż symbole składają się w dużej mierze z tradycyjnych obrazów owocowych, dzwonów i czerwonych 7, wszystkie mają styl kreskówki, który pasuje do psychodelicznej natury gry.

Po uruchomieniu funkcji bonusowej poruszasz się przez światy wielokolorowych ryb, notatek muzycznych, planet i innych dziwnych lokalizacji. Jeśli podoba Ci się styl kontrkultury i inspiracja żółtej łodzi podwodnej, jest to fantastyczna gra. Ścieżka dźwiękowa jest odpowiednio hipisowska.

Proste elementy sterujące obejmują stos monet, które klikasz, aby ujawnić opcje zakładu od 0.20 do 100.00 na spin. Podobnie jak inne gry w automatach Elk Studios, Dream Diver ma opcje zakładów "X-Iter", które kosztują więcej, ale zwiększają prawdopodobieństwo bonusowych rund.

"I; Button zabiera Ci wypłatę, gdzie widzisz, ile wygrasz z dopasowanych symboli na dowolny z 128 zwycięskich sposobów. Tryby automatycznego i szybkiego spinu są dostępne w wersji komputerowej i mobilnej gry.

Funkcje bonusowych maszyny do gniazda snów

Kot jest dzikim symbolem, który może wypełnić pojedyncze miejsce lub wyglądać jako ułożony dziki, który wypełnia wszystkie 4 wiersze. W razie potrzeby ułożone dzikie w górę lub w dół kołowrotka. Kiedy wylądujesz na ułożonych dziko, zamyka się na miejscu, gdy reszta rolki znów odpiera. Może to pomóc w zakończeniu dalszych wygranych, a rezygnacja trwa, jeśli ląduje bardziej ułożona w stos.

Jeśli symbol bonusowy wyląduje w co najmniej 3 miejscach na środkowych rolkach, otrzymasz natychmiastową nagrodę pieniężną lub wejście do funkcji zbierania nagród halucynogennych. To gra ponad 6 światów, na których obiekty unoszą się na niebie, a Twoim zadaniem jest wybrać je, aby ujawnić mnożniki wygrane. Kliknij dalej, aż ujawnisz symbol "następny", który przenosi Cię do następnego świata snów.

Nagrody rosną, gdy dryfujesz przez te dziwne ziemie, ale uważaj na budzik, ponieważ kończy się to runda, a sen się skończył. Ujawnij serca, a dostaniesz dodatkowe życie. Jeśli przejdziesz do szóstego poziomu, wirujesz koło wymarzone, które dodaje dalsze mnożniki do wszelkich do tej pory zebranych.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja szturchania
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność maszyny do gniazda snów

Wypłaty mogą osiągnąć 2 500 razy swój zakład lub 250 000.00 Kiedy grasz 100.00 na spin. Gniazdo nurkowania marzeń ma średnią zmienność i średni zwroty 95%.

Nasza ocena sloty snów

Nie ma bezpłatnych obrotów, a średni procent zwrotu nie jest niczym specjalnym, ale poza tymi drobnymi punktami, slot Dream Diver jest niezbędną grą dla każdego, kto lubi hipisowate styl. Grafika należy uwierzyć, a projektanci w Elk Studios wyraźnie mają żywe wyobraźnię, aby wymyślić dziwaczne obrazy.

Ułożone dziczy i respins w głównych grach z pewnością pomogą w kilku dodatkowych zwycięstwach, ale to wieloetapowa runda bonusowa jest wyróżniającą się funkcją.

Jeśli przejdziesz przez zaledwie kilka poziomów, nagrody naprawdę zwiększają wartość, a kiedy trafisz na koniec rundy, mnożnik jest gwarantowany. Fantastyczne animacje występują w całym, a postać marzeń skaczą podczas klikania elementów. Zacznij marzyć o wielkich zwycięstwach, gdy grasz w automat do sloty Dream Diver w najwyżej ocenianych kasynach Elk Studios.

Gdzie mogę zagrać w gniazdo Dream Diver dla prawdziwych nagród pieniężnych?

Śledź nasz przewodnik po najlepszych kasynach online, z największymi i najlepszymi ofertami premii powitalnych. W zalecanych stronach znajdziesz grę snom sloty w zalecanych witrynach.

Czy istnieje bezpłatny automat do nurkowania snów?

Nie, ale jeśli ubierzesz się o najlepsze bonusy, możesz użyć bezpłatnych kredytów kasynowych do gry bez użycia własnych pieniędzy.

Jaki jest zakres zakładów snom slotu online?

Możesz odtwarzać maszynę do gniazda snów przez 0 dla 0.20 i 100.00 na spin. To dobry zakres zakładów i istnieje wiele opcji pomiędzy minimalnym a maksymalnym poziomem. Elementy sterujące są łatwe w użyciu, dzięki czemu możesz wybrać zakład i zacząć grać w sekundy.

Jak działają ułożone dzikie respins w slotu Dream Diver?

Dzikie symbole mogą wyglądać na ułożone 4 rzędy, a funkcja szturchania pomaga im wypełnić całe rolki. Następnie zamykają się, ponieważ każde pozostałe rolki znów odpowiadają, a każde nowe dziki naprawiają się również do dalszych odpowiedzi. Może się to powtórzyć 4 razy, aby wypełnić całą grę cennymi dzikimi.

Ile linii płac przecinają rolki maszyny do gniazda snów?

Dream Diver Darmowe Gry Online nie używa stałych linii płac. Zamiast tego masz 128 różnych sposobów wygrania na 5 rolkach. Dowolne dopasowane symbole 3, 4 lub 5 na sąsiednich bębnach, zaczynając od lewej strony, wystarczą, aby utworzyć zwycięską kombinację.

Czy snom snom nurka ma bezpłatną rundę bonusu spinów?

Nie ma samodzielnej bezpłatnej funkcji bonusowej w grze Dream Diver Slots. Zamiast tego jest wyposażony w wielopoziomową funkcję, w której wybierasz nagrody w wielu światach snów. Na każdym świecie pojawia się bogata różnorodność dziwnych symboli. Ciągle wybierasz, aż odkryjesz budzik i okrągłe końce, albo dojdziesz do ostatniego poziomu i zwrócisz mnożnik wszystkich zgromadzonych nagród.

Czy mogę zagrać w grę snu na telefonie komórkowym?

Tak, możesz. Gra slotów Dream Diver jest w pełni zoptymalizowana pod kątem tabletów i smartfonów z systemem Android i Windows, a także iPhone'y i iPadów. Wersja mobilna działa dokładnie w taki sam sposób, jak gra komputerowa.

Jakie gry są podobne do slotu Dream Diver?

Niewiele gier ma ten sam styl psychodeliczny co snom snów, ale wyjątkiem jest hippy dni online z Bwin.przyjęcie. Uśmieche, VW Camper Vans i gitarowe kolesie należą do symboli w tej 5-linowej, 50-liniowej grze.

Który deweloper stworzył grę Dream Diver Slots?

Maszyna gniazda nurkowania marzeń jest dziełem Elk Studios i jest częścią rozległej zasięgu, która obejmuje trafienia takie jak Tropicool, Katmandu Gold i Slajde Cluster. Możesz cieszyć się tymi i wiele innych gier najwyższej jakości w najlepszych witrynach, które przewożą gancję Elk Studios, takich jak te, które przedstawiono tutaj.

Kiedy wydano snom snom nurka?

Gra Dream Diver Slots została wydana w formatach komputerowych i mobilnych 1 czerwca 2021.
Dark King - Forbidden Riches
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rabbit Hole Riches
RTP:
94.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ned and His Friends
RTP:
92.15%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Cat Prince
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Road Rage
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Taco Brothers Derailed
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hex
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Joker
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond Jackpot
RTP:
94.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Pink Elephants
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
True Illusions
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Seasons
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni