Hammerfall graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
3 000 000 $.00
Motyw:
Celebryty, muzyka

Recenzja automatu online Hammerfall

Hammerfall Darmowe Gry Online to gra stacjonarna i mobilna oparta na szwedzkim zespole Power Metal i ich muzyce. To praca lokalnego dewelopera, Play'n Go i jest jednym z wielu automatów o tematyce rockowej w ich ofercie. Hammerfall rozgrywa się na siatce 7x7 symboli podobnych do klejnotów, nadzorowanej przez maskotkę zespołu, Hector.

To klaster płaci grę z kaskadowymi symbolami. Wypełnij miernik wystarczającą liczbą zwycięskich symboli, aby uwolnić cechy, takie jak gigantyczne dziczy, transformacje symboli i usunięcie wszystkich symboli o niskiej wartości.

Lepkie dzikie mnożniki i zniszczenia symboli należą do innych nagród z tej bardzo niestabilnej gry. Średni powrót do graczy procentowych wynoszący 96.2%, a potencjał do zdobycia ogromnych wygranych na 30 000 razy Twój całkowity zakład.

Jak grać w grę Hammerfall Slots

Niezwykle za miejsce na celebrytach, członkowie zespołu tak naprawdę nie występują tutaj. Ale Hector odziany w zbrojowni stoi przed swoim zamkiem na jedną stronę bębn.

Inne symbole składają się z kolorowych klejnotów, z wyższymi wartościami owiniętymi złotem. Fani z przyjemnością usłyszą kilka utworów Hammerfall odtwarzanych z komputerów, Android, Windows lub iOS Mobiles.

Przyjazna dla użytkownika funkcja Play'n Go Controls w tej grze i wybierzesz poziom zakładu z paska pod siecią symboli 7x7. Stawki mogą działać od 0.20 do 100.00 na spin, więc jest to gra dla wszystkich, od zwykłych graczy po wysokie rolki w najwyższej rankingu kasyn online.

Funkcja automatycznych spinów wyzwala kliknięciem strzał w przycisku okręgu, a przycisk "I" zabiera cię do gniazda Hammerfall Paytable. To jest gra klastra, w której trzeba lądować grupy 5 lub więcej tego samego symbolu poziomo, pionowo lub w blokach, aby wygrać.

Kaskady i inne elementy gniazda młotków

Symbole w wygranej znikają z siatki, a te powyżej opadają, aby wypełnić puste przestrzenie. Nowe symbole pojawiają się z góry, a jeśli tworzysz zwycięskie klastry z kaskady, proces powtarza się bez górnej granicy.

Wszystkie symbole w wygranej ładują licznik młotka po prawej stronie gry. Gdy masz 25 symboli w mierniku z jednej sekwencji kaskad, uruchamiają 1 z 3 specjalnych modyfikatorów, które odtwarzają się w ustalonej sekwencji w następujący sposób -

Funkcja Księżniczki Zmierzchu umieszcza na siatce 2x2 lub 3x3.

W drugiej do żadnej bonusu wszystkie symbole o wyższej wartości przekształcają się w jeden typ.

Wszystkie symbole o niższej wartości znikają z gry w funkcji.

Jeśli zobaczysz 50 lub więcej zwycięskich symboli w serii kaskad, wszystkie 3 modyfikatory aktywują jednocześnie.

Wszystkie te funkcje są nazwane po tytułach utworów Hammerfall, a masz podmuch każdej melodii, gdy bonus się rozgrywa. Poruszasz się także przez różne "światy" po którejkolwiek z tych funkcji, a niektóre dramatyczne krajobrazy zmieniają widok za każdym razem.

Inne melodie odtwarzają się, gdy losowe funkcje uruchamiają utraty spin.

Funkcja nigdy nie wybaczona widzi wszystkie przykłady jednego symbolu przyciąganego do siebie, niszcząc każdą ścieżkę, aby wywołać kaskadę.

W modyfikatorze przynieś wszystkie przykłady wysoko płaconego symbolu przekształcają się w ten sam typ lub zostaną zniszczone.

Łańcuch funkcji poleceń przekształca lub niszczy losową serię symboli.

Wywołaj ten przeciw premię na świecie, aby zobaczyć wszystkie symbole przylegające do losowo wybranego symbolu zniszczonego.

Ponadto gniazdo młotków losowo umieściło plamy super płytki w każdym spinu. Jeśli jakieś miejsce Super Tile jest częścią wygranej, pojawia się dziki symbol i pozostaje na miejscu, z mnożnikiem do 3x, jeśli jest zaangażowany w kolejne wygrane.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Kolosalne symbole
 • Sticky Wilds
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu

Maksymalne wypłaty, RTP i zmienność gry Hammerfall Slots

Jest to maszyna do gniazda o wysokiej zmienności, w której można wygrać ogromny 30 000 razy swój całkowity zakład lub 3 000 000.00 na maksymalnym stawce. Hammerfall ma długoterminowy średni procent zwrotu 96.2%.

Nasz wyrok w szczelinie młotków

Pomimo braku rundy bonusowej spinów, Hammerfall jest ekscytującym automatem, pełnym dodatków. Zbieranie 25 symboli w serii kaskad uruchamianie funkcji jest stosunkowo łatwo, stwierdziliśmy, że losowy bonus odbywa się dość często.

Jeśli lubisz zespół, to idealna gra. Jeśli Power Metal nie jest twoją rzeczą, wycisz i ciesz się szybką rozgrywką i licznymi funkcjami. Pamiętaj, aby zebrać najlepsze oferty bonusowe kasyna, gdy dołączysz do najlepszych kasyn online, aby zagrać w grę Hammerfall Slots.

Sprawdź więcej automatów z Play n idź poniżej

Ile mogę wygrać, grając w gniazdo Hammerfall Online?

Maksymalna możliwa nagroda z gry Hammerfall Slots jest równa 30 000 razy. Jeśli masz najwyższy udział w 100.00 W przypadku spinu wyzwalającego wygrasz ogromną wypłatę 3 000 000.00. Nawet przy niższych poziomach zakładów nadal stanowi dużą potencjalną wygraną.

, Jaki jest gniazdo młotków?

Jest tematyczna wokół szwedzkiego metalowego zespołu. Hammerfall utworzony w 1993 roku i kilka piosenek w swoim tylnym katalogu w grze. Nawet niektóre z bonusowych funkcji są nazwane po ich melodiach. Maskotka zespołu, Hector, a ich logo jest dzikim symbolem.

Jaka jest cecha kaskadowych symboli gry Hammerfall Slots?

Symbole w zwycięskim klastrze znikają z rolki maszyny do gniazda młotków. Pozostawia to puste przestrzenie dla nowych. Symbole utrzymują kaskadowo tak długo, jak otrzymasz nowe zwycięstwa, i nie ma ograniczeń, ile może się rozegrać.

Czy gniazdo Hammerfall ma bezpłatną funkcję spinów?

W przeciwieństwie do większości gier, nie ma darmowych obrotów w automatu do gniazda Hammerfall. Ale nie będziesz mieć czasu, aby za nimi przegapić, ponieważ jest wypełniony licznymi innymi bonusami, takimi jak gigantyczne dziczy, lepkie dziki z mnożnikami, transformacje symboli.

To gra Hammerfall Slots zoptymalizowana pod kątem telefonów komórkowych?

Tak to jest. Możesz cieszyć się tymi samymi funkcjami, stylem i potencjalnymi zwycięstwami z mobilnej wersji Hammerfall, gdy otrzymujesz z gry komputerowej. Niektóre z elementów sterujących są przenoszone, aby ułatwić kciuki, ale to jedyna prawdziwa różnica.

Jaka jest zmienność maszyny do gniazda młotków?

Hammerfall to gniazdo o wysokiej zmienności. Oznacza to, że w porównaniu z innymi, może to płacić rzadziej, ale średnie wartości nagród są zwykle wyższe w celu zrekompensowania. Gniazda wysokiej zmienności są postrzegane jako bardziej ekscytujące niż gry o niskiej wariancji, które płacą regularne, ale mniejsze nagrody.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda online Hammerfall?

Play go mieć kilka gier o tematyce rockowej w swoim zakresie. Gniazda podobne do Hammerfall obejmują skręconą siostrę, Saxon i Testament. Każda gra jest wypełniona dodatkowymi funkcjami, melodiami z różnych zespołów i można ją grać na komputerach lub telefonicznych.

Czy mogę zagrać w grę Hammerfall Slots za darmo?

Dołącz do naszych zalecanych witryn Play’n Go, a możesz ubiegać się o hojne bonusy powitalne, abyś mógł zagrać w gniazdo Hammerfall za pomocą ich pieniędzy.

, Który opracowuje maszynę do gniazda młotków?

Gra Hammerfall Slots pochodzi od szwedzkiego programisty Play'n Go.

Kiedy wydano miejsce w Hammerfall Online?

Play'n Go uruchomił maszynę do gniazda Hammerfall w dniu 6 maja 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Hot 27
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mystic Chief
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Greek Legends
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel of Riches
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Miles Bellhouse and his Curious Machine
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Highlander
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Money Train 2
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Shamrock Holmes Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Animals of Africa
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Samba De Frutas
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Emerald King Rainbow Road
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki