Top Dawgs graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 560 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, muzyka, dziwaczne/dziwne

TOP DAWG $ Recenzja automatu online

Spotykaj się z niektórymi houndami hip-hopowymi, gdy grasz w najlepszy gniazdo Dawg $ z relaksu. Zabawny, kreskówkowy styl ustawia grę na ulicach LA, rządzony przez członków pieskowego gangu. Ta 5-linowa, 15-liniowa gra jest dostępna w formatach komputerowych i mobilnych.

Tajemnicze respins mogą wypełnić rolki pasującymi symbolami dla dużej wygranej, a istnieje bezpłatna funkcja gier, w której wystawiają dzikie symbole mnożnika. Dzięki idealnej mieszance mnożników możesz wygrać ponad 25 000 razy swój zakład z tej bardzo niestabilnej gry. Średni powrót do graczy procentowego najlepszego szczeka Dawg $ wynosi 96.1%.

Jak grać w najlepszym gnieździe online $

Wysokie palmy biegną po obu stronach szerokiej ulicy miejskiej. Trampki zwisają z kabli elektrycznych, a hydranty przeciwpożarowe są przydatną cechą dla postaci psów, które wypełniają tę scenę. Symbole kart w stylu graffiti pojawiają się na przezroczystych kołowrotkach, wraz z gangstą chihuahua, ogrodem, pudel i buldog. Te szczegółowe kreskówkowe postacie dodają dużo osobowości do najlepszej maszyny do gniazda Dawg $, a rapowa ścieżka dźwiękowa pasująca do stylu.

Załaduj górny gniazdo Dawg $ na komputer, Android, iOS lub Windows Mobile, a znajdziesz łatwy w użyciu panel sterowania, który pozwala zacząć zacząć w sekund. Kaba zakładki monet wyświetla wszystkie opcje zakładów, które trwają od 0.10 do 40.00 na spin.

Podwójne strzałki aktywują tryb szybkiego spinu i kliknij strzałkę w okręgu wyzwala automatyczne funkcje spinów. Otwórz wypłatę za pomocą przycisku 3 małych linii, a zobaczysz, ile wygrasz z obecnego zakładu, gdy 3, 4 lub 5 przykładów tego samego typu symboli.

Best in Freed to buldog, który płaci 3x, 5x lub 30x twój zakład, w zależności od tego, ile kołowrotków ląduje. "W" "W" to dziki symbol, który płaci tę samą kwotę, a także działa jako inni, aby pomóc w zakończeniu zwycięskich kombinacji.

Bezpłatne obroty i inne najlepsze funkcje automatu Dawg $

Symbole tajemnicze znaku zapytania mogą pojawić się na Reel 5 w każdym spinu. Wyzwalające symbole zamykają się na respond, z tylko znakami zapytania i pustymi przestrzeniami na rolkach. Wszelkie nowe symbole tajemnicze również blokują i nagrody kolejne respins, które działają, aż nie pojawią się nowe symbole. Wszystkie następnie przekształcają się w wiele przykładów innego rodzaju symbolu i wygrywasz wszelkie nagrody z kombinacji.

Purple Pimpmobile Car to dodatkowy symbol i potrzebujesz 3, 4 lub 5, aby wygrać odpowiednio 8, 10 lub 12 darmowych spin. Dzikie symbole stają się lepkie podczas okrągłych obrotów i pozostają na miejscu do końca funkcji. Wszelkie nowe symbole bonusowe zwiększają mnożnik wygranej dla wszystkich dzikich o 1x i możliwe jest zbudowanie maksymalnego mnożnika 7x przed końcem bonusowych gier.

Aby przynieść dodatkowe bling z tej rundy, dzikie mnożniki w zwycięskiej kombinacji połączą się ze sobą. Pełna linia dzikich mnożników 7x równa się ogromnym wzmocnieniu 16 807x!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Kup bonus

Top Dawg $ Slots Game Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Możesz wygrać 25 014x swój całkowity zakład z najlepszego szczelinu Dawg $, który na 40.00 na wir.00, pomagając uczynić go jedną z najlepszych gier automatycznych pod względem potencjalnych zwycięstw. To jest gra o dużej zmienności, a w dłuższej perspektywie wypłaca 96.10 na każde 100.00 umieszczone w zakładach.

Nasza najlepsza ocena automatów Dawg $

To zabawna gra dla fanów psów, kultury ulicznej lub po prostu tych, którzy lubią styl kreskówki. Najlepsza maszyna do gniazda Dawg $ wygląda dobrze na komputerach i telefonach komórkowych, chociaż ścieżka dźwiękowa w stylu rapu może nie być dla wszystkich. Jeśli to obejmuje, naciśnij przycisk wyciszenia.

Funkcja Symboli Mystery to ekscytująca runda, która zwykle prowadzi do przyzwoitej wygranej. Twoje szanse na ogromną wygraną z tego psiego kaparów wzrosną podczas bezpłatnych gier, gdy kołowrotki wypełniają się coraz bardziej lepkimi dzikimi, a mnożniki rosną.

Zagraj w najlepszym szczelinie Dawg $ na komputerze lub na telefonie komórkowym, gdy jesteś na spacerach, na najlepszych miejscach online. Znaleźliśmy najlepsze witryny, z największymi ofertami bonusowymi i zawierają je tutaj.

Ile mogę wygrać, grając najlepszą maszynę do gniazda $?

Z idealną kombinacją symboli i mnożników można wygrać masywne 25 014x, całkowity zakład z górnego miejsca Dawg $. Jeśli mają maksymalny zakład 40.00 na spin, który wyzwala darmowe rundę gier, jest to wygrana w wysokości 1 560 000.00.

, Które jest najlepszym kasynem online, w którym grał najlepsze gniazdo Dawg $?

Śledź nasze przewodniki do najlepszych kasyn online, które niosą najlepsze gniazda online $. Resztę gier Relaks w tych stronach znajdziesz, a także hojne oferty bonusowe, mnóstwo bezpiecznych opcji depozytów i wycofania oraz gier od wielu innych najwyżej ocenianych programistów.

To najlepszy szczelinę Dawg $ w grze o wysokiej zmienności?

To jest wysoce niestabilna gra, w której nagrody mogą mieć stosunkowo wysoką wartość, ale kołowrotki mogą obrócić kilka razy między zwycięstwami. Sloty o wysokiej zmienności oferują ekscytującą rozgrywkę, ponieważ lądujesz jedne z największych nagród.

Jakie są dzikie mnożniki w najlepszej grze Slots Dawg $?

Podczas bezpłatnej funkcji bonusowej gry dzikie symbole pozostają na miejscu dla pozostałych spinów. Za każdym razem, gdy pojawia się symbol samochodu, zwiększa mnożnik wszystkich dziczy o 1x, do maksymalnie 7x. Wygrane wykonane przy pomocy dzikich, a następnie zwielokrotnień, a wartości mogą łączyć się w celu uzyskania ogromnych wypłat.

Jakie gry są podobne do najlepszego miejsca online Dawg $?

Cartoon Canines również występują w desperackim gniciu Dawgs z Gier Reflex. Te Cowdogs znajdują się w grze o tematyce zachodniej, w której można zdobyć nagrodę za darmo spins, cieszyć się grą w bezpieczne miejsce i ubiegać się o gotówkę z pociągu wagonowego.

To najlepsza maszyna do gniazda $ kompatybilna?

Tak to jest. Możesz zagrać w najlepsze gry Dawg $ na iOS, Android i Windows Mobiles. Podobnie jak wszystkie automaty do gier, działa doskonale na komputerach stacjonarnych i mobilnych, bez utraty stylu, funkcji lub potencjału zwycięskiego.

Ile mogę postawić na każdym obrotu górnego automatu Dawg $?

Zakres zakładów najlepszego gniazda online $ działa od małego 0.10 na spin, do maksymalnie 40.00. Wysokie rolki mogą być rozczarowane tym stosunkowo niskim maksimum, ale większość graczy znajdzie poziom, który pasuje do ich budżetu.

Czy są jakieś najlepsze kody promocyjne gry Dawg $?

Zwykle nie jest możliwe znalezienie najlepszego kodu promocyjnego maszyny do automatów DAWG, ale kasyna online czasami oferują specjalne oferty na określone rodzaje gier. Aby upewnić się, że niczego nie przegapisz, sprawdzaj tutaj, aby zobaczyć najnowsze oferty.

To najlepszy gniazdo Dawg $ uczciwa gra?

Najlepsze gniazdo Dawg $ i wszelkie inne gier, które zalecamy, jest całkowicie gwarantowane na uczciwe. Używane jest oprogramowanie generatora liczb losowych, a to zapewnia, że wyniki każdego spinu są całkowicie uczciwe. Certyfikowany średni procent zwrotu, jeśli przyzwoity 96.1%.

, Kiedy wydano najlepsze gniazdo online?

Relaking Gaming uruchomił wersje komputerów stacjonarnych i mobilnych najlepszych automatów Dawg $ w dniu 2 czerwca 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Fire Hopper
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Game Of Thrones
RTP:
94.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Osiris
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragons Clusterbuster
RTP:
95.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bear Mountain
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frankenslot's Monster
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
El Dorado Infinity Reels
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Vein
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Party Time
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon’s Fire InfiniReels
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Glyph 2
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni