Jurassic Park - Gold Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 240 000 $.00
Motyw:
Filmy, dinozaury

Jurassic Park: Gold Darmowe Gry Online Review

Jurassic Park: Gold Slot Machine jest częścią niezwykle udanej serii tytułów mikrogamingowych i Stormcraft Studios, które są twierdzone wokół słynnej serii filmowej. Obrazy głównych bohaterów z oryginalnych filmów z lat 90. pojawiają.

Funkcja linku i wygrana może prowadzić do wygranej w wysokości 8 000 razy w całkowitej stawce, a Jurassic Park: Gold Slot ma również kilka bezpłatnych funkcji spinów. Stopniowo odblokowujesz te pociski, a każda z rosnącą liczbą dzikich bębnów. Runda na najwyższym poziomie może wypełnić rolki dzikimi symbolami dla ogromnej, gwarantowanej wygranej.

To gra o wysokiej zmienności z długoterminowym procentem zwrotu 96.00%. Uwolnij postacie i stworzenia na komputerach PC, Android, iOS lub Windows Platformach w niektórych z najlepszych kasyn online.

Jak grać w Jurassic Park: Gold Slot Machine

Ustawione w dżungli fotograficznej, rolki jurassic Park: Gold Slot zawierają prawdziwe obrazy głównej obsady, w tym Laura Dern jako Ellie Sattler, Sam Neill jako Alan Grant i Julianne Moore jako dr Dr. Sarah Harding. Pojawiają się również Dilophosaurus, Velociraptorze, Spinosaurus i T-Rex, obok logo Jurassic Park, które jest dzikie i mogą działać jak inni, aby ukończyć wygrane.

Nie ma symboli karty gry ani innych wypełniaczy, dzięki czemu jest fantastyczną grą w wersjach komputerowych i mobilnych.

Zakres zakładów wynosi od 0.20 do 30.00 za spin na najwyższych miejscach online lub 0.005 do 0.75 na każdej z 40 linii płacowych. Stuknij stos monet na panelu sterowania, aby ujawnić wszystkie opcje. Inne przyciski obejmują błyskawicę, która wyzwala tryb turbo, oraz okrągłe strzałki, które wprowadzają funkcję automatycznych spinów.

3 małe linie przywołują wypłatę, w której znajdziesz pełne szczegóły na temat funkcji specjalnych, oraz lista wartości każdego symbolu jest warte obecnego zakładu. Najcenniejsze są warte do 10 razy większości stawki, gdy dopasujesz pięć w swoim rodzaju, po linii płacy, chociaż Wild płaci imponującą 125x.

Bezpłatne spiny i inny park Jurassic: Gold Slot Funkcje

Mosquito w bursztynie to symbol rozproszenia, a każda 3 lub więcej uruchomi darmową grę bonusową spins. Pierwsze 3 razy uruchamiasz tę funkcję, odgrywają obroty Dilophosaurus, z mnożnikami 2x, 5x lub 8x dla zwycięstw obejmujących dziki symbol.

Uruchom bezpłatne obroty po raz czwarty, a możesz zagrać w gry Velociraptor, w których potencjalna maksymalna wygrana wzrasta, a kolejne 4 retriggery odblokowuje gry Spinosaurus. Funkcja dzikiego pościgu w dowolnej rundzie może prowadzić do rozszerzonych dzikich symboli na środkowej kołowrotku w grach Dilophosaurus, kołowrotki 2 i 4 w rundzie Velociraptor oraz 2, 3 i 4 w spinach spinosaurusowych.

Zbierz 15 rozpraszaczy w dzikim mierniku burzy na boku rolki, aby uwolnić funkcję T-Rex. Pojedynczy bezpłatny spin rozgrywa się, a od 1 do wszystkich kołowrotków wypełni się dzikimi.

Runda linku i wygrana rozpoczyna się od pojawienia się 6 lub więcej kulek energii w jednym spinu. Każda z nich posiada losową wartość gotówkową lub mini, mniejsze lub główne nagrody Jackpot o wartości odpowiednio 15x, 30x i 100x. Czeki oddzwonią co najmniej 3 razy, z dodatkowymi symbolami piłki i resetowania licznika spinowego.

Zbierz symbole 15, 20, 25 i 30, a odblokujesz 1, 2, 3 lub 4 dodatkowe wiersze, aby ułatwić rozszerzenie rundy. Po zakończeniu respins zbierasz wszystkie wartości pieniężne i jackpoty, a jeśli wypełnisz całą rozszerzoną sieć, otrzymasz nagrodę Mega Jackpot o wartości 8 000 razy udział.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Jurassic Park: Gold Slot Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

W zależności od poziomu zakładu, jackpot gier na wysokości 8 000 razy jest warty nawet 240 000.00, a to maksymalna możliwa wygrana z Jurassic Park: Gold Darmowe Gry Online. To gra o wysokiej zmienności, z dość standardowym średnim powrotem do graczy 96.00%.

Nasz park Jurassic: Gold Slot

Seria automatów do parku Jurassic to chyba największa remis z filmów. Prawdziwe zdjęcia obsady i mnóstwo znajomych dinozaurów przemawiają do ogromnej bazy fanów tych filmów, podczas gdy mnóstwo funkcji nadaje mu dodatkowe ugryzienie.

Seria bezpłatnych obrotów, w których coraz bardziej prawdopodobne jest, że wygrasz z rozszerzonymi dzikimi, a także gwarancja wygranej w rundzie rentowności powinna być więcej niż wystarczająca, aby odwołać.

Przyjdź do epickich filmów i zagraj w Jurassic Park: Gold Slot Machine w najlepszych kasynach online. Rozpocznij swoją podróż, domagając się ich premii powitalnej, gdy się zarejestrujesz.

Jaka jest funkcja linku i wygrana Jurassic Park: Gold Slot Machine?

Zagraj w Jurassic Park: Gold Slot, a możesz uruchomić link i wygrać rundę respins z 6 lub więcej kulkami energii na raz. Te mają wartości gotówkowe lub jackpoty i blokują się, gdy inne pozycje symboliczne są odpadnięte. Zbierz wystarczająco dużo, aby rozszerzyć siatkę do gier na jeszcze większe wygrane.

Ile linii wypłat ma park Jurassic: Gold Darmowe Gry Online?

Czterdzieści liniów wypłat przekraczają 5 rolki parku Jurassic: Gold Slot. Wygrywasz, gdy 3, 4 lub 5 przykładów tego samego symbolu ziemi w nieprzerwanej sekwencji w linii od lewej. Dziki symbol pomaga, działając jako inni.

Czy Jurassic Park: Gold Slot ma bezpłatną funkcję spinów?

Jurassic Park: Gold Slot ma 4-etapową funkcję BEZ. Skorzystasz z rosnącej liczby dzikich bębnów, kończąc się na spinu T-Rex, w którym do wszystkich 5 bębnów może być w pełni dzikie!

Czy muszę pobrać park Jurassic: Gold Slot?

Nie ma potrzeby pobierania Jurassic Park: Gold Slot, aby go zagrać, chociaż niektóre kasyna oferują oprogramowanie do pobrania jako opcję.

Dlaczego Jurassic Park: Gold Slot Maszyna jest tak popularna?

Prawdziwe obrazy obsady jednej z największych serii filmowych i mnóstwa dinozaurów Daj Jurassic Park: Gold Slot Great Visual Appeal. Jest również pełen dodatkowych funkcji, aby każdy mógł się z tym cieszyć.

Czy mogę zagrać w Jurassic Park: Gold Slot w najlepszych kasynach online?

Śledź nasz przewodnik po najlepszych kasynach online, które niosą Jurassic Park: Gold Slot Machine. Znajdziesz szeroki zakres gier, bonusów, opcji depozytów i wypłaty oraz więcej w naszych najwyżej ocenianych witrynach.

Jaki jest powrót do procentowego od graczy Park Jurassic: Gold Game?

Długoterminowy procent wypłaty parku Jurassic: Gold Slot to 96.00%. To przyzwoita stawka dla tak bardzo niestabilnej gry.

To Jurassic Park: Gold Slot część serii?

Jurassic Park: Gold Slot to jedna z kilku gier opartych na serii filmów. Inne obejmują oryginalną maszynę do gniazda jurassowego parku, a także Jurassic World i Jurassic World: Raptor Riches.

, Którzy programiści stoją za parkiem Jurassic: Gold Darmowe Gry Online?

Jurassic Park: Gold Slot pochodzi z Microgaming and Stormcraft Studios. Możesz zagrać w to wraz z innymi w ich zakresie, takich jak agent Jane Blonde Max Volume, Fortunium i Fire Forge w naszych zatwierdzonych kasynach.

Kiedy został uruchomiony Park Jurassic: Gold Slot?

Microgaming wydało Jurassic Park: Gold Slot 17 lutego 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Coin Bash
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Visit from St.Nick
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fishin’ Pots of Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
It Came From Venus Slot Sites
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Absolootly Mad Mega Moolah
RTP:
92.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Augustus
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fortune Rewind
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Miami Nights
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Temple Tumble 2 Dream Drop
RTP:
94.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Kingdom
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Western Gold
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Dark Knight
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni