Primal Hunt graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
97 240 USD.00
Motyw:
Zwierzęta, historia

Recenzja automatu online Primal Hunt

Betsoft jest programistą znanym z wysokiej jakości ich grafiki, a Primal Hunt używa unikalnego zestawu rysunków jaskiniowych, kości, siekierów krzemiennych i włóczni jako symboli na siatce 5x4. Czaszki są ustawione w jaskini, gdzie nawet przyciski sterujące mają styl w wieku kamiennym. Wygląda i brzmi dobrze na urządzeniach z systemem iOS, Android i Windows Mobile, a także na komputerach i komputerach Mac.

Dziki symbol kończy kombinacje, jeśli to możliwe, a lw jaskini wypłaca najważniejsze nagrody, a także wyzwala się do 20 darmowych obrotów rolki. Podczas bezpłatnych gier dzikie symbole mogą współpracować, aby wygranemu uzyskać ogromny wzrost.

Jak grać w pierwotnym miejscu online

Po raz pierwszy gracze gracze i bardzo doświadczeni gracze znajdą coś do gry z tą grą w najlepszych kasynach online. To łatwa do gry, bez skomplikowanych funkcji, ale zwycięski potencjał i zabawny temat spodoba się wszystkim. Używasz paska przewijania pod rolkami do regulacji stawek, które mogą wynosić od 0.20 do 22.00 dla każdego spinu. Wygrane są wypłacane przez dopasowanie 3 lub więcej symboli w dowolnym z 80 pensji z lewej strony.

Istnieje opcja automatycznego opcji, którą można ustawić do 100 kolejnych spinów, a Turbo Play po prostu przyspiesza akcję. Dobrą praktyką jest przegląd płatności gry przed grą, a stół pierwotnego polowania jest dostępny za pośrednictwem 3 małych linii po lewej stronie sterowania. Symbole kości o niższych płaconych jest warte do 0.5x twój udział, podczas gdy jaskiniowy lw.

Bezpłatne spiny i inne funkcje bonusowe

Dziki symbol jest w stanie stać dla innych, jeśli może wypełnić wszelkie luki w ciągłym serii pasujących ikon. Nie może działać jak obraz lwa łownego jaskini, ponieważ jest to symbol rozproszenia, który prowadzi do głównej funkcji bonusowej pierwotnego miejsca online.

Jeśli lew myśliwski pojawia się w dowolnym 3, 4 lub 5 miejscach jednocześnie, najpierw zbierzesz nagrodę rozproszoną odpowiednio 8x, 16x lub 96x. Następnie następuje 8, 12 lub 20 darmowych spin.

Każdy dziki przenosi mnożnik 2x lub 3x, ale jeśli więcej niż 1 dziki jest częścią zwycięskiej kombinacji, współpracują, aby połączyć mnożniki. Jeśli masz 3 dziki w wygranej, a każdy ma mnożnik 3x, to 3x3x3 = 27x wygrywa podstawę!

Więcej symboli rozproszenia w dowolnym darmowym spinu zapraca gry bonusowe.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność pierwotnego szczeliny polowania

Z odpowiednimi mnożnikami podczas bezpłatnych gier Betsoft, w połączeniu z najwyższymi opłacanymi symbolami, możesz wygrać 4420x swój całkowity zakład, który stanowi 97 240.00 przy maksymalnych stawkach. Średnia do wysokiej zmienności może prowadzić do większego stosunku utraty obrotów do zwycięskich, ale średni zwrot 96.1% oznacza, że wypłaty mogą być dość wysokie.

Nasz primal Hunt Online Autdict

Kreskówka grafika i ustawienie prehistoryczne nadają pierwotnej gniazda polowa. Jest ścieżka dźwiękowa pasująca do wizualizacji, a każdy, kto lubi ten temat, będzie cieszył się tą grą.

Funkcje bonusowe są w większości dość proste, z dzikim symbolem, wypłatami rozproszenia i bezpłatnymi spinami są powszechne w wielu innych grach. Ale mnożne dzikie symbole w rundzie darmowych gier może dać Twoim wygranom poważny wzrost, a tylko jedna dzika w zwycięskiej kombinacji jest wystarczająca, aby podwoić twoją nagrodę.

Jeśli chcesz uwolnić bardziej prehistoryczne życie na komputerze lub telefonie komórkowym, zagraj w gniazdo Caveman Bob z relaksu, który zawiera równie imponującą grafikę. Zarejestruj się na jedną z naszych zalecanych stron, aby grać w te gry, i odbierz najlepsze bonusy kasynowe, gdy otworzysz swoje konto.

Powiązani partnerzy kasyna

Diamond Force
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Walker
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hades - Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bells on Fire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Paying Piano Club
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaires Club Diamond Edition
RTP:
94.51%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Book of Maya
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Always Hot
RTP:
95.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Owl Eyes
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Hercules High Mighty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Wins
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Barber Shop Uncut
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni