Guardians of the Deep graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
850 500 $.00
Motyw:
Podwodny

Guardians of the Deep Darmowe Gry Online Review

High 5 Games zabiera Cię na podwodną przygodę w najnowszych strażnikach w automatach głębokich. To jest automat, który wygląda na inspirowane przez Aquamana, ponieważ symbole męskie i żeńskie wyglądają bardzo podobnie do Arthura i Merę. Ale zobaczysz także żółwie, morskie i delfiny na kołowrotkach, więc będzie to wszechstronne doświadczenie wodne.

Guardians of the Deep to 10 płatków, oparty na siatce 5x3, która ma doskonały potencjał wypłaty. Jego rozgrywka nie jest skomplikowana i obraca się wokół dzikich, rozproszonych, wolnych spinów i mnożników, w tym dzikich mnożników. Dlatego zostań z nami, aby dowiedzieć się więcej w tym Guardians of the Deep Review, zanim sam spróbujesz gry!

Jak grać w Guardians of the Deep Slot

Jeśli kiedykolwiek grałeś w miejscach w grach High 5, wiesz, że programista tworzy nowe szczeliny, które są całkowicie kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, czy to Android czy iOS. W przeszłości jego tytuły nie były dzisiaj, ale wszystkie są tytułami HTML5.

Gdy ładujesz strażników głębin na dowolnym urządzeniu, widzisz, że jesteś głęboko pod wodą, a na ekranie panuje głęboki niebieski kolor. Czaszki znajdują się na środku, a przyciski sterowania po prawej stronie ekranu. Najpierw widzisz przycisk + i naciskając go, masz stronę główną, przycisk głośnika, w którym możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki, oraz przycisk "I", w którym znajdziesz wypłatę.

W wypłatach zobaczysz wysoko płatne kobiety i męskie opiekunowie, żółw, koni morski i delfin, a także nisko płatne karty gry Royals od 9, plus numer 5. Jest dziki, który ma przerażający symbol podobny do Meduzy, a także rozproszenie z kamieniem szlachetnym.

Zchodząc, zobaczysz ogromny przycisk odtwarzania, a następnie przycisk automatycznej. Pole konfiguracji BET jest następne, gdzie można umieścić zakład od 0.05 do 300 punktów. Pod kołowrotkami widać wyświetlacze wygranych i równowagi.

Guardians of the Deep Bonus Feature i Free Spins

Podczas podstawowej gry Guardians of the Deep Slot skorzystasz z dziczy. Zastępują wszystkie symbole na rolkach, zakazują rozproszenia. Ale jeśli utworzysz zwycięską kombinację z co najmniej jednym dzikim, wygrana otrzyma mnożnik 2x. Dziki daje również wypłaty własnych kombinacji symboli.

Podobnie jak rozproszenie. 2 lub więcej rozprasza. Ale potrzebujesz co najmniej 3 rozproszeń, aby wywołać wolne obroty. Po uruchomieniu Guardians of the Deep Bonus Game otrzymasz 25 darmowych spinów. Podczas bezpłatnych spinów Wild odgrywa tę samą rolę i wygrywa z nią, otrzymuje mnożnik 2x. Jednak coś innego się dzieje. Wszystkie zwycięskie kombinacje podczas gry bonusowej, z wyjątkiem dzikich 5-z Kindów, zdobądź mnożnik 3x. W połączeniu z dzikimi mnożnikami, wygrana 4 zwykłe i co najmniej jeden dziki symbol otrzymuje w sumie mnożnik 6x! Zmieść kolejną partię 3 lub więcej rozproszeń, a odniesiesz 25 darmowych spinów! Liczba bezpłatnych spinów, które można uzyskać, wynosi 200!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Guardians of the Deep Volatility, RTP i Max Win

Guardians of the Deep to wysoce niestabilne miejsce, które ma średnią RTP wynoszącą 96.00%. Najwięcej, jakie może dostarczyć, to 2835x, co jest niesamowite.

Jeśli zdecydujesz się zagrać w max zakłady 300 punktów, gra może dostarczyć 850 500 punktów. To niesamowita wygrana, którą można łatwo osiągnąć za pomocą wszystkich mnożników i darmowych spinów!

Guardians of the Deep Streszczenie i podobne miejsca

Jeśli lubisz podwodny motyw, Atlantis Red Tiger i Gigarise Atlantis autor. Każdy z tych oferuje różny potencjał rozgrywki i wypłaty. Guardians of the Deep to bardzo niestabilne miejsce, pięknie zaprojektowane, które może zapewnić przyzwoite wypłaty. Możesz spróbować w najlepszych kasynach online, ponieważ jest już na żywo. Wypróbuj na dowolnym urządzeniu i nie będziesz tego żałować.

Kiedy stracił Guardians of the Deep?

High 5 Games uruchomił Guardians of the Deep 22 lipca 2021.

Czy Guardians of the Deep Ofert Darmowe spiny?

W rzeczy samej. W pierwszym spustu otrzymujesz 25 darmowych spinów, ale możesz dalej odpierać darmowe spiny, o ile lądujesz 3 lub więcej rozproszeń. Łączna liczba bezpłatnych spinów, które możesz uzyskać, to 200!

Czy symbole dają te same wypłaty w grze podstawowej i w grze premiowej?

Mimo że w wielu wysokości 5 gier symbole płacą inaczej podczas bazy i gry premiowej, w Guardians of the Deep, płacą to samo.

Jakie symbole są obecne na rolkach strażników głębokiego szczelin?

Masz wysoko płatne kobiety i męskie opiekunki, żółw, konik morski i delfin oraz nisko płatne karty gry Royals od A do 9, plus numer 5. Jest też dziki i rozproszony.

Czy muszę pobrać Guardians of the Deep Darmowe Gry Online?

Nie. W przeszłości Gry High 5 zaprojektowało gry, które wymagały pobierania, ale dziś wszystkie jej automaty są tytułami HTML5, które nie wymagają pobierania, niezależnie od urządzenia, którego chcesz użyć, aby ich odtwarzać. To samo dotyczy strażników głębin.

Jaki jest RTP w Guardians of the Deep Slot?

Guardians of the Deep oferuje średni RTP 96.00%.

To Guardians of the Deep bardzo lotny szczelinę?

Tak, Guardians of the Deep to gniazdo o wysokiej wariancji.

Czy Guardians of the Deep oferuje nagrodę Jackpot?

Nie. Guardians of the Deep to regularny 10-płatkowy gniazdo 5x3, który ma bonusową rundę, która może dostarczyć doskonałe nagrody, ale nie oferuje nagrody Jackpot Nagroda.

Czy są jakieś strażnicy głębokich kodów promocyjnych, których mógłbym użyć?

Zazwyczaj nie będzie żadnych strażników głębokich kodów promocyjnych, jednak możesz sprawdzić, czy niektóre z nich stały się dostępne, ponieważ podzielimy się nimi z Tobą, gdy tylko pojawią się niektóre.

Powiązani partnerzy kasyna

Monopoly on the Money
RTP:
97.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Ultimate
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of 99
RTP:
99.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Go Wilder
RTP:
97.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mystic Hive
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Clucks
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Top Dawgs
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Odyssey
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Remember Gulag
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Boy
RTP:
95.54%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Rock The Cash Bar
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Coin Bash
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni