Golden Glyph 2 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 680 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Golden Glyph 2 Recenzja automatu online

Wybierz się na wirtualną podróż w czasie, do krainy piramid i faraonów z Golden Glyph 2 Slotem online od programistów gier automatycznych QuickSpin. Ta gra średnia do wysokiej zmienności jest dostępna w wersjach komputerowych i mobilnych i gra na siatce 7x7 symboli o tematyce egipskiej.

To klaster płaci grę z kaskadowymi kołowrotkami i specjalnymi symbolami mocy. Te aktywują modyfikatory, takie jak gigantyczne dziczy, dodatkowe dzikie symbole i usunięcia symboli. Podczas bezpłatnej funkcji gier dzikie mnożniki łączą swoje moce, aby przyznać zwycięstwa do 26 800 razy!

Golden Glyph 2 ma średni procent zwrotu 96.09% i jest teraz dostępny w najlepszych kasynach QuickSpin.

Jak grać w glifie GLYPH 2

Wielbłądy wędrują po gorących pustynnych piaskach obok szpryki Golden Glyph 2 Game. Starożytne obeliski stoją na straży siatki z złotymi symbolami, a orkiestrowa ścieżka dźwiękowa rozgrywa się, gdy symbole opadają na miejsce. Zobaczysz węże, faraon, Ankh i egipscy bogowie wśród wielu symboli na ekranie. Spójrz poniżej, gdzie pozioma kołowrotek trzyma różne symbole modyfikatora i porusza się z każdym obrotem.

Gra Golden Glyph 2 wygląda dobrze na iOS, Windows i Android Mobiles, a większe ekrany komputerów przechwytują drobniejsze szczegóły tej kolorowej gry.

Standardowy zestaw elementów sterujących używanych w większości zakresu QuickSpin również znajduje się tutaj. Kliknij 3 małe monety na panelu, a następnie wybierz opcję zakładu od 0.20 do 100.00 na spin, który jest wystarczający do zasięgu, aby objąć większość budżetów. Przycisk w kształcie huraganu przyspiesza rozgrywkę i podwójne strzałki w trybie automatycznym spustu koła, który działa tak długo, jak zdecydujesz.

Paytable ujawnia, ile wygrasz, gdy klastry 5 lub więcej dopasowanych symboli wylądują na siatce. Ma również dalsze szczegóły dotyczące wielu bonusów. Horus horus sokoły jest najcenniejszym symbolem, od 1x do 150x twojego zakładu, w zależności od liczby przykładów w klastrach jednocześnie.

Darmowe spiny i inne funkcje Golden Glyph 2 Slot

Symbole w wygranej znikają, a te powyżej upadku, które mogą tworzyć nowe zwycięskie kombinacje. Ta funkcja upadku może się powtórzyć kilka razy, a także dodaje do mieszanki dzikie symbole Power Glyph.

Jeśli ten dziki staje się częścią wygranej, aktywuje to, co modyfikator znajduje się po lewej stronie poziomej rolki. Dowolne 2 lub więcej mocy Glyph Wilds wywołują więcej funkcji i grają od lewej do prawej. Golden Scarab Beetle dodaje do siatki od 4 do 11 dziczy, a 6 wzorów usuwania symboli reprezentujących ptak, Ankh, Wąż, Eye of Horus, Hourglass i Cross. Jeśli wszystkie 7 modyfikatorów odgrywają, na końcu otrzymasz funkcję gigantycznych dzikich symboli 2x3.

Ten gigantyczny dziki jest stałą funkcją w całej rundzie bonusowej spinów. 7 darmowych gier zaczyna się, gdy wylądujesz co najmniej 3 symbole bonusowe jednocześnie, a jeśli w dowolnym momencie pojawi się 3 kolejne, otrzymasz kolejne 3 darmowe gry. Widać również Wilds Power Glyph, a one poruszają się losowo, aby w dowolnym momencie uruchomić modyfikatory.

Ponadto, progresywny mnożnik wygranej wzrasta o 1x dla każdego upadku, do maksymalnie 50x. Jednak wiele dzikich wygranych łączy ich wartości, potencjalnie tworząc kombinacje warte masywnego 29 500 x twojego zakładu.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Kolosalne symbole
 • Walking Wilds
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność złotego glifu 2

Zagraj w Golden Glyph 2 Gloot na maksymalnie 100.00 i mnożnik zakładu 26 800x równa się oszałamiającym 2 680 000.00. Jest to gra średnia do wysokiej zmienności ze średnim zwrotem do procentu graczy 96.09%.

Nasz wyrok Golden Glyph 2

Fani starożytnego egipskiego motywu pokochają Golden Glyph 2 Slot za jego wygląd, ale każdy może docenić grę wypełnioną funkcją. Przewraca się na każdą wygraną, a szansa odblokowania losowych dziczy i dalszych upadków zapewnia, że gry podstawowe nadchodzą emocje.

Staje się jeszcze bardziej ekscytujące, gdy wchodzisz do bezpłatnych obrotów, z gigantycznymi dzikimi, wędrującymi dzikimi symbolami i coraz większymi mnożnikami, pomagając ci w tym masywnym jackpotu 26 800x. Przeglądaj emblematy Egiptu, gdy grasz w gliza GLYPH 2 na najwyższych miejscach online.

Gdzie mogę zagrać w grę Golden Glyph 2 Slots?

Golden Glyph 2 Gloot znajduje się w jednych z najlepszych kasyn online i mobilnych. Witryny zalecane tutaj w Rinut the Virtual Red Carpet, z hojnymi ofertami premii powitalnych dostępnych dla ich najnowszych graczy.

Jak wygrać pieniądze z automatu Golden Glyphs 2?

To jest gra klastra, w której wygrywasz, dopasowując symbole w grupach pięciu lub więcej. Można je połączyć w rzędach poziomych lub pionowych lub w blokach. Specjalne modyfikatory pomagają, dodając dziczy do kołowrotków lub usuwając symbole z prędkości w niektórych wzorach.

Czy mogę zagrać w gliza Golden Glyph 2 na telefonie komórkowym?

Golden Glyph 2 automat jest w pełni kompatybilny z iPhone'ami, iPadami, Androidem i telefonami z systemem Windows i tabletów. Został zaprojektowany od samego początku telefonów komórkowych i działa równie dobrze na platformach stacjonarnych.

Jaka jest maksymalna wygrana z gliden gliph 2 online?

Istnieje ogromny mnożnik maksymalnego zakładu 26 800x dostępny w automatach Golden Glyph 2. To stanowi 2680 000.00 dla każdego, kto ma 100.00 na spin spinu. To wyjątkowo wysoka nagroda, ale oczywiście nie będzie łatwo dotrzeć.

Jaka jest funkcja puszka golfowego glifu 2?

Wszelkie symbole w wygranej znikną z kołowrotków gry Golden Glyph 2 Slots. To pozostawia luki i wszelkie powyższe symbole, aby je wypełnić. Nowe symbole pojawiają się z góry, a jeśli tworzysz nowe zwycięskie klastry, dostajesz dalsze upadki rolki.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda GLYPH 2?

Fani gier o tematyce egipskiej mają duży wybór. Sloty podobne do Golden Glyph 2 obejmują Vault of Anubis z Red Tiger Gaming i Golden Ozyris, autor: Play’n Go. Oczywiście oryginalny glif internetowy jest nadal dostępny.

Jaki jest średni powrót do procentowego procentowego gry Golden Glyph 2?

Wznany jako termin, liczba teoretyczna, powrót do graczy procentowego automatu glifu 2 wynosi 96.09%. Na każde 100.00 zakład w grze, zwraca się o 96 £.09 w nagrodach pieniężnych, ale będzie to znacznie się różnić przez krótszy czas.

Dlaczego Golden Glyphs 2 jest tak popularny?

Starożytny egipski styl, ekscytujące cechy bonusowe i potencjał do zdobycia ogromnej nagrody, wszystkie połączone jest, aby maszyna do glifu GLYPH 2 była dużym sukcesem. To kontynuacja równie popularnej gry, więc ma gotową bazę graczy czekających na przyjemność.

Który deweloper tworzy automat Golden Glyphs 2?

Golden Glyph 2 Gloot pochodzi z QuickSpin. Ten deweloper stoi za wieloma największymi gier na automatach, w tym lepkich bandytów, Sakura Fortune i Hammer of Vulcan. Gracze mogą cieszyć się tymi i wielu innych w najlepszych stronach kasynowych.

Kiedy wydano glopa Golden Glyph 2?

QuickSpin uruchomił gniazdo online Golden Glyph 2 8 czerwca 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Buffalo Hunter Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rage to Riches
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Midas Coins
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Smooth Sailing
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gem Star
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spectra
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Danger High Voltage
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Trollpot 5000
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky, Grace Charm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Don Slottione
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Defenders of the Realm
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki