Kawaii Kitty graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, jedzenie

Recenzja automatów online Kawaii Kitty

Z 5 rolkami, tylko 10 stałymi liniami wypłat i małym zestawem funkcji, Kawaii Kitty może nie wydawać się ekscytującym automatem, ale nadal może zapłacić do 50 000 monet za spin, gdy grał za prawdziwą gotówkę.

Oferując wypłaty na oba sposoby i dodatkowe funkcje, takie jak rozszerzanie dzikich, respins i funkcja hazardu, Kawaii Kitty oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia dobrego zysku, mimo że wyglądają jak kreskówka dla dzieci. I podobnie jak większość automatów Betsoft, ta gra została zaprojektowana tak, aby działała płynnie na każdym urządzeniu mobilnym, umożliwiając zarabianie pieniędzy nawet w ruchu.

Jak grać w gniazdo online Kawaii Kitty

Kawaii Kitty autorstwa Betsoft to miejsce, w które można łatwo grać nawet przez niedoświadczonych graczy. Rozpoczynasz sesję, korzystając z elementów zakładów bukmacherskich na ekranie, aby dostosować wartość monet i wybierz, ile monet na linię pay będziesz zakładał. W zależności od budżetu możesz grać z szeroką gamą zakładów, od palika tak małego jak 0.10 punktów na maksymalny zakład 100 punktów na spin.

Mając zaledwie 10 linii wypłat na ekranie, nie powinno być trudno śledzić swoje wygrane, zwłaszcza że możesz zobaczyć wszystkie linie wypłaty w dowolnym momencie, naciskając liczby, które są obok rolki. Liczba symboli jest również niewielka, a gniazdo oferuje tylko siedem symboli, które płacą pieniądze i jeden symbol bonusowy. Jeśli postawisz jedną monetę na linię płac, ta gra kasyna da ci nagrody, które różnią się od 5 do 250 monet na sekwencję. Jeśli jednak postawisz wszystkie 10 monet, wypłaty wzrosną o 10x, co daje maksymalną wypłatę do 2500 monet. A całkiem niezwykłe jest to, że automat płaci w obie strony, co pozwala cieszyć się znacznie lepszą stawką trafienia podczas gry za prawdziwe pieniądze i zbierać podwójne wygrane, które zrobiłeś w grze od lewej do prawej gry.

Jeśli chcesz grać w podróży, masz również mobilną wersję automatu, którą można odtwarzać na praktycznie dowolnym urządzeniu iOS lub Android w wielu najlepszych miejscach online. Gniazdo mobilne zapewnia takie samo płynne wrażenia, jak pełna wersja gry, ale z mniejszą liczbą elementów sterujących na ekranie. Rozpocznij od razu, naciskając przycisk Spin na ekranie lub wprowadź u góry menu, aby skonfigurować kołek i włączyć tryb automatycznego odtwarzania.

Funkcje Kawaii Kitty i darmowe spiny

Aby zarabiać w Kawaii Kitty, musisz utworzyć sekwencje trzech lub więcej identycznych symboli na linii płac. Ponieważ jest to maszyna obu drogów, sekwencje mogą zacząć od lewej kołowrotka i kontynuować w prawo, aby uruchomić nagrodę, ale także na odwrót, co daje dwukrotnie więcej wygranych pięciu z nich niż zwykłe szczeliny gra. Najbardziej dochodowymi symbolami, które możesz zebrać podczas gry za prawdziwe pieniądze, to zabawka Myszka, Cat grzebień i mleko, które płacą Nagrody odpowiednio do 600, 1200 i 2500 monet.

Główna funkcja bonusu tutaj nie jest w formie darmowych spinów. Zamiast tego jest to rozwijający się dziki, który wygląda jak dwie przędzenia połączone razem. Podobnie jak wszystkie dzikie, ten symbol może stać za każdy symbol płacący, aby ukończyć sekwencje. Ale inaczej jest to, że Wild może również rozszerzyć pełną rolkę, aby pomóc Ci zebrać jeszcze lepsze wypłaty. Ponadto, po zebraniu wypłaty, dziki symbol wywołuje również respond. Jedynym minusem jest jednak to, że Wild pojawia się tylko na kołowrotkach dwóch, trzech i czterech.

Jeśli chcesz zarobić jeszcze więcej, masz do dyspozycji podwójną grę, w którą można grać po każdej wypłaty, naciskając"Podwójnić się" przycisk na ekranie. Ta boczna gra oferuje prosty sposób na hazard wygranych w rzucie monetą. Wybierz, gdzie moneta wyląduje i możesz podwoić swoją nagrodę lub ją stracić.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Werdykt Kawaii Kitty i podobne automaty online

Ze względu na swobodny charakter i proste bonusy, Kawaii Kitty może przyciągnąć różnorodną gamę graczy. Podobnie jak popularny Starburst Netent, ten gniazdo oferuje prostą, rozwijającą się dziką i respondną funkcję, ale także dodatkową grę podwójną. Jeśli lubisz grać w tradycyjne, proste automaty, Kawaii Kitty może być doskonałym wyborem, gdy chcesz awansować do bardziej nowoczesnych gier bez utraty prostej rozgrywki. Dzięki mechanikom obu drogi i niskiej zmienności, ten automat może wypłacić mnóstwo wypłat podczas gry za prawdziwą gotówkę, do maksymalnej wygranej 50 000 monet, chociaż biorąc pod uwagę zwiększoną wskaźnik trafień, prawdopodobnie zobaczysz większe wygrane rzadziej niż mniejsze niż mniejsze regularne nagrody.

W przypadku automatów, które wiążą się z nieco większym ryzykiem, ale także lepszymi wypłatami, możesz również przyjrzeć się listy gier BETSOFT. Jeśli chcesz czegoś prostego, masz gniazdo wędkarskie, które oferuje dwie gry bonusowe, funkcję podwójnego upływu i wypłaty, które mogą wynosić 130 000 monet. Jednak w przypadku czegoś bardziej stymulującego masz miejsce Betsoft Giovanni's Gems, które również oferuje rozgrywkę w połowie wolności, ale także ekran 7x7, wiele dodatków i wypłat ponad 1 000 000 monet. Upewnij się, że odwiedzasz niektóre z naszych zalecanych kasyn online, aby wypróbować te gry i zdobyć atrakcyjną premię powitalną po zarejestrowaniu się na konto.

Powiązani partnerzy kasyna

Boom Bucks
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book Of Darkness
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jewel in the Crown
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pamplona
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rock Vegas
RTP:
96.64%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
10,001 Nights
RTP:
TAk
Jackpots:
CA 82 776 USD.00
Zmienność:
Nie
Aztec Treasures
RTP:
93.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
ImmorTails of Egypt
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mount M
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sushi Bar
RTP:
97.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Valley of the Gods 2
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni