Wild Wild Riches graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
691 200 USD.00
Motyw:
Irlandzkie szczęście

Recenzja automatów online dzikich dzikich bogactw

Pragmatyczna gra wzięła wiele elementów, które sprawiają, że szczeliny o tematyce irlandzkiej są tak popularne i zawierały je na rolkach i na obrazie tła. Zobaczysz tęcze, czapki krasnoludne, Lucky Horseshoes i Rolling Fields of Green na komputerze, iOS, Android lub Windows Mobile. Oczywiście istnieje tradycyjna irlandzka ścieżka dźwiękowa, która towarzyszy wizualizacji.

Zauważysz, że kołowrotki są w układzie 3-3-4-4-4. Daje to w sumie 576 sposobów na dopasowanie symboli w sąsiednich rolkach, aby wygrać. Zobaczysz także wartości mini, major i mega jackpoty po lewej stronie kołowrotków, które zmieniają się w zależności od poziomu zakładu.

Uważaj na wielokolorowe Celtyckie dzikie symbole i garnki złota, ponieważ są to klucze do specjalnej funkcji zbierania pieniędzy, w której możesz wygrać główną nagrodę 4608x swój zakład w najlepszych kasynach online.

Jak grać w gniazdo Wild Wild Riches Online

Sloty z Pragmatic Play są zaprojektowane tak, aby przyciągnąć szeroką gamę graczy. Zakres zakładów trwa od 0.25 do 125.00 na spin, więc obejmuje większość budżetów i jest bardzo szybki i łatwy do skonfigurowania. Opcja zakładu ante kosztuje 20% więcej, ale podwaja szanse na uruchomienie funkcji bonusowych.

Pragmatyczne gniazda zabawy są wyposażone w prosty zestaw elementów sterujących, w którym dostosowujesz stawki, klikając plus lub minus zakładki po obu stronach przycisku wirowania.

Tryb autoblacji, dostępny również w najlepszych kasynach mobilnych, jest wyzwalany tylko kliknięciem, a masz tryb szybkiego spinu, jeśli chcesz dostać się do wyników, nie czekając, aż bębny powoli się zatrzymają. Przycisk "I" zabierze Cię do stołu wypłaty, gdzie zobaczysz, ile jest wart każdego symbolu, gdy 3 lub więcej lądów w sąsiednich bębnach od lewej.

Kombinezony z kartami gry płacą najmniej, z kubkiem piwa, który płaci 8x twój udział, gdy zatrzymuje się na wszystkich 5cach jednocześnie.

Bezpłatne obroty i inne dzikie funkcje automatów

Dziki symbol pojawia się tylko na kołowrotkach 1 i 2, ale pomaga ukończyć kombinacje, działając jako inne. Garnek złotych pieniędzy zbieranie symboli może pojawić się w każdym obrotu, a chociaż możesz zobaczyć tylko jeden garnek, można również zobaczyć kilka jednocześnie. Każdy garnek ma mnożnik wygrany od 1x do 25x lub wyświetla mini, główne lub mega jackpoty. Są one warte odpowiednio 50x, 100x i 500 razy.

Jeśli dziki symbol wyląduje na kołowrotkach 1 i 2 w tym samym czasie co garnek złota na dowolnym z pozostałych rolek, wygrywasz połączone wartości, wraz z dowolnymi kwotami jackpota.

Dziki symbol na rolkach 1 i 2, w połączeniu z symbolem bonusowym na środkowej kołowrotku odblokuje bezpłatną funkcję bonusu spinów. Podczas 10 bonusowych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wypłaty, RTP i zmienność, maszyna do gniazda dzikiego

Możesz wygrać do 4608 razy swój udział, czyli 576 000 na najwyższym poziomie zakładów. Wild Wild Riches to bardzo niestabilne miejsce, z lepszym niż średni procent zwrotu 96.77%.

Ocena gier dzikich dzikich bogactw

Pragmatyczna gra nie podejmowała żadnego ryzyka wraz z projektem dzikiego dzikiego slotu. Używa klasycznych symboli i otoczenia, aby wprowadzić irlandzki motyw do komputerów i telefonów komórkowych, i jest wyposażony w tradycyjną celtycką ścieżkę dźwiękową.

Układ kołowrotka, z nierówną liczbą symboli i 576 sposobów wygrania, jest trochę bardziej ryzykowny. Bonusy, takie jak funkcja zbierania pieniędzy, mogą prowadzić do wielkich zwycięstw w dowolnym obrot.

Aby uzyskać bardziej konwencjonalne miejsce o podobnym stylu i niższej zmienności, zagraj w Betsoft Betsoft. Wykorzystuje niesamowitą grafikę w stylu 3D na 5 rolkach i 40 liniach i ma średnią zmienność. Znajdziesz te i wiele innych miejsc w stylu irlandzkim, a także najlepsze oferty bonusowe, w najlepszych kasynach online polecanych tutaj na.

Powiązani partnerzy kasyna

Trump It
RTP:
95.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rage to Riches
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Temple of Medusa
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Spanish Eyes
RTP:
95.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jungle Stripes
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ultra Burn
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Amazing Money Machine
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cairo LinkWin
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Spirit of the Beast
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Samba De Frutas
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bad Wolf Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki