Pamplona graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, akcja/przygoda, sport

Recenzja automatu online Pamplona

Jeśli twój pomysł na zabawę jest deptany i pobierany przez Angry Bulls, udaj się do Pamplony w Hiszpanii na coroczny Bull Run po ulicach. Jeśli jednak brzmi to trochę zbyt niebezpiecznie/lekkomyślnie/głupi, sprawdź automat do automatu Pamplona od IGT. Ma większość emocji bez ryzyka spłaszczenia przez szalone bydło.

Pamplona to gra 5-relowa, w którą można grać na komputerze, Androida lub iOS Mobile na stawki zaledwie 0.50 na spin. 4 rzędy symboli przekraczają 1024 różne sposoby wygrania. Bonusy obejmują dziki symbol, który zwielokrotnia wartość twojej wygranej i bezpłatne obroty, w których możesz wybrać zmienność gier.

Jeśli wylądujesz w połączeniu snów symboli i mnożników, możesz świętować nagrodę 200 000.00. Ale jest wiele mniejszych wypłat do zebrania, gdy kolorowe symbole lądują na kołowrotkach. Możesz zagrać w ten komputery stacjonarne, iPhone i kompatybilne z Androidem w trybie bezpłatnym lub przeczytać naszą recenzję bez bull, zanim wypróbował go na niektórych z naszych najlepszych miejsc na automatach online.

Sterowanie w szczelinach i konfiguracja gry Pamplona

Zignorujemy moralność biegania z bykami i ogólnie walki byków. Cieszmy się sercem kasyn online Pamplona za to, czym jest-świetnie wyglądająca gra, którą łatwo jest skonfigurować i zagrać. IGT upewniło się, że czy jesteś kompletnym nowicjuszem na automatach, czy grasz od lat, Pamplona będzie miał odpowiedni poziom zakładu.

Stawki można podnieść z zaledwie 0.50 do 1000.00, chociaż zawsze grasz 50 monetami i po prostu dostosowuj wartość monet, aby pasować do twojego budżetu. W przeciwieństwie do automatów, w których trzeba wylądować symbole na stałych liniach wypłat, Pamplona wypłaca się, gdy 3 lub więcej symboli zatrzymuje się w dowolnych miejscach na sąsiednich rolkach od lewej do prawej.

Otwórz wypłatę, choć zakładka poniżej rolki, aby zobaczyć, ile monet jest wygranych z każdą możliwą kombinacją. Możesz także sprawdzić, w jaki sposób uruchamiane są różne rundy bonusowe, w tym niezwykłe darmowe gry z opcjami zmienności.

Pamplona już od jakiegoś czasu istnieje w kasynach lądowych, a fani gry z pewnością będą zadowoleni, że jest już dostępna do gry na prawdziwą gotówkę na komputerze, mobilnym smartfonie lub tablecie.

Funkcje rozgrywki i dodatkowych funkcji

Ogromna arena walki byków wznosi się za rolkami automatu online Pamplony, a muzyka Mariachi gra, aby nadać tej grze żywy motyw łaciński. Bogato zdobione symbole obejmują 9, 10, j, q, k i a, które wypłacają mniejsze nagrody, gdy lądują przez rolki.

WSZYSTKIE SYMBYJĄCE SYMBYJĄCE SYMATY JEST Z TEMATEM, a zobaczysz czerwone peleryny, girlandy kwiatów, miecze i niefortunne byki. Matador jest dzikim symbolem, który może zastąpić innych, aby ukończyć kombinacje, chociaż nie wyląduje na prawej bębnie i nie jest niczym samym. Ale w praktyce Matador ma tendencję do uzupełniania wielu dodatkowych kombinacji, a najlepsze jest to, że podwaja wartość podstawową dowolnej linii, w której pomaga.

Kolejnym bykiem jest specjalny symbol rozproszenia, który przyznaje bezpłatną funkcję spin. To nie są standardowe obroty, tak jak przed rozpoczęciem, możesz wybrać 4 różne opcje różnych liczb gier premiowych i mnożników, które są stosowane do wygranych podczas nich. Możesz mieć aż 30 darmowych gier, a zwycięstwa zostaną pomnożone przez do 3 razy lub wybrać 20 spin.

Pozostałe opcje to 15 gier i mnożniki do 10x, 10 gier i wygranych zwiększonych do 15x, a opcja najwyższej wolności daje zaledwie 5 darmowych spin. Ale w każdym przypadku są to maksymalne mnożniki, więc nie zawsze uzyskasz najlepszy wynik.

Jednak mnożnik 20x w dowolnym momencie doprowadzi do kilku ogromnych zwycięstw, a sam fakt, że masz opcję różnych darmowych gier, jest prawdziwą atrakcją maszyny do gniazda Pamplony.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Pamplona to średnia gniazdo zmienności, w której średnie zwroty wynoszą nieco ponad 96%. Podobnie jak wszystkie gry IGT, możesz zaufać, że zawsze trzyma się zasad fair play.

Pomijaj temat walki byków i jest to ekscytująca gra, która ma imponujące funkcje. Styl hiszpański daje Pamplonę online trochę łacińskiego stylu, chociaż można argumentować, że chociaż są dość dekoracyjne, symbole karty gry umacniają motyw.

Nie ma jednak kłótni z bonusowymi rundami. Zawsze lubimy to, gdy automat daje wybór dodatkowych funkcji, a możliwość wyboru liczby bezpłatnych gier i mnożników to prawdziwa uczta.

Jeśli lubisz automaty z większym humorem, to Wild Toro z Elk Studios to taki, który gorąco polecamy. Ta 5-z-zeowa gra ma na sobie 178 różnych zakładów i symbole, takie jak szalejący byk i przestraszony matador. W funkcji Toro Gues Wild, Cartoon Bull atakuje każdy matador na kołowrotki, pozostawiając po sobie dzikie symbole. Chodzące dzikie symbole, returnowanie i szansa na wygranie do 225 000 monet to kilka innych funkcji tej gry.

Znajdziesz Pamplona i Wild Toro na jednych z najlepszych witryn kasyn online i mobilnych. Opłata na jedną z naszych sugerowanych kasyna i zdobądź miły bonus powitania, zanim zaczniesz grać.

Powiązani partnerzy kasyna

Spectra
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blood Lore Wolf Pack
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Eye of Atum
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Collector
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Firebird Spirit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cherry Blossoms
RTP:
95.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bobby 7s
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Piggy Bank Farm
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Golden Owl of Athena
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King Tiger
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
All Ways Win
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tropicool
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni