Down the Rails graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Historia

Down the Rails Darmowe Gry Online Review

British History i London Underground Funkcja w automatach online Rails. Shakespeare i Churchill należą do zabawnych postaci z kreskówek, które biorą tubę w tej pulpicie i grze mobilnej z Pragmatic Play, która ma 5 rolek skrzyżowanych przez 20 wypłat.

Fantastyczna grafika nie jest jedyną atrakcją tej gry, ponieważ jest pełna funkcji, takich jak 5 modyfikatorów w grze i 5 samodzielnych dodatków, takich jak wolne spiny i respiny. Możesz wygrać do 5000 razy swój udział z tego komputera stacjonarnego i mobilnego lub 500 000.00 na maksymalnym stawce. Jest doskonały powrót do procentu graczy 96.51% w połączeniu z wysokim poziomem zmienności.

Jak grać w gniazda szyn

Przygotuj się na dziką jazdę, gdy spotykasz pięknie zaprojektowane obrazy słynnych postaci historycznych, w tym Florence Nightingale, Isaac Newton i Henry VIII. Poziom szczegółowości jest wysoce imponujący, a nawet niższa wartość symboli mają dużo koloru. Przedni koniec symboli pociągu i gazet ogłasza pojawienie się cech bonusowych.

Ozdobna rama metalowa otacza symbole, a cała rzecz spoczywa na platformach między pociągami. Efekty dźwiękowe obejmują hałas przechodzących podziemnych pociągów, rozmowy i żywą melodię odzwierciedlającą zgiełk Londynu.

Możesz cieszyć się widokami i dźwiękami tej imponującej gry na PCS, iOS, Android i Windows Mobiles za 0.20 i 100.00 na spin. Stuknij plus lub minus karty obok głównego przycisku wirowania, aby wybrać wartości monet i liczbę monet na wiersz, a jesteś gotowy do gry.

Ale zanim wskoczysz, warto przeczytać za pomocą wypłaty w dół, ponieważ jest to gra wypełniona funkcjami z dużą ilością. Kliknij 3 małe linie na elementach sterujących, aby osiągnąć to przydatne źródło informacji, w których widać, ile każdy symbol płaci, gdy dopasujesz 3 lub więcej tego samego rodzaju w dowolnym z 20 linii od lewej. Henry VIII płaci najwięcej, przy 25x całkowity zakład, gdy wypełnia linię. Tryb autoblacji rozpoczyna się, gdy dotkniesz ikonę pod przyciskiem wirowania, a dostępny jest szybki funkcja spinu za pośrednictwem 3 małych linii na panelu.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów do gniazda szyn

Pięć funkcji może wywołać losowo przy każdym spinu -

Wizja tunelu - tajemnicze symbole pojawiają się w losowych miejscach i wszystkie przekształcają się w więcej przykładów tego samego typu każdego innego symbolu.

Wielki dym - gigantyczny symbol 3x3 pojawia się na kołowrotkach 1, 2, 3 lub 4.

Wild Strike - losowe gazety dzikie symbole są umieszczane na rolkach. Wilds działają jak inni, aby ukończyć kombinacje, jeśli to możliwe.

Zmieniający stos - dzikie z mnożnikami 2x lub 3x wypełniają całe rolki.

Bonus Blitz - wyzwala jedną z 5 samodzielnych funkcji bonusowych.

Funkcje bonusowe również wyzwalają, gdy 3 lub więcej symboli pociągów pojawiają się w tym samym spinu. Dostajesz jeden z nich losowo, chociaż opcja hazardu pozwala wypróbować bardziej wartościowy bonus. Stracić hazard, a otrzymasz nagrodę pocieszenia wartą od 4x do 24x.

Pentonville - 5 darmowych spins, w których symbole obok dowolnych zwycięskich symboli odpadają tak długo, jak poprawiają kombinację.

KINGS Cross - 5 wolnych obrotów, w których dzikie lądujące na pozycjach oznaczonych krzyżową skręceniem Inne oznaczone pozycje dzikie.

Buckingham Palace - 8 wolnych spin.

Canary Wharf - 8 darmowych spinów, w których postacie utrzymują wartości pieniężne do 50x, a losowy symbol zbierania gromadzi dowolny na tym samym spinu.

Koniec linii - jest to runda respins, która zaczyna się od 3 respinów, w których pojawiają. Nowe symbole zresetują licznik z powrotem do 3 -

Pieniądze - Symbole postaci mogą zapłacić do 2 500 razy udział.

Dodatkowe życie - 3 z nich dodają życie, jeśli masz 3 respiny bez żadnych nowych symboli.

Wzmocnienie nagród - Zbierz 3, aby zwiększyć wartości symboli pieniędzy.

Rozwiń - Zbierz 3, aby zwiększyć liczbę wierszy o 1. Rolenia maksymalnie przy 5 rzędach.

Mnożnik - zbierz 3, aby zwiększyć mnożnik o 2x, a następnie 3x i maksymalnie 5x.

Rezultaty trwają, aż zabraknie ci spinów lub wypełnienia siatki.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Kolosalne symbole
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu

W dół, w gnieździe szyny maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Pełna siatka symboli na końcu respins płaci maksymalne jackpot 5000 razy palika w najlepszych kasynach online. Down the Rails to gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.51%.

Nasza w dół Rails Slot Maszyna

To wyjątkowa gra z fantastyczną grafiką, ogromną kolekcją funkcji bonusowych i znakomitych średnich zwrotów. Wysoka zmienność może jednak prowadzić do kilku strat między wygranymi obrotami, a funkcjami są losowe, więc oprócz opcji hazardowej nie masz wyboru, które z nich się rozegrają.

Poznaj Londyn, gdy lubisz tę wspaniałą grę w najlepszych miejscach na automatach.

Jaki jest koniec funkcji linii w dół automatu do gniazda szyn?

Zagraj w gniazda szyn, a koniec funkcji linii widzi dodatkowe symbole lub puste miejsca w ciągu 3 respondów. Wszelkie nowe symbole zresetują licznik do 3 spinów, a po drodze zbierasz wartości pieniężne, mnożniki lub jackpoty.

Czy gniazdo szyn ma inne funkcje?

Maszyna do gniazda szyn ma ogromną kolekcję innych funkcji. Należą do nich 4 różne darmowe gry spinów i losowe modyfikatory gier bazowych, takie jak tajemnicze symbole, gigantyczne symbole, zmieniające się dzikie i nie tylko.

Gdzie powinienem grać w gniazda szyn?

Śledź nasz przewodnik po najlepszych kasynach online tutaj. Gniazdo w Down the Rails jest dostępne do gry wraz z dużą gamą innych gier, stolik i karcianych w naszych zatwierdzonych miejscach.

Jaki jest minimalny zakład na gnieździe online Rails?

Możesz postawić tylko 0.20 na każdym obrotu gry w grę Rails. Maksymalny zakład wynosi 100.00 i łatwo jest wybrać poziom zakładów z przyjaznych dla użytkownika sterowania.

To w dół Rails, a dobra gra?

Oceniamy gniazdo Rails jako wyjątkową grę. Jest wypełniony ekscytującymi funkcjami, wygląda świetnie i ma doskonały powrót do procentu graczy. Jeśli lubisz ekscytujące gry, które oferują stosunek jakości do ceny, koniecznie zagraj w Rails.

Jaki jest RTP gry w grę w dół Rails?

Powrót do procentu graczy w dół gniazda szyn to 96.51%, co jest wyższe niż wiele innych gier.

Jak niestabilny jest gniazdo online Rails?

Down Rails to gniazdo o wysokiej zmienności, w której zwycięskie spiny mogą być stosunkowo rzadkie, ale średnie wartości nagród są wysokie, aby to nadrobić. Pamiętaj, aby wybrać poziom zakładów, który może wziąć kilka trafień z rzędu.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda szyn?

Jeśli podoba Ci się gniazdo Rails, koniecznie graj w podobne gry, takie jak Love From London przez 888 gier i punk Rocker autorstwa Nolimit City. Znajdziesz je w najlepszych kasynach online przedstawionych tutaj.

, Który sprawia, że automat do gniazda szyn?

Gniazdo w dół Rails jest częścią pragmatycznej gamy i dołącza do innych z tego dewelopera, takich jak Greedy Wolf, Black Bull i The Fire Hot Series w najlepszych miejscach.

Kiedy wydano gniazdo szyn?

Dzień uruchomienia dla gniazda szyn to 25 sierpnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Da Vinci’s Treasure
RTP:
TAk
Jackpots:
96.53%
Zmienność:
CA 6 000 000 $.00
Double Da Vinci Diamonds
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
The Hive
RTP:
96.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Motörhead
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
White Orchid
RTP:
93.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wolf Howl
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Volcano Queen Diamond Spins
RTP:
95.62%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Diamond Duke
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gonzo's Quest Megaways
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ancient Fortunes Poseidon WOWPOT Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Striking Hot 5
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mighty Black Knight
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni