The Paying Piano Club graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Muzyka, historia

Paying Piano Club Darmowe Gry Online Recenzja

Zrelaksuj się w otoczeniu Art Deco, gdy słuchasz płynnej muzyki jazzowej w Paying Piano Club online w najlepszych kasynach online. Ta gra komputerowa PC, iOS, Android i Windows Mobile pochodzi z Play’n Go i wykorzystuje szczegółową grafikę na 3 rolkach i 5 liniach płacowych.

Paying Piano Club Slots zabierze Cię z powrotem do lat dwudziestych XX wieku, gdzie znajdziesz kobietę w modnym stroju imprezowym, muzykom i ich instrumentom, na tle fortepianu. Wartości mnożnika znajdują się nad kołowrotkami, a kiedy lądujesz w stosie dzikie symbole w dowolnym miejscu na zwycięskim obrotu, nagroda jest wzmacniana do 10x. Podczas rundy bonusowej darmowej spins złote monety zwiększają mnożniki i dodają dodatkowe obroty do całości, bez górnej granicy.

Jest to gra o średniej zmienności ze średnim zwrotem 96.26%. Zagraj w najwyższe stawki, a możesz opuścić klub z wygraną 500 000.00.

Jak grać w automatach do gry na pianinie

Play'n Go Slots są przeznaczone do łatwości użytkowania, a nawet ktoś bez doświadczenia będzie mógł bez problemu obrócić rolki Paying Piano Club. Opcje zakładów trwają od 0.10 do 100.00 dla każdego spinu i pasek przewijania pod rolkami zawiera wszystkie opcje. Kliknij poziom zakładu i jesteś gotowy do gry, ale istnieją również opcje dostosowywania, takie jak tryby autoodplay i turbo, które możesz chcieć aktywować.

Naciśnij przycisk "I", aby odblokować płatny automat do klubu piano. Najniższy emblemat karty płacących jest wart 0.8x, a trąbka płaci najwięcej, z 20 -krotną twoją zakładką wypłaconą, gdy wyląduje na linii.

Bezpłatne obroty i inne bonusy na automatach do klubu fortepianowego

Młoda kobieta w typowej sukience z lat dwudziestych XX wieku jest dzikim symbolem, który jest w stanie zastąpić innych, jeśli może wygrać. Wilds również płacą 20 -krotnie zakład podczas przekraczania linii bez stania za niczym innym. Może wyglądać na ułożone na wszystkich 3 rzędach, aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że jeśli stanie się częścią zwycięskiej kombinacji, do wypłaty dodaje się losowy mnożnik. Może to wynosić 2x, 3x, 5x lub 10x, więc połącz to z najwyższym symbolem płacącym i możesz wygrać do 200 -krotnie zakład na linię.

Jeśli widzisz członków zespołu skrzypcowego, trąbki i banjo w tym samym spinu, uruchamiają bezpłatną funkcję bonus. Na początek dostajesz 5 darmowych spin. Monety również zwiększają mnożniki wygrane o 1x i po raz kolejny nie ma ograniczeń do tego, jak wysokie mogą się one wspinać przed końcem funkcji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność automatu Paying Piano Club

Chociaż twierdzą, że mnożniki darmowych spinów nie mają limitu, podobnie jak wiele automatów do gry, istnieje maksymalna możliwa wygrana na 5000 razy w Twoim pakiecie. To nadal jest wyjątkowo dobre dla gry o średniej zmienności, takiej jak automat do gry na klubie fortepianowym, a średni powrót do graczy procentowych 96.26% jest również dobre.

Nasz werdykt werdyk

Motyw klubu nocnego z lat dwudziestych jest dość nietypowy, zwłaszcza gdy pojawił. Ale automat online Paying Piano Club wygląda znakomicie w wersjach komputerowych i mobilnych i ma kilka znakomitych bonusów. Ułożone dziczy znacznie ułatwia ubieganie się o nagrodę i oczywiście każda wygrana dokonana za pomocą dzikiego symbolu zostaje wzmocniona o 2x do 10x. Jeśli Wild wypełni wszystkie bębny jednocześnie i zbierasz mnożnik 10x, wygrasz 1000 razy w stos.

Jeśli wylądujesz wystarczająco dużo złotych symboli monet podczas bezpłatnych spin. Ciesz się swoim czasem w Paying Piano Club, gdy grasz w najlepszych kasynach online, które przedstawiono tutaj.

Gdzie jest dla mnie najlepsze kasyno online, w którym można grać w paying Piano Club?

Spójrz na nasz przewodnik po najlepszych kasynach online. Znajdziesz te, które niosą Paying Piano Club, wraz z ogromną kolekcją innych gier, stół i gier karcianych. Pamiętaj, aby zdobyć najlepsze oferty bonusowe powitalne, kiedy się dołączysz.

Czy gniazdo klubu fortepianowego Paying Piano ma bezpłatną rundę bonus?

Tak. Zagraj w grę Paying Piano Club, a możesz wywołać 5 darmowych obrotów, gdy członkowie zespołu pojawiają się jednocześnie. Podczas rundy symbole monet dodają dodatkowe obroty i zwiększają mnożniki wygranych, pomagając tworzyć cenne kombinacje.

Jaki jest średni powrót do graczy graczy Paying Piano Club Game?

Jako liczba długoterminowa, Paying Piano Club Darmowe Gry Online powraca 96.26 na każde 100.00 umieszczone w zakładach. To dobry średni powrót do odsetka graczy i lepszy niż wiele innych miejsc o średniej zmienności, takiej jak ten.

Ile mogę wygrać z Paying Piano Club Darmowe Gry Online?

Wygrane są ograniczone do 5000 razy w całkowitym zakładach. Jeśli grasz z maksymalnym stawką 100.00 Za każdy wir grę Paying Piano Club, możesz wygrać ogromne 500 000.00. To się stanie w rundzie wolnych obrotów, gdzie mnożniki mogą wzrosnąć.

Co robi dziki symbol płatnego automatu do klubu fortepianowego?

Dzikie symbole mogą działać jak inne, jeśli znajdują się we właściwym miejscu, aby wypełnić luki w serii dopasowanych symboli lub przedłużyć większą liczbę bębnów dla wyższej nagrody. W Paying Piano Club Kobieta w jej sukience imprezowej jest dzikim symbolem.

Czy mogę zagrać w automatach do gry na pianinie na telefon komórkowy?

Gra Paying Piano Club została zaprojektowana od początku do pracy na komputerach stacjonarnych, a także na telefony komórkowe lub tablety za pomocą systemów operacyjnych Android, iOS i Windows. Wszystkie funkcje, bonusy i opcje są takie same na dowolnym urządzeniu.

Jakie symbole zawierają w płatnym gnieździe klubu fortepianowego?

Motyw Jazz Club z lat dwudziestych jest używany we wszystkich symboli gniazda klubu fortepianowego. Zobaczysz 3 członków zespołu, kobieta w jej najlepszym stroju, instrumentach muzycznych, a nawet symbole kart do gry, wyglądają jak nuty muzyczne.

Jakie gniazda są podobne do płatnego automatu do gry na pianinie?

Jeśli podoba Ci się styl i motyw gry Paying Piano Club Club, powinieneś wypróbować podobne gry, takie jak Deco Diamonds z Microgaming. Klasyczne symbole owoców otrzymują makijaż w latach dwudziestych w tym cudownym automatu online.

, Który rozwija Paying Piano Club Darmowe Gry Online?

Paying Piano Club Game to praca gry. Jest to jeden z największych programistów w branży, z kilkoma niezwykle udanymi gier.

Powiązani partnerzy kasyna

Mighty Black Knight
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stacked
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis Rising
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tokidoki Lucky Town
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bison Rising Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Great Pigsby Megapays
RTP:
96.19%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Wild Trigger
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dogs
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Striker
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wolf Run Mega Jackpots
RTP:
92.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Creepy Castle
RTP:
95.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
2 Gods - Zeus vs Thor
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki