Diamond Queen graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, magia, czarodzieje i czarownice

Diamond Queen Online Review

Marilyn Monroe kiedyś zaśpiewała, że "diamenty są najlepszym przyjacielem dziewczyny", a slot królowej diamentów z IGT może być twoim najnowszym przyjacielem, gdy wypłaca wygrane, które mogą osiągnąć 100 -krotną całkowitą stawkę.

Diamond Queen to magiczne gniazdo, w które można grać na komputerach stacjonarnych, a także na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS od zaledwie 0.20 na spin. Czarnoksiężnik, jego uczeń i cenne klejnoty mogą wylądować na 5 rolkach tego 20-płatkowego automatu i ma pewne bonusowe funkcje, które dodają poważnego blasku do rozgrywki.

Wygraj symbole multiplier, dziki symbol i fantastyczna funkcja darmowych spinów z gwarantowanymi zwycięstwami to tylko niektóre z nagród czekających na Ciebie, gdy grasz w gniazdo Diamond Queen w dowolnym z najlepszych miejsc na automatach online.

Niska zmienność oznacza, że powinieneś ubiegać się o wygraną po wygranej i chociaż często nie wyznajesz najlepszej nagrody, z pewnością pojawi się wiele mniejszych nagród, ponieważ te symbole w stylu kreskówek ustawiają się pozytywnie.

Diamentowe automaty do slotu i konfiguracja

Diamond Queen jest świadectwem umiejętności międzynarodowej technologii gier lub IGT, ponieważ są one lepiej znane. Firma prowadzi działalność od lat 60. XX wieku, pierwotnie dostarczając gier do kasyn Las Vegas, które znajdują się w swoim rodzinnym stanie Nevada.

Chociaż IGT pozostaje jednym z najlepszych dostawców w branży kasyn lądowych, miejsca takie jak Diamond Queen poprowadziły ich do stania się główną siłą w świecie online i mobilnym.

Na szczęście dla amerykańskich graczy, lata doświadczenia, które zyskał IGT, oznacza, że ich gry są łatwe w użyciu dla początkujących graczy, ale mają wiele opcji BET, aby dostosować się do wysokich rollers. Łatwe w użyciu przyciski sterujące zabieraj swoje stawki z dowolnego miejsca między 0.20 i 1000.00 na spin, a poręczny automatyczny przycisk pozwala usiąść i zrelaksować się, gdy kołowrotki same obracają się.

Auto Spins zatrzymają się, jeśli uruchomisz ekscytującą funkcję darmowych spin. Kliknij mały przycisk "Pays", który jest ukryty na górze gry, aby zobaczyć, jaka każda zwycięska kombinacja symboli będzie warta na każdym poziomie BET.

Diamentowa rozgrywka królowej i funkcje bonusowe

Czas przyjrzeć się stylowi i funkcjom tego automatu. Gry tematyczne wokół mistycyzmu i magii zawsze będą spodobać się szerokiej gamie graczy. Dodaj fajną grafikę 3D i symbole o jasnych kolorach, a możesz zobaczyć, dlaczego królowa diamentowa stała się jednym z klejnotów z zakresu IGT.

Nawiedzające fioletowe tło ładnie kontrastuje z jasnymi symbolami. Doświadczeni gracze będą bardzo zaznajomieni ze sposobem, w jaki wygrane kombinacje są tworzone przez 3 lub więcej tego samego typu symbolicznego lądowania na linii wypłaty od lewej strony. Jeśli nigdy w życiu nie byłeś w pobliżu automatu, nie martw się, ponieważ jest to naprawdę łatwa koncepcja do zrozumienia, gdy masz kilka zwycięskich obrotów.

Chociaż dostajesz stałe wypłaty z symboli karty gry i zdjęć o tematyce magicznej, chcesz uważać na logo, które płaci magiczne 1000 razy na Twoim zestawie na linię. Symbol Diamond Queen nic nie płaci, ale wciąż jest mile widziana, ponieważ jest to dziki symbol, który działa jak inni, jeśli jest we właściwych miejscach, aby ukończyć kombinację.

Nie może jednak zastąpić symbolu mistycznego diamentów. Kiedy to zatrzymuje się na środkowej kołowrotku, zaczyna się unikalna funkcja darmowych gier. Zaraz tylko 3 bezpłatne obroty, ale zanim zaczniesz myśleć, że to niewielka liczba bonusowych gier, spójrz na to, jak działają.

Przy pierwszym obrotu Reel 2 od lewej strony będzie całkowicie dziki. To znacznie ułatwia ukończenie wygranej, jeśli dopasowane symbole są jednocześnie na odcinkach 1 i 3. W drugim wolnym spinu środkowy kołowrotek również staje się dziki. Efekt tego jest taki, że wszelkie symbole pojawiają się na Reel 1, spowoduje wygranie kombinacji 3-z. W trzecim i ostatnim wolnym spinu Reel 4 również staje się w pełni dziko, więc teraz będziesz mieć wiele kombinacji 4-z.

To prosta funkcja, która nie potrwa długo, ale efektem końcowym będzie mnóstwo gotówki, więc nie przeszkadza nam to, jak krótka jest runda bonusowa. Istnieje nawet szansa na pojawienie się symbolu "dodatkowego spinu" podczas rundy, który powtarza zamknięte dzikie bębny w dowolnym punkcie, w którym się pojawia.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Jeśli chcesz zagrać w grę, która podąża za popularnym motywem, możesz być grany na dowolnym urządzeniu i ma fantastyczne funkcje bonusowe, możesz zrobić znacznie gorzej, niż zabrać rolki slotu królowej Diamond za kilka spins.

Jeśli jest coś, czego nie lubiliśmy w gnieździe królowej diamentowej, to wrażenie, że IGT mógł położyć większy nacisk na motyw magiczny. Poza tym jest w naszych oczach idealny, ale jeśli chcesz grę, która jest pełna kołowrotka do magicznych symboli, wypróbuj szczęśliwą wiedźmę z mikrogamingu.

Wszystkie symbole są powiązane z motywem, chociaż mikrogamowanie nie zawarło funkcji, z dzikim symbolem, który podwaja wygrywanie, darmowe gry i 2 osobne gry "Pick-Me", które prowadzą do wielkich mnożników wygranych.

Spójrz na jedną z tych znakomitych automatów online w niektórych z najlepszych kasyn online i sprawdź, czy mogą pracować z magią na Twojej bankrollu.

Powiązani partnerzy kasyna

Gates of Olympus
RTP:
96.5%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Wilde and the Pyramids of Dead
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starburst
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Doctor Love on Vacation
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pied Piper
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Boy
RTP:
95.54%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Fruit Rainbow
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fat Santa
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hotel Yeti Way
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
6 Tokens of Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Time Machine
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Asgardian Stones
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni