ImmorTails of Egypt graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, starożytny Egipt

Immortails of Egypt Darmowe Gry Online Review

Starożytni Egipcjanie czcili koty, a jeśli uwielbiasz naszych czteronożnych przyjaciół, pamiętaj, aby zagrać w nieśmiertelce egipskiej maszyny do automatów. Śliczne kotki przekształcają się w dziczy w trakcie kolejnych zwycięstw, a te rozpieszczone zwierzęta stają się Bogiem Układane dzikie symbole podczas bezpłatnej funkcji spinów. Rozszerzone rolki ułatwiają wygranie w całej rundzie bonusowej, gdzie rosnące mnożniki pomagają w maksymalnej nagrody o wartości 10 000 razy w Twoim pakiecie.

To gra o wysokiej zmienności, w której rolki mogą się obrócić kilka razy, zanim zdobędziesz pazury w wygranej, a długoterminowy procent zwrotu wynosi 96.20%. Możesz odtwarzać Immortails of Egypt Slot na komputerach PC, iOS, Android lub Windows Mobiles w najlepszych miejscach na automaty do gry online.

Jak grać w gniazdo Egiptu

Dramatyczna architektura starożytnego Egiptu w tle kontrastuje z 3 kreskówkami, które nadają nieśmiertelce egipskiej maszyny do automatów. Inne symbole obejmują emblematy kart do gry 10 do A, Crook amp; Staff, wąż i Scarab Beetle bawiący się piłką z zielonej wełny. To zachwycający widok, który miłośnicy kotów będą cieszyć się tak samo jak ci gracze, którzy lubią egipski motyw.

Wynika również z niektórymi wysokiej klasy animacjami, gdy koty przekształcają się w bogów, a ścieżka dźwiękowa pasuje do tematu.

Elementy sterujące są łatwe w użyciu, a nawet te pasują do motywu. Stuknij PAW wydrukuje po obu stronach paska przewijania, aby wybrać kołek od 0.10 do 100.00 na spin, z wieloma opcjami pomiędzy. Musisz wylądować 3 lub więcej dopasowanych symboli w sąsiednich bębnach z lewej, aby wygrać nagrodę, a przycisk "I" zabierze cię na wypłatę, w której znajdziesz wartość każdego. Czarny kot jest najcenniejszy i płaci 1.5x, 3x i 6x stawka dla 3, 4 lub 5 kombinacji.

Gracze mogą wyzwolić tryb autoblacji za pomocą zakładki fioletowej strzałek, a błyskawica na dole gry wywołuje funkcję szybkiej gry.

Bezpłatne obroty i inne nieśmiertelne elementy gniazda egipskiego

Zwycięskie symbole znikają i wyzwalają kaskady tych powyżej. Jeśli nowa mieszanka tworzy dalsze wygrane, otrzymasz kolejną kaskadę i tak dalej, aż do nie wygranego spinu. Miej oko na licznik nad rolkami, gdzie widzisz czarne, brązowe i białe symbole kotów. Miernik wypełnia kolejne kaskady i potrzebujesz 1, 3, a następnie 6 z serii, aby zamienić każdego kota w symbol Boga Boga. Wilds działają jak inni, aby pomóc w wygraniu, a jeśli wąż wyląduje obok dzikiego symbolu, kot bije go i zamienia go w kolejną dziką.

Oko Ra jest dodatkowym symbolem rozproszenia, a otrzymujesz 8 darmowych obrotów nieśmiertelnych maszyny do gniazda egipskiego, gdy co najmniej 3 rozproszenia pojawiają się w jednym spinu lub na dowolnej serii kaskad. Pojawia się dodatkowy rząd, więc łatwiej jest tworzyć zwycięskie linie symboli podczas rundy. Na każde 3 kaskady w serii mnożnik wygranej wzrasta o 1x, chociaż resetuje się na końcu sekwencji.

Niebieska energia szmaragdowa nad siatką, upoważnia losowe bębny, a jeśli dzikie pojawiają się na dotkniętych rolkach, rozszerzają się, aby dać imponujący obraz każdego kota w swoich pobożnych formach. Ta sama funkcja transformacji dzikiej pozostaje aktywna, dzięki czemu można zdobyć wiele dzikich ułożonych w dowolnym momencie.

Funkcje gniazda

 • Kup bonus
 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Rozszerzające się dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność nieśmiertelności gniazda egipskiego

Zwiększenie mnożników podczas bezpłatnych gier może prowadzić do zwycięstw w wysokości 10 000 razy w całkowitym stawce lub 1.000 000.00 dla każdego, kto gra maksymalnie 100.00 na spin. Jest to gra o wysokiej zmienności, a powrót do odsetka graczy to 96.20%, która jest standardową konfiguracją automatów do gry na automatach w najlepszych miejscach bukmacherskich.

Nasze Immortails of Egypt Automan

To niezwykle przyjemne miejsce, które przemawia do każdego, kto lubi starożytny egipski temat, a także fanów kotów. Styl kreskówek i transformacje od przyludnych zwierząt domowych po potężnych bogów wyglądają świetnie na komputerach PC lub telefonach komórkowych.

Oczywiście wygląd to nie wszystko, a na szczęście nieśmiertelce egipskiej maszyny do automatów ma doskonałą rozgrywkę i funkcje do dopasowania. Kaskady są kluczem do dodatkowych dzikich symboli, które ułatwiają one stopniowo zobaczenie nowych wygranych, wyzwalają więcej kaskad i odblokować dalsze dzikie.

Ułożone dzikie i mnożniki w bezpłatnych spinach oznaczają, że możesz zdobyć łapy na wielkie wygrane, grając w slot online Immortails of Egypt w najlepszej zabawie kasyna online kasyna.

Jak niestabilne są nieśmiertelne grę w grę Egypt?

To jest gra o wysokiej zmienności, więc kiedy porównujesz Immortails of Egypt z innymi, może ona płacić rzadziej niż gry o niższej wariancji. Jednak szczeliny o wysokiej zmienności mogą również w dowolnym momencie płacić hojne nagrody.

Jak wygrać pieniądze z Immortails of Egypt Slot Machine?

Immortails of Egypt Slot płacą nagrodę, ilekroć 3 lub więcej przykładów tego samego typu symboli. Wilds pomagają, działając jako inni, a wygrywa kaskady, gdy symbole znikają, a nowe spadają z góry.

, Jaka jest nieśmiertelność egipskiej funkcji dzikich transformacji?

Jeśli kaskada prowadzi do nowej wygranej, funkcja trwa i stopniowo zamieniasz nieśmiertelne symbole kota Egypt w dziczy. Czarny kot staje się dziki po 1 kaskadzie, podczas gdy brązowe i białe koty szaleją odpowiednio po 3 i 6 kaskadach.

Czy nieśmiertelce egipskiego slotu mają zaokrąglenia?

Tak. Funkcja Immortails of Egypt Slot Funkcja zaczyna się od 8 spinów, a podczas nich pojawia się dodatkowy rząd symboli. Mnożnik wygranej wzrasta o 1x na każdej wygranej w dowolnej serii kaskad, a dzikie symbole mogą się rozwijać, aby wypełnić całe rolki.

Jaki jest minimalny zakład na Immortails of Egypt Darmowe Gry Online?

Minimalna ilość, którą możesz postawić na każdym obrotu nieśmiertelnych automatów do gniazda Egiptu, wynosi 0.10. Łatwe w użyciu elementy sterujące dają wiele opcji między tym a maksymalnie 100.00 na spin.

Gdzie mogę zagrać w Immortails of Egypt Slot za prawdziwe pieniądze?

Możesz przeczytać wszystko o najlepszych kasynach online z Immortails of Egypt Slot w ich zakresie tutaj. Nasze zatwierdzone witryny są bezpieczne, bezpieczne, mają szeroki wybór dostępnych gier i wita Cię z hojnymi bonusami.

To Immortails of Egypt Slot kompatybilny z moim telefonem komórkowym?

Możesz grać w grę Egypt Game na telefonie komórkowym. Działa na smartfonach i tabletach z Androidem, iPhone'om, iPadom i urządzeniom z systemem Windows, a także na platformach stacjonarnych.

Dlaczego Immortails of Egypt Slot Game jest tak popularna?

Popularne tematy starożytnego Egiptu i zwierząt domowych łączą. Wygląda dobrze, a dodatkowe funkcje, takie jak dzikie transformacje i darmowe gry z mnożnikami, jeszcze bardziej zwiększają urok.

, Który tworzy Immortails of Egypt Darmowe Gry Online?

Play Go Make the Immortails of Egypt Slot, a także wiele innych popularnych gier o tematyce egipskiej, takimi jak zagłada Egiptu, Eye of Atum i Rich Wilde i The Tome of Madness. Sprawdź je na naszych zalecanych kasynach.

Kiedy uruchomiono Immortails of Egypt Slot Machine?

Immortails of Egypt Slot został wydany 22 września 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Blazing Mammoth
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Phoenix Forge
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Knight ll
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Prosperity Twin
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Leprechaun Goes To Hell
RTP:
96.54%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Fishin’ Reels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Juicy Fruits
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Moon Princess
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gem Star
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chibeasties 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Creepy Castle
RTP:
95.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wilhelm Tell
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni