Hercules High Mighty graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, akcja/przygoda, starożytna Grecja

Hercules High amp; Mighty Darmowe Gry Online Review

Reszta świata może pamiętać Herculesa jako jednego z najpotężniejszych bohaterów w starożytnej Grecji, ale dla graczy jest także mistrzem wielkich nagród. W Barcrest's Hercules High amp; Mighty Slot Machine będziesz miał okazję zobaczyć tego legendarnego wojownika w całej swojej chwale, gdy rozszerza się, aby przekształcić tę grę o wysokiej wariancji w 10-rzędowy automat z 100 wypłatami. Podobnie jak wiele automatów do barcrest, Hercules High amp; Mighty daje szansę zakładania się więcej i uzyskania lepszych funkcji bonusowych i bardziej sprawiedliwego zwrotu. Załóż odpowiednią kwotę podczas gry za prawdziwą gotówką, a można uzyskać nagrody do 250 000 punktów i przepyszny RTP 98%!

Dostępne na wszystkich urządzeniach, Hercules High amp; Mighty Slot pozwala cieszyć się wspaniałymi bonusami i wielkimi nagrodami nawet w podróży. Oprócz bezpłatnych gier spinów i rozszerzających się dzikich, ten gniazdo daje również wielkie boki buntowe znalezione w innych grach z Barcrest, co pozwala zapłacić drogę do ulepszonych gier za pomocą lepszych dodatków. Dowiedz się więcej o opcjach zakładów, nagrodach i bonusach, gdy czytasz nasz pełny przewodnik poniżej lub wypróbuj nasze demo Hercules High amp; Mighty przez Barcrest, aby przetestować grę bez żadnych kosztów.

Jak grać w Hercules High amp; Mighty Darmowe Gry Online

Hercules High amp; Mighty Slot nie jest naprawdę trudny do gry, ale będziesz potrzebować minuty, aby zrozumieć, jak działa ta gra. Minimalny zakład to 0.10 punktów i daje dostęp do 10-20 linii płacowych, podczas gdy wyższe zakłady do 0.50 punktów może odblokować w sumie 100 linii płac. Obstawianie ponad 2 punktów na rundę również da ci do 100 liniów wypłat, ale także zwiększyć RTP z 94% do 96%, przy jednoczesnym płaceniu 20-50 punktów za duże gry BET zapewni ulepszone bonusy i najwyższą stopę zwrotu 98%.

Zmieniające się linie płac są najbardziej unikalną cechą gry i są wyjaśnione na większą długości w wypłaty. Możesz otworzyć wypłatę za pomocą przycisku "I" na desce rozdzielczej szczelin, a w nim znajdziesz również wszystkie płatne symbole i ich nagrody. Wypłaty są zawsze wyświetlane w monetach i różnią się od 5 do 50 monet dla symboli garnitury o niskiej płatności i wzrosną do maksymalnie 250 wad dla najwyżej ocenianych symboli obrazu. A co najważniejsze, automat daje również szczególną szansę na zapłacenie dodatkowej, aby usunąć niższe symbole w grze Big Bet, dając tylko najlepsze zwycięstwa do zebrania.

Dla graczy mobilnych poszukując najbardziej satysfakcjonujących miejsc w USA, Hercules High amp; Mighty jest również dostępny w kompaktowej wersji, w którą można grać za prawdziwą gotówkę zarówno na tabletach z Androidem, jak i smartfonom, ale także na każdym urządzeniu iPhone lub iPad. Gra mobilna jest identyczna z wersją stacjonarną, z wyjątkiem elementów sterujących, a także ma funkcję automatycznej gry.

Hercules High amp; Mighty Slot Funkcje, bezpłatne spiny i bonusy

Aby wygrać nagrodę podczas gry za prawdziwe pieniądze, musisz zebrać sekwencję trzech lub więcej dopasowanych symboli na jednym lub większej liczbie linii płacowych, zaczynając od pierwszej rolki po lewej stronie. Jeśli chcesz zdobyć najlepsze nagrody, musisz poczekać na symbole Pegaza, Hera lub Zeusa, aby wylądować na linii płac, ponieważ ikony te mogą zapłacić odpowiednio do 100, 200 i 250 monet za sekwencję.

A

Ważnym ważnym symbolem w grze jest sam Hercules, który służy zarówno jako rozwijający się dziki, jak i wyzwalacz, który podwaja twoje linie. Kiedy ten symbol wyląduje w pełni na twoich rolkach podczas gry podstawowej, rozszerzy się i podwoi zarówno liczbę wierszy na ekranie, jak i linii wygranych, dając 10 wierszy symboli i do 100 linii wypłat. I podobnie jak wszystkie dziczy, może również zastąpić wszystkie inne ikony, ale symbole rozproszenia. Głównym powodem, dla którego nie można zastąpić rozproszeń, jest to, że są to symbole, które wyzwalają darmowe gry bonusowe. Zbierz trzy, cztery lub pięć ikon rozproszenia, a gniazdo da ci odpowiednio 8, 12 lub 20 wolnych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Hercules High amp; Mighty Maksimum RTP, zwycięstwo i zmienność

Hercules i potężna maszyna do automat. Zawiera nagrody do 250 000 punktów i kuszące RTP 98%.

Jako ostateczny bonus, masz trzy duże gry BET, które można kupić za odpowiednio 20, 30 lub 50 punktów za funkcję. Każda wielka gra BET zapewnia 5 specjalnych spinów, które są grane z różnymi funkcjami bonusowymi. Podstawowa gra daje dziki, które rozwijają się za każdym razem, podczas gdy najdroższa opcja zmienia się również w dziczy, gdy się rozszerzy i usuwa wszystkie symbole o niskiej wygranej z ekranu.

Hercules High amp; Mighty Recap

Hercules High amp; Mighty Slot to kolejna gra Barcrest, która oferuje wiele opcji bukmacherskiej dla graczy na najwyższych miejscach online. Ale ta maszyna nie jest odpowiednia dla wszystkich. Rozgrywka o wysokiej wariancji sprawia, że ten automat jest bardziej ryzykowny i daje niż niższy wskaźnik trafień, szczególnie jeśli tylko stawiasz się na małe. Nie trzeba dodawać, że ta gra będzie głównie rozmawiać z doświadczonymi graczami o większym budżecie, a nie nowymi graczami. Ale jeśli potrafisz podjąć ryzyko, Hercules High amp; Mighty pozwala zapłacić więcej za uzyskanie 100 linii płacowych bez ikon o niskiej płatności i bankuj do ogromnych 250 000 punktów za zakład!

W przypadku graczy, którzy szukają automatów z bardziej zrównoważoną stawką wypłaty, Barcrest ma również dziesiątki gier o średniej wolności, które oferują te same duże opcje zakładu. Sugerujemy sprawdzenie miejsca złotego głównego, które podobnie daje do 100 liniów wypłat, ale także znacznie większy wybór bonusów. dr. Jekyll Goes Wild Slot Online to kolejna świetna alternatywa, jeśli szukasz bardziej wciągającej rozgrywki. Możesz także odwiedzić niektóre z naszych kasyn online Barcrest, aby odkryć jeszcze więcej automatów z tego studia i znaleźć atrakcyjne bonusy rejestracyjne, które możesz zdobyć zaraz po rejestracji.

Powiązani partnerzy kasyna

Spectra
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
6 Tokens of Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arthur’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Wilde and the Doom of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Alice in WildLand
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crown of Fire
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Mrs Claus
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cosa Nostra
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Phantom of the Opera LinkWin
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vegas Joker
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gladiator - Road to Rome
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Lovely Lady
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni