Mystic Hive graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
19 440 USD.00
Motyw:
Zwierzęta, magia

Mystic Hive Darmowe Gry Online Review

Mystic Hive jest właśnie tym, co sugeruje jego tytuł: automat z mistycznym motywem z siatką, która wygląda jak ula. Ale nie sugeruje się, że jest to miejsce z wieloma zabawnymi funkcjami, które absolutnie pokochasz.

Obracając się wokół magicznych świetlików, które działają jak bonusowe symbole, fioletowe spiny nektarowe i dzikie dzikie wybuch nektar. Maxa wypłata 243x, w której znajduje się udział, który możesz wygrać w dowolnym momencie podczas gry, gdy tylko wyrównujesz odpowiednie symbole we właściwych komórkach. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się, jak uzyskać najnowsze miejsce Betsoft.

Jak grać w mistycznym ulu online

Możemy rozpocząć naszą dokładną recenzję Mystic Hive, mówiąc, że jest to miejsce, w które można grać na wszystkich urządzeniach. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem smartfona, czy tabletu zasilanego przez iOS lub Androida, czy masz laptopa lub komputer, zobaczysz to ze względu na jego format HTML5, działa bezproblemowo na dowolnym urządzeniu, aby umożliwić granie na najlepszych kasynach mobilnych.

Gdy go ładujesz, zobaczysz w tle sześciokątną siatkę i szklaną butelkę z miksturą, z małymi świetlikami lśniącymi delikatnie. Poniżej zobaczysz pole konfiguracji. Po pierwsze, masz głośnik, w którym możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki gry. Obok zobaczysz przycisk "I", w którym jest wypłata. Wprowadź płatnik, a oprócz zasad gry zobaczysz symbole i wypłaty, które dają dla każdej kombinacji. Karty gry od J przez A są nisko płatnymi, co daje wypłaty 0.3x do 0.5x stakon. Niebieskie, czerwone i fioletowe kamienie szlachetne dają 0.8x Pakiet najlepszej kombinacji, magiczny grzyb 5x stakon i najcenniejszy zielony diament 10x stawka dla kombinacji 5-z.

Następnie zobaczysz wyświetlacz równowagi, a następnie pole konfiguracji zakładu. Klikając lub stukając przyciski - i +, możesz zwiększyć lub zmniejszyć poziom zakładu z 0.10 do 90.00. Dostosuj liczbę autinospinów w przycisku autoodplay lub zacznij obracać ręcznie na przycisku wirowania, gdy jesteś gotowy, klikając ich przyciski znalezione po prawej stronie ekranu.

Mystic Hive funkcje i darmowe spiny

Jak wspomniano, po prawej stronie siatki znajduje się butelka z miksturą. Z każdym obrotem podczas rozgrywki pojawiają się 3 różne rodzaje mistycznych świetlików. Są to specjalne symbole, które mają ważne role. Green Firefly ma moc przywołania innych świetlików, aby otaczać mistyczny ula i pomóc w zebraniu słodkiego fioletowego nektaru. Żółta Firefly daje mnożnik układania, który wzrasta z każdym nowym żółtym strażackim, który pojawia się wokół mistycznego ula. Jego wartość jest równa liczbie żółtych świetlików obecnych +1. Jego aktywność jest wyzwalana tylko wtedy, gdy co najmniej jedna żółta straża jest wyrównana ze zwycięską linią płacową. I wreszcie czerwone świetliki wypełniają miernik nektaru, pomagając wyzwolić darmowe spiny.

Powinieneś wiedzieć, że wszystkie świetliki mogą losowo odrodzić się przy każdym spinu, przenieść zgodnie z ruchem wskazówek zegara do 1 pozycji wokół ula z każdą kolejną wygraną lub odlecieć po losowej liczbie darmowych spinów.

Kiedy fioletowy licznik nektarowy jest pełny, otrzymujesz 5 darmowych spinów. Podczas fioletowych spinów wolnych od nektaru na siatce pojawią się 1, 2 lub 3. Po każdym spinu rozprzestrzenią się na sąsiednich komórkach plastra miodu.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Przenoszenie dziczy
  • Zmieniające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Mystic Hive maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Mimo że Mystic Hive wygląda absolutnie oszałamiająco, oferuje średni RTP 96.13% i raczej słabą maksymalną wygraną 243 razy udział. Jednak ze względu na wysoką wariancję może dostarczyć wygraną na każdym obrotu. Dlatego, jeśli grasz w max zakłady 90 punktów, możesz wygrać 21 870 punktów na każdym obrotu. Firefliety mogą ominąć ula, gdy najmniej się spodziewasz, i zebrać wystarczającą ilość nektaru, aby wywołać darmowe spiny, w których można wygrać wielkie nagrody. Dlatego jeśli chcesz osiągnąć maksymalną wypłatę, mam nadzieję, że więcej świetlików pojawi się na ekranie.

Mistyczny wyrok Hive i podobne szczeliny

Jeśli grałeś w gniazdo Hive Betsoft, wiesz, że Mystic Hive jest jego kontynuacją. Oba szczeliny są płynnie zaprojektowane, z wyraźną, czystą, magiczną grafiką. Jednak z jakiegokolwiek powodu deweloper sprawił, że kontynuacja była mniej satysfakcjonująca niż oryginał, co jest bardzo niezwykłe. Kontynuacje to zwykle ulepszone wersje oryginałów, ale Mystic Hive zdecydowanie nie jest. Tak więc, jeśli szukasz bardziej satysfakcjonujących miejsc, lepiej poszukaj innych opcji gniazda do wypróbowania. Mystic Wheel Red Tiger ma podobny motyw, ale oferuje znacznie lepszy potencjał wypłaty, dzięki czemu możesz go sprawdzić na naszych zalecanych najlepszych automatach online i spróbować.

Powiązani partnerzy kasyna

Wild Knights King’s Ransom
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mustang Gold
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Krazy Klimber
RTP:
94.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forro
RTP:
96.83%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Moon Princess
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hotline 2
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ned and His Friends
RTP:
92.15%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Golden Knight ll
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Amazing Link Apollo
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dr. Jekyll Goes Wild
RTP:
98.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Five Times Pay
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Primal Hunt
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni