Dr. Jekyll Goes Wild graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
98.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Fantasy, gliny i rabusie, science fiction

dr. Jekyll Goes Wild Darmowe Gry Online Recenzja

Witamy w Old Victorian England - gdzie przerażający maniak wędruje ciemne ulice, przerażając ludzi i rozdając ogromne bonusy. Zainspirowany klasyczną gotycką opowieścią, dr Dr. Jekyll Goes Wild Slot to jedna z najbardziej ekscytujących gier Barcrest, zarówno pod względem grafiki, jak i ścieżki dźwiękowej, ale także funkcji i nagród.

Oprócz poruszającej się prezentacji, to sprawia, że ta maszyna jest przyjemnością do gry. Masz dwa rodzaje darmowych spinów, w tym jedno z nieograniczonymi spinami i lepkimi dzikimi, ale także zakład, który pozwala kupić specjalną grę, w której możesz uzyskać większe i lepsze bonusy. Dowiedz się o każdej z tych dodatków, czytając nasz pełny przewodnik po Dr. Jekyll szaleje według Barcresta.

Dr Jekyll Goes Wild Darmowe Gry Online: Jak grać

Podobnie jak wiele ofert z linii internetowych Barcrest, Dr. Jekyll idzie dziko, jest łatwy do gry i ma specjalne zakłady na duże zakłady. Użyj kontroli linii BET, aby skonfigurować udział między 0.10 i 500 punktów na spin, a następnie naciśnij przycisk Spin, aby rozpocząć grę w zwykłą drogę. Lub, jeśli chcesz wprowadzić bonusową grę Big Bet, możesz również użyć przycisku po prawej stronie, aby zapłacić 20-50 punktów za 5 specjalnych spinów.

dr. Jekyll Goes Wild oferuje inny RTP w zależności od rozmiaru zakładu i gry, w którą grasz. Ale to, co się nie zmienia wraz z zakładem, to twoje nagrody, które pozostają stałe przez cały czas.

Aby zobaczyć wszystkie dostępne nagrody, ale także przeczytaj więcej o każdej innej funkcji gry, po prostu naciśnij przycisk "I", aby otworzyć wypłatę. W nim znajdziesz 10 indywidualnych symboli, z których wszystkie płacą w monetach. Dopasuj niektóre ikony kart do niższych nagród 5-200 monet na sekwencję lub zbierz niektóre symbole obrazu, aby uzyskać nagrody do 500 monet.

Jako nowy automat, Dr. Jekyll Goes Wild jest również dostępny na urządzeniach mobilnych iOS lub Android. Gra mobilna oferuje dwa przydatne menu podciągające po lewej i prawej. Masz również dedykowaną kontrolę automatyczną, kiedy chcesz zrobić sobie przerwę od obrotu ręcznie.

Funkcje i darmowe spiny na DR. Jekyll szaleje

Jedna z najbardziej ekscytujących rzeczy w Dr. Jekyll Goes Wild Slot polega na tym, że oferuje dwa sposoby gry w grę prawdziwych automatów do pieniędzy: regularny i duży zakład. Bez względu na to, jakiego trybu używasz, zawsze otrzymasz wynagrodzenie tylko wtedy, gdy zbierasz dwa lub więcej identycznych symboli w sekwencji lewej do prawej na dowolnej linii płacowej. Oprócz oferowania 10 podstawowych symboli do wyzwalania nagród, szczelin.

Aby aktywować bonus 10, 15 lub 20 darmowych spinów, musisz zebrać trzy, cztery lub pięć symboli rozproszenia na ekranie. Po aktywacji bezpłatnych spin. A jeśli dziki symbol pojawia się razem z symbolem kolby laboratoryjnej podczas premii, gniazdo aktywuje nieograniczoną funkcję Hyde Spins Special.

Ta funkcja jest dodatkowym wolnym bonusem z lepkimi dzikimi, które mogą trwać, aż zatrzyma się symbol klepsydry na Reule 5. Klepsydra może stać się czerwona lub zielona po tym, jak wydaje się, że zatrzymuje się lub kontynuuje, odpowiednio nieograniczone obroty. Jeśli zostanie zatrzymany, gra natychmiast przetransportuje Cię na pierwszy bezpłatny poziom spinów, aby zagrać w pozostałej części premii.

Kolejna specjalna funkcja w DR. Jekyll Goes Wild Slot Machine to wielka gra BET, którą można kupić za 20-50 punktów. Ta gra ma pięć poziomów, z których każda daje 5 spinów z innym szlakiem bonusowym, który możesz ukończyć, aby wygrać do 75 darmowych rund spin. Poza tym, że daje ci większą szansę na bonusy, gra Big Bet oferuje również najwyższy RTP 98.20%.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

dr. Jekyll Goes Wild RTP, wariancja i maksymalna wygrana

Z 10 stałymi liniami płacowymi, ogromnymi limitami bukmacherskimi i bonusami, za które możesz zapłacić, ten średniej czołowej gniazda będzie ekscytującą do gry na dowolnym urządzeniu.

Oferowanie nie tylko nagród prawdziwych pieniędzy do 250 000 punktów, ale także szansę na dostosowanie RTP z 94.20% do 98.20%, Dr. Jekyll Goes Wild Slot Machine to gra, do której często wracasz.

Gniazdo nie tylko daje szeroką gamę rozmiarów zakładów i zrównoważoną rozgrywkę o średnim poziomie z dobrym RTP, ale także pozwala kupić drogę do bardziej sprawiedliwej gry bocznej, w której czekają większe bonusy. Ponadto otrzymujesz prawdziwe nagrody pieniężne do 250 000 kredytów, co sugeruje niższy poziom trafienia, to nie tylko pusta obietnica.

dr. Jekyll idzie dziki werdykt i podobne automaty online

Jako jedna z najbardziej kreatywnych automatów Barcrest, Dr. Jekyll Goes Wild to gra dla każdego gracza szukającego najwyższej klasy rozrywki i elastyczności zakładów, których nie można znaleźć wszędzie.

Zrównoważona rozgrywka średniej wariancji w połączeniu z opcjami RTP, High Max i Free Spins jest zwycięzcą. Czego jeszcze naprawdę potrzebujesz z najlepszych serwisów internetowych?

Jeśli jednak gry o średnim poziomie nie pasują do twojego gustu, możesz również sprawdzić dowolną z naszych najwyżej ocenianych kasyn online z tego tradycyjnego studia. W przypadku gier o dużej wolności z dużymi opcjami BET i do 100 liniów wypłat możesz wypróbować Soldier of Rome lub wybrać się do studia Hercules High amp; Mighty Slot Machine. A jeśli wolisz cieszyć się codzienną rozrywką, możesz zamiast tego wypróbować klasyczny gniazdo Barcrest Black Magic Fruits, w którym podobnie jest wielka gra boczna.

Powiązani partnerzy kasyna

Bonus Bunnies
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Pots of Gold
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Link Zeus
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Brave Mongoose
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Divine Fortune
RTP:
95.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Medusa Megaways
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cupid's Arrow
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Monkey Prince
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spirit of the Beast
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Even the Score
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snow Leopard
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni