Sherlock Moriarty WowPot graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
92.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 000 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, tajemnica

Recenzja automatu online Sherlock amp; Moriarty Wowpot

Słynny detektyw i jego arcytuzia przychodzą do kasyn online z automatem Sherlock amp; Moriarty Wowpot. Stworzony przez Microgaming i JustFortheWin, ten 5-reel, 20-liniowy automat ma ekscytujące funkcje, takie jak transformacje symboli, respins i darmowe gry. Korzystasz z lepkich dzikich symboli, mnożników wygranych i dodatkowych spinów. Progresywny jackpot Wowpot opłaca się na obrotu koła bonusowego, z nagrodą, która zaczyna się od 200 000.00 i stamtąd idzie.

Możesz zagrać w gniazdo Sherlock amp; Moriarty Wowpot na komputerach PC, Android, Windows i iOS. To gra o średniej zmienności ze średnim zwrotem 92.1%, z wyłączeniem jackpotów.

Jak grać w grę strotów Sherlock amp; Moriarty Wowpot

Gniazdo Sherlock amp; Moriarty Wowpot wykorzystuje doskonałą grafikę znalezioną w większości zakresu mikrogamji. Holmes jest pokazany jako surowy młody człowiek, podczas gdy nikczemny Moriarty jest postacią z kapturem w topowym kapeluszu. Pani. Hudson, dr. Pojawiają się także Watson i policjant z czasów wiktoriańskich, a także ikony kart o niższej wartości. Tło mrocznej londyńskiej ulicy pomaga ustawić scenę, a istnieje odpowiednio upiorna muzyka, która pomaga ożywić tę przygodę najsłynniejszego detektywa na świecie.

Kliknij przycisk Poker Chip, aby ujawnić wszystkie opcje stakowania w naszych najwyższej oceny internetowych witrynach gniazd. Są one od minimum 0.10 dla każdego obrotu, do maksymalnie 100.00, więc jest to gra, w której większość z nas znajdzie idealny poziom. Inne przyjazne dla użytkownika elementy sterujące obejmują okrągłą strzałkę, która uruchamia szpilki wirujące automatycznie, oraz 3 małe kropki, które prowadzą do wypłaty.

Ma to wszystkie szczegóły dotyczące różnych funkcji bonusowych, a także pełny podział na to, ile wygrasz z każdego symbolu, gdy dopasujesz wystarczającą ilość tego samego rodzaju na linii pay z lewej kołowrotka. Sherlock płaci najwięcej, przy do 10 razy.

Darmowe spiny, jackpoty i inne bonusy slotowe Sherlock amp; Moriarty Wowpot

Dziki symbol uzupełnia kombinacje, stojąc dla innych, jeśli jest we właściwym miejscu. Uważaj na symbole znaków zapytania, ponieważ każde 4 lub mniej pojawienia się jednocześnie przekształci się w wiele przykładów innego losowego symbolu. Jeśli wylądują więcej niż 4 pytania pytań, zamykają się na miejscu, wraz z jakimkolwiek dzikim, w celach tajemniczych. Reszta rolki odpiera, aż nie pojawią się żadne dziczy ani pytań, po czym następuje funkcja transformacji symbolu.

Moriarty to symbol rozproszenia, a kiedy pojawia się w 3 miejscach, otrzymujesz 10 darmowych spin. Podczas rundy potrójny symbol znaku zapytania przyznaje Sticky Wilds, które pozostają na miejscu przez resztę spinów, rosnący mnożnik lub dodatkowe gry, gdy się pojawia.

Zbierz symbole szkła powiększającego podczas gier podstawowych, aby poprawić szanse na wyzwolenie Wowpot Jackpot Wheel. Jest przyznawany losowo, a kiedy się pojawi, gwarantowana jest progresywna wygrana jackpot. Obrócić koło, aby wygrać jedną z poniższych -

 • Mini Jackpot - nasiona o 10.00
 • Mniejszy jackpot - nasiona na 100.00
 • Główny jackpot - nasiona na 50 000.00
 • Wowpot Jackpot - nasiona na poziomie 2 000 000.00

Każda wartość nasion jackpota rośnie, gdy niewielki procent wszystkich zakładów jest odkładany na bok, dopóki gracz nie zbiera nagrody i resetuje się do poziomu początkowego.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność

2 000 000.00+ Jackpot jest zdecydowanie największą nagrodą dostępną w slocie Sherlock amp; Moriarty Wowpot. Możesz wygrać 500x swój zakład w grach podstawowych lub więcej z wystarczającą liczbą mnożników w rundzie darmowych spinów. Jest to średnia zmienność, ze średnimi zwrotami 92.1%.

Nasz werdykt slotu Sherlock amp; Moriarty Wowpot

To jest miejsce z imponującą grafiką, która podąża za przygodami niezwykle popularnych postaci. Tajemnicze symbole, respiny i dzikie substytucje mogą sprawić, że podstawowe gry ładnie tykają, ale to podczas bezpłatnych spins.

Niski średni powrót do odsetka graczy to nasz główny problem, ale progresywne jackpoty nie są liczone, więc ogólne zwroty są wyższe niż pokazano. Odkryj tajemnicę slotu Sherlock amp; Moriarty Wowpot w naszych najwyższych kasynach online.

Sprawdź więcej progresywnych gniazd jackpotów poniżej

Jaka jest funkcja Sherlock amp; Moriarty Wowpot Progressive Jackpot?

Procent wszystkich zakładów wykonanych na gnieździe Sherlock amp; Moriarty Wowpot jest odkładany na progresywny fundusz jackpot. To się buduje, dopóki poszczególni gracze uruchomią funkcję WOWPOT, nie obracają koło i nie zebrać jednego z jackpotów. Nagroda WOWPOT zaczyna się od 2 000 000.00.

Czy gniazdo Sherlock amp; Moriarty Wowpot ma inne funkcje bonusowe?

Gniazdo Sherlock amp; Moriarty Wowpot jest pełne innych bonusów. Tajemnicze symbole przekształcają się w wiele przykładów innych, wywołując respins, jeśli wystarczy. Istnieje również funkcja darmowych spinów, w której dzikie symbole mogą się pozostać na miejscu, a mnożniki wygrane mogą budować.

Czy mogę zagrać w gniazdo Sherlock amp; Moriarty Wowpot za darmo?

Czasami kasyna online będą oferować specjalne oferty, które pozwalają grać w gry takie jak slot Sherlock i Moriarty Wowpot za darmo. Są one jednak trudne do znalezienia, dlatego upewniamy się, że publikujemy je tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszeni.

Gdzie mogę grać na automatach Sherlock amp; Moriarty Wowpot?

Śledź nasze przewodniki do najlepszych witryn kasyn online, które przewożą zakres mikrogamji. Te kasyna mają najlepsze pakiety premiowe powitalne, a odkryjesz szeroki zakres gier, wysoki standard obsługi klienta oraz pełne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo.

To gniazdo Sherlock amp; Moriarty Wowpot kompatybilny z telefonami komórkowymi?

Tak to jest. Możesz zagrać w automatach Sherlock amp; Moriarty Wowpot na telefonach komórkowych na Androidzie i Windows, iPhone'ach i iPadach. Gra została zaprojektowana od początku do pracy na platformach mobilnych, więc nie zobaczysz żadnej różnicy w stosunku do wersji komputerowej.

Czy muszę pobrać dowolne oprogramowanie, aby zagrać w grę slot Sherlock amp; Moriarty Wowpot?

Nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania kasynowego, aby grać w grę Sherlock amp; Moriarty Wowpot, ani żadnych innych z mikrogamji. Oznacza to, że gry nie zajmują miejsca na pamięci komputerów i możesz po prostu uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem przeglądarki.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda Sherlock amp; Moriarty Wowpot?

Słynne przygody Sherlocka Holmesa są przedmiotem kilku popularnych gier. Zagraj w Sherlock Mystery Slot z Playtech, gdzie odkryjesz bezpłatne gry z losowymi mnożnikami wygranej i premią do sceny przestępczej, w której wygrywasz nagrody pieniężne z różnych wskazówek.

To slot Sherlock amp; Moriarty Wowpot Popularna gra?

Maszyna do gniazda Sherlock amp; Moriarty Wowpot śledzi popularny temat i zawiera mnóstwo dodatkowych funkcji, aby zapewnić popularność. Najważniejszym wydarzeniem jest potencjał wygrania ogromnej progresywnej nagrody Jackpot, ale istnieje wiele innych ekscytujących funkcji, które sprawiają, że jest tak udany.

, Którzy programiści stoją za grą Sherlock amp; Moriarty Wowpot?

Gra pochodzi z mikrogamingu i ich partnera, JustfortheWin. Współpracując, ci dwaj programiści mogą przekazać więcej gier dla szerszej publiczności, a gniazdo Sherlock amp; Moriarty Wowpot można cieszyć się w sieci mikrogamingu, gdy tylko zostanie wydana.

Kiedy mogę zagrać na automatach Sherlock amp; Moriarty Wowpot?

Dzień uruchomienia dla slotu online Sherlock amp; Moriarty Wowpot to 25 marca 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Cash Stax
RTP:
94.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Under The Sea
RTP:
93.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Arrival
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Quest To The West
RTP:
97.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snakes Ladders Megadice
RTP:
96.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Barber Shop Uncut
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Castle Builder
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cosmic Fruit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Dreams
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly on the Money
RTP:
97.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kitty Glitter
RTP:
94.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Fish Tank
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni