Even the Score graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 500 000 $.00
Motyw:
Gliniarze i rabusie, akcja/przygoda

Nawet recenzja automatu online

Czy jesteś gotowy na napad? Nawet wynik widzi zespół 5 wyrafinowanych przestępców, którzy chwytają łupy, takie jak srebrne bary i stosy monet z zamożnego miasta, które stoi za kołowrotkami.

Czterech Crooks wyzwala jedną darmową grę z dodatkowymi funkcjami specjalnymi, a inne nagrody kilka bonusowych obrotów. Funkcje mogą łączyć się, aby dać ci jeszcze większą szansę na większe wygrane, a dziki symbol pomaga ukończyć kombinacje.

Dzięki odpowiedniej mieszance symboli i funkcji możesz ubiegać się o wygrane do 10 000 razy na całkowitym stawce lub ogromnym C $ 1 500 000 $, jeśli masz maksymalny zakład na spin wyzwalający spin. Same te figury wskazują, że nawet wynik będzie popularną sztuką w górnych miejscach automatów.

Nawet konfiguracja i elementy sterujące wyników

Kliknij panel po lewej stronie rolki, aby ustawić poziom BET, który może wynosić od 0.10 na spin, do 150.00. W sprytnym projekcie jako przycisk spinu używany jest bezpieczna kombinacja, a także wyzwala się tryby autoodplay i szybkiego spinu.

Karta "I" poniżej kołowrotków zabiera cię do wypłaty, gdzie widzisz, jak różne przestępcy modyfikują rozgrywkę i ile wygrasz z każdego symbolu. Wszystko jest bardzo łatwe w użyciu, a nawet niedoświadczeni gracze będą obracać rolki nawet gry na wyniki w krótkim czasie.

Podobnie jak większość gniazd Playtech, działa na komputerach PC, iOS, Android i Windows Mobiles i Tablet Computers. Oprócz niektórych elementów sterujących, aby ułatwić je kciukom, wersja mobilna działa w taki sam sposób, jak gra komputerowa, więc nie przegapisz niczego, jeśli twoje preferencje to gra w mobilnych kasynach.

Darmowe obroty i inne nawet bonusy na automatach

Ta gra jest pełna pomysłowych funkcji, każda uruchomiona, gdy postać wyląduje na widoku. SafeCracker ląduje tylko na Reel 1, a kiedy widzi, dostajesz 1 darmowy spin, a format 20-linowy zmienia się na 243 sposoby wygrania układu. Teraz wygrywasz, dopasowując symbole w dowolnych miejscach na szpach.

Inside Man on Reel 2 przyznaje losowy mnożnik wszelkim następującym spinom, podczas gdy gimnastyczka na Reel 4 przyznaje bezpłatną grę i rozszerza rolki do 4 rzędów, z 40 liniami wypłat. Demolitionist na Reel 5 dodaje losowo dziki do gry, aby za darmo spin. Każda postać dodaje swój obrót do miernika kolekcji bonusowej.

Jednak to haker na Reel 3, który jest prawdopodobnie najważniejszym członkiem zespołu. Dodaje od 2 do 10 darmowych spin.

Można było zobaczyć, jak 2 lub więcej znaków ląduje jednocześnie, w takim przypadku łączą swoje moce. Istnieje 26 różnych możliwych kombinacji, z których każda może prowadzić do wielu zwycięstw w każdej bezpłatnej gry. Na przykład SafeCracker i Gymnast zamieniają nawet wynik w 1024 sposoby wygrania meczu z 4 rzędami symboli.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Nawet wynik Max wygrywa, RTP i zmienność

Możliwe jest wygranie 10 000 razy swój całkowity zakład, jeśli wewnętrzny mężczyzna udzieli maksymalnego mnożnika 10x do wygranej. Na najwyższym możliwym stawce 150.00, legalnie ubierzesz się 1 500 000.00 w łupach. Jest to jednak średnia i wysoka wariancja, więc często możesz zobaczyć długie serie utraty obrotów między zwycięskimi. Ale nie martw się, ponieważ średni powrót do procentu gracza to przyzwoite 96.12%.

Nasza nawet werdykt gry w punkcie gry

Ta gra o tematyce przestępczej umiejętnie łączy ekscytujący temat z prawdziwą innowacją. Wielkie wygrane zwykle pochodzą z kombinacji lądowania zespołu, a nawet można zobaczyć wszystkie 5 w jednym obrotu.

Aby uzyskać odmianę tematu, zagraj w sercu online z Guru Over w Betsoft. Świetna grafika i ekscytująca rozgrywka oznaczają, że przestępstwem byłoby przegapienie tych gier. Znajdziesz je w naszych najwyżej ocenianych stronach, gdzie możesz pobrać bezpłatne fundusze bonusowe i spiny.

Powiązani partnerzy kasyna

Guns N' Roses
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Smooth Sailing
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
MexoMax
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Christmas Carol
RTP:
94.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Slotfather Part II
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Stallion
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Olympia
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sweet Bonanza
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Imperial Opera
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Reels of Gold
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jammin Jars
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blue Fortune
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki