WWE Legends - Link Win Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 500 000 $.00
Motyw:
Celebryty, sport

WWE Legends: Link amp; Win Darmowe Gry Online Recenzja

Stone Cold Steve Austin, Eddie Guerrero, Macho Man Randy Savage i Booker T. to gwiazdy WWE Legends: Link amp; Win Slot Machine. Opracowana przez All41 Studios i Microgaming, jest to gra komputerowa i mobilna, która zachwyci fanów American Wrestling, i odgrywa na 5 bębnach i 25 liniach.

Możesz wygrać do 20 000 razy swój zakład z ekscytujących funkcji, takich jak substytucje dzikiego symbolu, bezpłatne spiny i runda link amp; wygrana. Masz gwarancję wygranej z tej funkcji. Istnieje również opcja obracania poszczególnych rolków, aby pomóc w pełnych kombinacjach.

WWE Legends: Link amp; Win to gniazdo o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.4% i możesz spotkać legendy, gdy grasz w tę ekscytującą grę w najlepszych miejscach w automatach mikrogamingowych.

Jak grać w maszynie do gniazda WWE: link amp; wygrana

Dopingujący tłum i entuzjastyczny komentator pomaga ścieżce dźwiękowej pasować do wizualizacji. Oczywiście wszystko jest na tle pierścienia zapaśniczego, oświetlone animowanymi światłami i otoczonymi przez fanów.

Prawdziwe obrazy funkcji 4 legendy na siatce symboli 5x3 wraz z emblematami kart do gry, złotym symbolem dzikim i ikoną czerwonych rozproszenia. Za każdym razem, gdy biorą udział w wygranej, dostajesz również klipy WWE Stars w akcji, co czyni ją niezbędną grą dla fanów tego sportu.

Wprowadź wirtualny pierścień Microgaming za pośrednictwem komputera, Androida, iOS lub Windows Mobile, a kliknij przycisk monet, aby wybrać zakład od 0.10 do 20.00 za pomocą dotknij opcji lub z zwiniąc. Tak czy inaczej, jest szybki i łatwy do rozpoczęcia, chociaż maksymalny udział będzie zbyt niski dla niektórych graczy.

Inne przyciski sterujące obejmują okrągłe strzałki, które wyzwalają tryb automatycznego spinsów, a 9 kropek na panelu prowadzi do wypłaty. To pokazuje, ile wygrywasz, dopasowując symbole od lewej do prawej przez dowolną 25 linii, z kamiennym zimnym Steve Austinem grającym najwięcej na 1x, 10x i 20x.

Istnieją również szczegóły na temat wielu dodatkowych funkcji, takich jak Runs Round, więc warto sprawdzić wypłatę, zanim stawiasz pieniądze na grę.

Bezpłatne obroty i inne dodatkowe funkcje WWE Legends: Link amp; Win Slot

Zagraj w WWE Legends: Link amp; Win Slot Maszyna, a masz możliwość odstąpienia poszczególnych bębnów na końcu każdej rundy. Ta funkcja hiperspinów wyświetla koszt respina, który opiera się na prawdopodobieństwie, że ukończysz kombinację i potencjalną wartość nagrody. Nie ma ograniczeń co do tego, ile razy możesz odpierać rolki, ale bądź ostrożny, ponieważ koszty mogą szybko wzrastać.

Dziki symbol płaci tak samo jak Stone Cold Steve Austin, ale także działa jak inne, gdy może zakończyć wygraną lub rozszerzyć kombinację na dalsze rolki dla wyższej nagrody. Symbol czerwony rozproszony w dowolnych 3 lub więcej miejscach przyznaje 5 darmowych spin. Jeśli ten sam symbol jest na Reel 1, gwarantuje zwycięstwo, a jeśli przed końcem pojawią się 3 kolejne rozproszenia, otrzymasz kolejne 3 darmowe gry.

Land 6 lub więcej symboli monet, a wchodzisz do rundy linku i wygranej, gdzie sprzątające monety zamykają się, gdy inne pozycje symboli oddają się 3 razy. Jeśli pojawią się jeszcze monety, zresetują licznik spinowy z powrotem do 3, a także blokują. Trwa to, dopóki nie będą widoczne monety przez 3 kolejne reguły lub wszystkie 15 pozycji symboli.

Monety mogą ujawnić mnożnik wygranej lub wartość jackpot, z mini, mniejszymi i głównymi jackpotami o wartości 50x, 100x i 1000x twoich zakładów. Możesz także zobaczyć multiplier, z których każde zwiększają wygraną na końcu o 1x, podczas gdy monety kolekcjonerskie dodają do siebie wartość wszystkich widzialnych monet, a monety płatników dodają własną wartość wszystkim innym.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność WWE Legends: Link amp; Win Darmowe Gry Online

Z wystarczającą liczbą monet i mnożników można wygrać 20 000 razy swój zakład z funkcji linku i wygranej. Zagraj w maksymalnym zakładach 20.00 i masz potencjalną nagrodę o wartości 400 000.00. The WWE Legends: Link amp; Win Machine ma wysoką zmienność, a długoterminowy procent zwrotu wynosi przyzwoity 96.4%.

Nasz WWE Legends: Link amp; Win Sloter Werdykt

Prawdziwe obrazy i klipy wideo gwiazd WWE przynoszą emocje związane z zapaśnictwem na komputery stacjonarne i mobilne kasyna. Jeśli nie jesteś fanem, jest mało prawdopodobne, aby zmienić zdanie, ale istnieje wystarczająca liczba dodatkowych funkcji, aby odwołać się do każdego.

Opcjonalne Reel respins, darmowe gry z gigantycznymi symbolami i gwarantowane nagrody z funkcji linku i wygranej sprawiają, że jest to fantastyczny wybór dla miłośników sportów w dowolnym miejscu, więc przejdź do najlepszych kasyn online, aby grać w WWE Legends: Link amp; Win już dziś.

Mikrogaming Games

Gdzie mogę zagrać w WWE Legends: Link amp; Win Darmowe Gry Online?

Sprawdź nasz wybór najlepszych kasyn internetowych mikrogaming. W tych stronach znajdziesz hojne bonusy powitalne, szeroką gamę innych gier oraz bezpieczne zaplecze depozytowe i wypłaty.

Jaka jest funkcja linku i wygrana legendy WWE: link i wygrana maszyna do gniazda?

Funkcja Link amp; Win of the WWE Legends: Link amp; Win Slot to runda respins, uruchamiana przez 6 lub więcej symboli monet. Dostajesz 3 respiny, a więcej monet zresetują licznik z powrotem do 3. Monety multiplary, jackpoty lub funkcje specjalne.

Czy gniazdo WWE Legends: Link amp; Win ma bezpłatną rundę obrotów?

Zagraj w WWE Legends: Link amp; Win Darmowe Gry Online, a zarabiasz 5 darmowych spin. Aby ułatwić pojawienie się wygranych kombinacji, Middle 3 Rele wypełnią się symbolami 3x3 podczas gier bonusowych.

Ile linii płacowych ma legendy WWE: link i wygrana ma gniazdo?

The WWE Legends: Link amp; Win Slot Machine to 25-liniowa gra. Oznacza to, że istnieje 25 sposobów na wyrównanie symboli na rolkach, aby wygrać.

Jakie gry są podobne do WWE Legends: Link amp; Win Slot Machine?

Gry podobne do WWE Legends: Link amp; Win Darmowe Gry Online obejmują Let's Grea się do gniazda za pomocą gier relaksowych i WBC Ring of Riches by Bgaming. Możesz grać w te i inne gry o tematyce sportowej w naszych zatwierdzonych stronach.

Czy WWE Legends: Link amp; Win ma jackpot?

W grze WWE Legends są dostępne 3 stałe jackpoty: link i wygrana. Możesz je wygrać na końcu rundy link amp; wygranych, z mini, mniejszymi i głównymi jackpotami o wartości odpowiednio 50x, 100x i 1000 razy.

Jaki jest minimalny zakład w grze WWE Legends: Link amp; Win Glots?

Możesz grać w gniazdo WWE Legends: Link amp; Win za tylko 0.10, co umieszcza go w zasięgu nawet najmniejszych budżetów. Możesz podnieść stawki na wielu poziomach do maksymalnie 20.00, który jest niski porównawczy i może odłożyć wyższe wałki.

, Kto tworzy WWE Legends: Link amp; Win Slot Machine?

The WWE Legends: Link amp; Win Slot pochodzi ze studiów All41 i mikrogamingu. Mają historię współpracy i innych gier z tego partnerstwa, to Book of Atem Wowpot, Shamrock Holmes Megaways i Arena of Gold.

Kiedy wydano miejsce WWE Legends: Link amp; Win Online?

Microgaming i All41 Studios wydali gniazdo WWE Legends: Link amp; Win do naszych zalecanych kasyn stacjonarnych i mobilnych 19 października 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Sylvan Spirits
RTP:
95.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Stampede Slot Review
RTP:
94.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Golden Knight
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cherry Blossoms
RTP:
95.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ronnie O'Sullivan Sporting Legends
RTP:
93.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Annihilator
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Yum Yum Powerways
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Starz Megaways
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
All That Cash Power Bet
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Clans
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
That's Rich
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Highlander
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni