Cirque Chinois graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Azjatycka, akcja/przygoda, karnawał

Cirque Chinois Online Recenzja

Wykonawcy cyrkowe muszą dużo ćwiczyć, aby zapewnić publiczności spektakl. Muszą wprowadzić swój talent. Cirque Chinois przez High 5 Games przedstawia azjatyckich wykonawców cyrków, w większości akrobatów, którzy są tam, aby pokazać swoje talenty. Wykonawcy i ich prezenter wyglądają absolutnie zadziwiająco, wszyscy doskonale ubrani. Grafika uzupełnia motyw, wykonane po mistrzowsku.

Cirque Chinois oferuje 40 nie ustalonych linii wynagrodzeń, które zapewnią częste i przyzwoite wygrane. Dzięki podziałowi symboli i stosom, automat dostarcza wielu zwycięskich kombinacji, które opłacają się podczas gier bonusowych. Biorąc pod uwagę, że można go grać we wszystkich najwyższej jakości kasynach online, Cirque Chinois będzie cię zabawić gdziekolwiek się udasz. Gotowe zobaczyć występy akrobatów?

Jak grać w gniazdo online chinois cirque

Cirque Chinois jest dostępny na dowolnym komputerze stacjonarnym i urządzeniu mobilnym, takim jak Android i iOS. Możesz załadować grę gdziekolwiek jesteś. Slot oferuje 40 nie ustalonych linii płacowych. Możesz zakładać się na 1, 5, 9, 15, 30 lub 40 linii płacowych, za zakład, który wychodzi od 0.01 do 10 punktów za linię. To sprawia, że minimalny zakład 0.01 Kredyt i maksymalnie 400 punktów. Masz całkowity wyświetlacz zakładu obok pola zakładu, a obok niego wygrana i kredyty. Idąc dalej, masz przycisk powtórki. Poniżej masz znak zapytania i głośnik. Naciśnij głośnik, a zmieniisz dźwięki. Naciśnij znak zapytania, a wpiszesz wypłatę. Na koniec zobaczysz przycisk autoodplay, w którym 25 autospinów można włożyć w ruch, oraz przycisk odtwarzania, w którym można obrócić rolki.

Funkcje Cirque Chinois i darmowe spiny

Rozproszenie to logo gry. Dziki jest symbolem, w którym akrobaty są ustawione w takiej pozycji, aby przeliterować słowo dzikie. Wild daje ci 500.00 za kombinację 5-z. Kolejne symbole, które zobaczysz, to prezenter ubrany na niebiesko, a uśmiechnięta dziewczyna ubrana w czerwono daje ci 250.00 dla najlepszych kombinacji. Wykonawca w Pink daje 150.00, ten w złocie 125.00 i ten w zielonym 100.00.

Dzikie pojawia się na wszystkich rolkach i substytutach wszystkich symboli oprócz rozproszenia. Biorąc pod uwagę symbole w Cirque Chinois może się podzielić i pojawiać się w stosach, dziki może zastąpić wysoko płatne symbole jako podwójny symbol. Wysoko płatne symbole w szczelinie podzielone i liczą się jako 2 symbole, dlatego możesz zrobić z nimi 10-z nich kombinacje. Rozproszenie pojawia się tylko na środkowych rolkach. Rozproszenie może również się podzielić, co oznacza, że musisz uruchomić wolne obroty z 12 rozproszonymi na bębnach 2, 3 i 4. Jeśli wylądujesz na 12 rozproszeniach, otrzymasz 7 darmowych spin. Obowiązują tutaj super stosy i symbole podziału.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Cirque Chinois maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Gry High 5 przynosi średnio wariancji z RTP 94.90%. Gracze, którzy obracają rolki na automatach Cirque Chinois, mogli odejść do 200 000.00.

Cirque Chinois Werdykt i podobne automaty online

Powinieneś spodziewać się zwycięstw 5000.00 kredytów na spin, jeśli wygrasz kombinacje zwycięskie z dzikimi. Ponieważ symbole podzielone i liczą się jako 2, zapewniamy, że wygrasz zwycięskie kombinacje w lewo i w prawo. Z 7 wolnych obrotów, jeśli uda ci się wylądować zwycięską kombinację z Wild na każdym obrotu, zbierasz 35 000.00. To ogromna wypłata.

Powinieneś poważnie rozważyć miejsce na Mischief Cherry, który jest jedną z najlepszych gier automatycznych. Azjatycka wróżka w automatach może zapewnić niesamowitą wypłatę! Zwycięska kombinacja z Wild dostarcza 10 000.00, a do wyzwolenia jest do 98 darmowych spin! Wiele innych sposobów na pobranie wypłaty w tym automatu, więc powinieneś wypróbować!

Żadna gra nie porównuje się z jaskinią. To jest miejsce, które oferuje motyw przypominający flintstone. Wierzcie lub nie, do 3.Można wygrać 7 milionów kredytów. Obróć!

Mystery Museum
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Free Reelin’ Joker
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Jewels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joe Exotic
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sushi Yum Yum Extra Wasabi
RTP:
93.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blue Dolphin
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beetle Mania Deluxe
RTP:
94.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaires Club Diamond Edition
RTP:
94.51%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Fire Ice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arena Of Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
5 Knights
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Juicy Fruits
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki