Pinocchio's Fortune graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
90 000 $.00
Motyw:
Fantasy, złote/złote monety, bajki

Recenzja automatu online Pinocchio w fortunie

Pinocchio, mały drewniany chłopiec z kukiełką z zamiłowaniem do wieprek, jest żywo ożywiony w tym doskonałym nowym automatach wideo przez Quickfire. I podobnie jak klasyczna historia, jest pełna niespodzianek.

Możesz nie spodziewać się Pinocchio, tworzenia dotkniętego ubóstwem krajobrazu, ma wiele fortuny. Ale nie kłamiemy, kiedy mówimy o samej ilości dodatkowych funkcji, co oznacza, że jest wielka szansa na zakończenie bajki dla graczy, a to nie wspominając o znacznej jackpotu 1000 monety, które otrzymasz za pięć dzikich symboli.

O gry w fortunie Pinocchio online

Podstawowym formatem jest pięć kołowrotków z hojnymi 30 liniami wypłat. Możesz zakładać między 0 £.30 i 90 £ za spin, co oznacza, że to Fortuna Pinocchio jest odpowiedni dla wszystkich poziomów doświadczenia, od początkujących do pro. Szybko zanurzasz się w przyjaznej atmosferze bajkowego świata, z sprężystym riffem audio towarzyszącym każdemu obrotowi i zaczarowanym tle lasu. Wszystkie symbole wygranych są inspirowane przygodami Pinocchio, co zapewnia znacznie bardziej spójne wrażenia z gier niż standardowe symbole karty gry.

Funkcje, specjały i funkcje

Slot w fortunie PinnoCchio jest również wyposażony w kilka interesujących funkcji, w tym dzikie, rozproszenia i gry premiowe. Wśród kluczowych symboli jest Pinocchio Wild, który może zastąpić dowolnym innym symbolem w linii wygranej, z wyjątkiem twarzy i symboli bajkowych. Gracze z orłem zauważą również tę samą ikonę pojawiającą się w mniejszej formie w rogu innych symboli na rolkach od trzech do pięciu. Jeśli trzy z tych mini-puppetów pojawią się w jednym spinu, premia marionetka jest uruchamiana, dając szansę na wybranie jednego z dwóch pudełek z zabawkami. Jedna będzie zawierać nagrodę pieniężną, druga dzika kołowrotek ponownie, która zmienia całą rolkę dziką i ponownie spisuje pozostałe cztery. Oznacza to, że prawie gwarantujesz, że coś wygrasz.

Symbol wróżki jest również fantastyczny na wiele sposobów. Wyląduj ją na każdym z kołowrotków dwa, trzy i cztery i aktywuj premia Find Gepetto. Zasadniczo gra planszowa, otrzymujesz cztery spiny, aby dotrzeć do końca ścieżki, w której znajdziesz Gepetto i nagrodę 60 -krotność twojego pakietu. Po drodze każdy kwadrat wylądujesz na nagrodach dodatkowy spin, mini grę lub nagrodę pieniężną.

Gracze końcowi powinni mieć nadzieję, że jest twarz Pinocchio. To jest symbol rozproszenia i wyzwala premię nosa w Pinocchio - Landing Five Awards maksymalnie 16 wolnych spinów. Podczas bezpłatnych obrotów każdy pojawienie się symbolu twarzy spowoduje wzrost nosa Pinocchio, a każde przedłużenie jego hootera przyznaje wybór zabawek i kolejną potencjalną nagrodę pieniężną.

Z kilkoma lukratywnymi bonusami i czarującym motywem, który zabiera Cię z powrotem do dzieciństwa, Quickfire dowodzi, że nigdy nie jesteś za stary, aby cieszyć się dobrym bajkowym slotem, takim jak fortuna Pinocchio.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Powiązani partnerzy kasyna

Assassin Moon
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Pots of Gold HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legacy of the Wild
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Last Sundown
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Renegades
RTP:
96.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
VooDoo Magic
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire Joker Freeze
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Wins
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legend of the Nile
RTP:
95.63%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Attraction
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Noah's Ark
RTP:
94.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pharaoh's Fortune
RTP:
94.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni