Electric Tiger graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
300 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, owoce, bary i dzwonki

Electric Tiger Tiger Online Recenzja

Wszyscy widzieliśmy klasyczne maszyny owocowe, w których znajdują się symbol wiśni, cytryn, dzwonów i arbuzów, ale większość z nas nie widziała tych tradycyjnych symboli zamieniających się w błyszczące klejnoty. Symbole z diamentem elektrycznego gniazda tygrysów z IGT to tylko jedna z ulepszeń do zwykłego stylu maszyn owocowych, który znajdziesz tutaj.

Funky Disco w stylu disco rozgrywa się, gdy pięć kołowrotków kręci się w kombinacjach, pomagając wysoko płatnik. Ale specjalnym symbolem gwiazdy jest gwiazda programu, wprowadzając wyjątkową rundę bonusową bramy, która przechodzi kilka poziomów do największych zwycięstw.

Dlaczego IGT dodał tygrysa do maszyny owocowej? Nie wiemy, ale wygląda dobrze i dodaje do charakterystycznego projektu tego popularnego automatu, który można znaleźć online i grać na smartfonach lub tabletach z Androidem i iOS.

Zakres BET zaczyna się od zaledwie 0.25 na spin dla zwykłych graczy i wzrasta do 10.00 dla graczy szukających największych nagród. Każdy, kto ląduje tygrysem na wszystkich rolkach na najwyższych stawkach, zabierze do domu 18 000.00 w jednym obrotu!

Jeśli jesteś gotowy, aby zmierzyć się z tygrysem, przeczytaj i zobacz, co sprawiło, że ta gra była tak ryczącym sukcesem w każdym kasynie online, które ją oferuje.

Konfigurowanie elektrycznego gniazda tygrysów

IGT jest jednym z najstarszych, największych i najbardziej znanych dostawców miejsc dolnych do lądowych i internetowych. Zawsze upewniają się, że ich gry są łatwe do skonfigurowania, z prostymi plus i minus przyciski sterowania, aby dostosować poziomy zakładów oraz opcję autopsyptu dla każdego, kto chce usiąść w miarę postępów w grze w czasie, gdy gry w dziedzinie gry.

Inne opcje obejmują zmianę głośności ścieżki dźwiękowej i oczywiście wybór urządzenia. W przeciwieństwie do wielu gniazd IGT, które znajdują się tylko w fizycznych miejscach kasyn, tygrys elektryczny jest w pełni kompatybilny z komputerami stacjonarnymi, laptopami, urządzeniami z Androidem, iPhone'ami i iPadami. Czysty, wyraźny projekt i grafika zapewniają, że świetnie wygląda na dowolnym urządzeniu.

Coś, na co warto poświęcić czas, jest przegląd wypłaty, który jest dostępny z zakładki nad rolkami. Electric Tiger nie jest prostą grą, z pewnością po uruchomieniu bonusów i odczyt reguł da ci przewagę po wprowadzeniu specjalnej funkcji.

Premia bramy jest unikalna w grze, ale nawet jeśli nie sprawdziłeś wypłaty, po jej uruchomieniu instrukcje na ekranie mogą poprowadzić Cię do dużych wypłat, które można wygrać w tej rundzie.

Rozgrywka i funkcje elektrycznego tygrysa

Jasne neonowe tło do kołowrotków i symboli, które błyszczą, gdy obracają. Ma prawie hipnotyczny styl, który pasuje do dziwnego i wspaniałego motywu gry, ale jeszcze nie wpadaj pod jego zaklęciem, ponieważ musimy przyjrzeć się, jak to działa najpierw.

W głównych grach działa w taki sam sposób, jak wiele innych, płacąc, gdy wystarczająco dużo przykładów tego samego symbolu ląduje na dowolnej z 15 linii płacowych z lewej strony. Gdy te olśniewające kawałki owoców, dzwonów, szczęśliwych podkowy i symbole koniczyny wirują się, zobaczysz symbole bonusowe, które sprawiają, że gra jest naprawdę wyjątkowa.

Sam tygrys elektryczny to wielokolorowe stworzenie, które płaci masywne 120 -krotne zakład, gdy przekroczy całą linię płac. Może również rozszerzyć się na dowolną rolkę, na której ląduje, co prowadzi do nagrody Jackpot w wysokości 18 000 razy na twoim paliku, jeśli wypełni każdą pozycję symboli. Ten symbol zdobywa również swoje paski, będąc dzikim, zdolnym do zastąpienia innych w razie potrzeby, aby ukończyć dla Ciebie dodatkowe zwycięskie linie.

Chociaż symbol gwiazdy wyląduje tylko na środkowej kołowrotku, za każdym razem, gdy go zobaczysz, jedna z dwóch fantastycznych rund bonusowych zostanie nagrodzona. Obie rundy odbywają się na nowym ekranie, na którym widzisz cztery koła i osobne koło fortuny.

Podstawowa bonus koła pozwala zakręcić najwyższą wartością czterech kół dla nagrody gwarantowanej. Jeśli dostaniesz premię do strzału, możesz zakręcić pierwsze koło, a następnie przejdź do następnego, jeśli pierwsze lądowanie na symbolu strzałki.

Przejdź przez wszystkie cztery koła, aby zakręcić kołem fortuny, aby uzyskać ogromną nagrodę. Możliwe, że jedno koło wyśle cię z powrotem na mniej wartościowe koło, jeśli strzałka wskazuje na niewłaściwy sposób i teoretycznie możesz mieć między sobą 500 "skoków". To zabawna funkcja, która dodaje prawdziwego podniecenia i napięcia podczas poruszania się między kółkami, mam nadzieję, że na końcu do wielkich pieniędzy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Nasze podsumowanie tygrysów elektrycznych

Jest to gra średnia do wysokiej zmienności, w której możesz chwilę czekać na wygraną kombinacje, ale wyniki końcowe są odpowiednio większymi nagrodami. To nie pasuje do wszystkich, w którym to przypadku sprawdź słynny Neon Staxx z Netent, który ma podobny styl, świetne funkcje i znacznie niższą zmienność.

Ale jeśli nie masz nic przeciwko czekanie na większe wygrane, weź tygrys elektryczny na spin. To przystojne miejsce, z abstrakcyjnym projektem, który naprawdę przyciąga twoją uwagę i wysoki powrót do procentowego procentowego ponad 96%.

Funkcje bonusowe Gateway mogą na początku wydawać się nieco skomplikowane, ale jak mówimy, po uruchomieniu instrukcje sprawiają, że są bardzo łatwe do zrozumienia dla początkujących graczy, jak i doświadczonych graczy. Znajduje się to w wielu najlepszych miejscach online, które mają bezpłatne bonusy czekające na zebranie, kiedy zaczniesz grać.

Powiązani partnerzy kasyna

North Guardians
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Toro 7s
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monty Python's Spamalot
RTP:
93.99%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
The Hot Offer
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Star Turns
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Rainbow
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jazz
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cleo’s Wish
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tiki Infinity Reels Megaways
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pinocchio's Fortune
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates Of Hell
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Natural Powers
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni