Legacy of Oz graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Fantazja, magia, czarodzieje i czarownice

Legacy of Oz Oz Recenzja automatu

Podążaj żółtą ceglaną drogą do gry w grę w automatach Oz. Jest to świetnie wyglądające miejsce z Microgaming i Triple Edge Studios, w których można wygrać cenne nagrody z Czarodzieja Oz i potężny symbol książki.

Zagraj w tę 5-linową, 10-liniową grę na komputerze lub telefonie komórkowym, a odblokujesz funkcje, takie jak dzikie podstawienia i darmowe spiny z rozszerzającymi się symbolami. Więcej symboli rozszerzają się, jeśli bonusowe gry rentowne, a nawet możliwe są one rozciąganie się na rolek na każdym wyglądzie.

Dziedzictwo Oz jest wyposażone w funkcję hiperspinów, która pozwala ci odpierać poszczególne bębny, aby spróbować tworzyć zwycięskie kombinacje. To gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.11%i można wygrać 250 000.00 z tej ekscytującej gry.

Jak grać w spuścizie automatów do gniazda Oz

Akcja odbywa się w Emerald City, gdzie zielony schemat kolorów wyrusza w niebieskie, fioletowe i czerwone symbole. Ikony karty gry płacą mniejsze nagrody, gdy przekraczają dowolną z 10 linii z lewej, z dziwnie ukształtowanymi butelkami magicznej mikstury warty. Młody czarodziej Oz jest wart 500x twój zakład, jeśli wypełni całą linię.

Wyraźne sterowanie sprawi, że będziesz działać bez problemu. Kliknij plus i minus zakładki po obu stronach wskaźnika BET, aby zmieniać udział w zakresie 0.10 do 40.00 na spin. Błoc błyskawicy przyspiesza rozgrywkę, a strzałki w okręgu rozpoczynają kołowrotki automatycznie.

Wszystkie styl, funkcje, elementy sterujące i zakłady są takie same na komputerach komputerowych, iOS, Androida i Windows Versions of the Legacy of Oz Machine we wszystkich zalecanych stronach kasynowych.

Bezpłatne obroty i inne dziedzictwo gniazda Oz

Ekscytująca opcja hiperspin daje dodatkowe szanse na wygranie. Czerwone markery rozświetlają się poniżej każdego kołowrotka na końcu każdego obrotu i ujawniają, ile będzie kosztować je odpocząć. Kwota różni się w zależności od tego, jak prawdopodobne jest, że respin zakończy się zwycięstwem, i ile byś mógł zebrać.

Dekoracyjna złota książka to zarówno dziki, jak i rozproszony symbol spuścizny mikrogamingu. Jako dziki, może działać jak inni, jeśli jest we właściwym miejscu, aby ukończyć wygraną. Jako symbol rozproszenia, książka płaci 2x, 20x i 200x całkowity zakład, gdy wyląduje odpowiednio w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach. Następnie dostajesz 8, 12 lub 20 darmowych spin.

Przed rozpoczęciem rundy symbol jest wybierany losowo i rozszerzy się na dowolną rolkę, na której ląduje podczas darmowych gier. Ułatwia to wygranie, a wybrany symbol nie musi nawet być na sąsiednich rolkach, aby zapłacić nagrodę.

Dowolne książki 2, 3, 4 lub 5 zapowiadają funkcję z 4, 8, 12 lub 20 dodatkowymi obrotami. Drugi symbol się teraz rozszerza i możliwe jest, aby wnieść wolne obroty wystarczająco dużo czasu, aby wszystkie symbole rozszerzają się.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Dziedzictwo maksymalnych wygranych gniazda Oz, zmienność i średnie zwroty

Wygrane ze spuścizny maszyny do gniazda Oz mogą osiągnąć 250 000.00 przy maksymalnym zakładach. To równa się ponad 5000 razy całkowitą część, co jest dość standardowe. Jest to gra o wysokiej zmienności z szacunkowym średnim zwrotem 96.11%.

Nasz werdykt na temat dziedzictwa gry Oz Slots

Chociaż nie ma nic nowego ani innowacyjnego w dziedzictwie gniazda Oz, zapewnia wypróbowane i przetestowane funkcje, które mogą przynieść miłe nagrody. Symbol dzikiej i rozproszonej książki, a także darmowe obroty z rozszerzającymi się symbolami są widoczne w kilku innych grach w automatach, szczególnie te o starożytnym egipskim motywie.

Mikrogaming i Triple Edge Studios przeniosły akcję do słynnego świata fantasy. Jeśli chcesz zmienić scenerię, to spuścizna gniazda Oz z pewnością zapewnia to. Dorothy, tchórzliwy lew i Tin Man może brakować, ale jest to dobrze wyglądająca gra sama w sobie. Odwiedź Virtual Emerald City i zagraj w spuściznę automatów do Oz w najlepszych miejscach mikrogamji, jednocześnie zdobywając największe oferty bonusowe powitalne.

Ile mogę wygrać ze spuścizny maszyny do gniazda Oz?

Maksymalna wypłata od spuścizny gniazda online Oz to ponad 5000 razy. To może stanowić znaczną wygraną w wysokości 250 000.00 Jeśli grasz w najwyższym możliwym zakładach, ale nawet na minimalnym pakiecie zaledwie 0.10 na spin możesz zbierać nagrodę ponad 500.00.

Co robi symbol książki w dziedzictwie gniazda Oz?

Książka jest specjalnym symbolem, który wykonuje 2 ważne zadania. To dzikie, które może zastąpić każdą inną, aby ukończyć lub poprawić wygraną. Jest to także symbol rozproszenia i płaci nagrodę podczas lądowania w dowolnych 3 lub więcej miejscach przed uruchomieniem bezpłatnej bonusowej rundy.

Ile linii płac ma spuściznę gniazda Oz?

Dziedzictwo maszyny do gniazda Oz ma 10 linii wypłat od lewej do prawej. Wygrywasz z 3, 4 lub 5 przykładów tego samego symbolu lądującego na sąsiednich bębnach, po linii płac, pomógł przez symbol Wild Book, jeśli jest ona we właściwym miejscu.

Jest dziedzictwem części gniazda Oz w serii?

Tak to jest. Gry automatów online od tego samego programisty o tym samym stylu, obejmują książkę Oz, siostry Oz Jackpots i Book of Oz Lock "N" Spin. Możesz cieszyć się nimi i wiele innych w najlepszych kasynach tutaj.

Czy mogę zagrać w dziedzictwo gniazda Oz na telefonie komórkowym?

Dziedzictwo maszyny do gniazda OZ jest kompatybilne z urządzeniami mobilnymi z systemem Android, Windows i iOS. Symbole, opcje zakładów i funkcje są dokładnie takie same jak wersja komputerowa, z kilkoma elementami poruszonymi, aby lepiej pasować do mniejszych ekranów telefonów i tabletów.

Jak lotny jest dziedzictwo maszyny do gniazda Oz?

To gra o wysokiej zmienności, która ma tendencję do płacenia wyższej niż średnie nagrody, ale dziedzictwo gniazda Oz może sprawić, że będziesz czekać dłużej między zwycięskimi spinami. Jest to popularny format, ale jeśli chcesz żądać mniejszych nagród, częściej szukaj gniazda o niższej zmienności.

Powinienem zawsze postawić maksymalną ilość spuścizny gniazda Oz?

Możesz zagrać w dziedzictwo gniazda Oz przez 0.10 i 40.00 na spin i powinieneś grać tylko na wygodnym poziomie. Nie ma potrzeby stawki 40.00 Jeśli nie chcesz, chociaż wypłaty wzrosną w większej stawce i musisz mieć maksymalny zakład w grze, aby wygrać 250 000.00 Główna nagroda.

Jest dziedzictwem gniazda Oz to uczciwa gra?

Wszystkie gier, które zalecamy, w tym dziedzictwo gniazda Oz, mają gwarancję grania przez cały czas. Gry są testowane przez niezależne ciała, aby zapewnić losowość każdego obrotu.

, Który tworzy dziedzictwo Oz Oz Slot?

Dziedzictwo maszyny do gniazda Oz pochodzi z mikrogamingu i Triple Edge Studios. Jest to część szerokiej gamy miejsc, gier stołowych, kart i innych dostępnych w najwyżej ocenianych witrynach mikrogamowania. Dołącz do rekomendowanego kasyna, aby zebrać wspaniały bonus powitalny, a następnie ciesz się całą ofertą.

Kiedy wydano dziedzictwo gniazda Oz?

Mikrogaming i Triple Edge Studios wprowadziły Dziedzictwo Oz gniazda Oz 20 lipca 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Reel of Riches
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Wilde and the Lost Chapter
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beast Mode
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Maya
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dinosaur Rage
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Zen
RTP:
97.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Clans
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Power of Thor Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Black Magic Fruits
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
At The Movies
RTP:
94.75%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Quick Hit Platinum
RTP:
94.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Barber Shop Uncut
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni