Superman The Movie graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
225 000 $.00
Motyw:
Filmy, komiksy, celebryty

Superman The Movie Darmowe Gry Online Recenzja

Jak zapewne już doszedłeś, ten tytuł gry Playtech opiera się na serii filmowej Supermana, ale tym razem nie jest to nowe błyszczące przeróbki, które wydają się pojawiać na ekranie kinowym w pobliżu. Och nie, ten superman, w którym film filmowy opiera się na wydaniu z 1978 roku z udziałem Christophera Reeve'a w Blue Spandex i Gene Hackman jako jego nemezis Lex Luthor.

Pozostaje jedną z najbardziej cenionych iteracji franczyzy do dziś (wraz z drugą ratą). I tak miło jest zauważyć, że Playtech wykonał fantastyczną robotę, wprowadzając srebrne akcję na ekranie do kołowrotków, a przy 100 wypłatach, dwóch bonusowych funkcjach i czterech progresywnych jackpotach, gracze mają na pewno poczuć się jak superbohater - jeśli sami - jeśli sami - jeśli sami superbohaterowie - jeśli sami superbohaterowie - jeśli sami superbohaterowie - jeśli sami superbohater Mogą wylądować jedną z dużych wypłat, które są do zdobycia!

O Superman The Movie Darmowe Gry Online Game

Pięcioosobowa konfiguracja jest gospodarzem wszelkiego rodzaju dobrych rzeczy-nie ma tutaj kryptonitów. Gracze mają dziesięć głównych symboli gier do pracy, a także dziki, rozproszony i bezpłatny symbol gier. A dzięki 100 liniom wypłat, które płacą wyłącznie od lewej do prawej, nie potrzebujesz specjalnych uprawnień, aby uruchomić przystojną nagrodę.

Masz możliwość modyfikowania swojej tablicy gier, więc Superman można polecić filmowi dla graczy wszystkich budżetów. Liczba linii wypłat jest ustawiona w kamieniu, ale całkowity zakład na spin można zmienić za pomocą strzałek w górę i w dół znacznika. Dostępne są również opcje autoodplay i trybu turbo.

Funkcje, specjały i symbole

Podstawowe symbole w Supermanie film są wystarczająco satysfakcjonujące samodzielnie. Jeśli na przykład wylądujesz pięć ikon Supermana, spód wypłaty 500 -krotnie swój udział. Jeśli to nie wystarczy, abyś udał się do lokalnego pudełka na telefon, aby zmienić się w strój superbohatera, to kto wie, co jest.

Ale prawdziwy majestat tego tytułu Playtech ma postać trzech specjalnych symboli i czterech progresywnych jackpotów (więcej o jackpotach później). Pierwszy to dziki symbol, czyli to kultowe czerwone logo "S". To zastępuje wszystkie inne symbole oprócz rozproszenia i bonusu, aby stworzyć ekscytujące nowe zwycięskie linie.

Pierwszą ważną cechą jest premia kryształowa, która jest wyzwalana, gdy trzy z odpowiednich symboli bonusowych są wirowane na środkowym trio rolki. Po prostu kliknij lody, aby ujawnić nagrody pieniężne, mnożniki i wiele więcej. Ujawnij bezpłatny symbol gier na bębnach 1, 3 i 5.

Tutaj dziesięć gratisów jest przyznawanych w pierwszej kolejności, a każde dzikie obróce. I ostatnia uwaga na temat tych czterech progresywnych jackpotów, które stanowią część sieci Jackpot DC Super Heroes Playtech. Wszystkie są losowo wyzwalane, więc każdy może wygrać duże, a wypłaty do siedmiu postaci zmieniają życie graczy. Teraz to naprawdę jest super!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Powiązani partnerzy kasyna

Little Bighorn
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Moon Princess
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Maid O'Money
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Night of Mystery
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chibeasties 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Immortal Romance
RTP:
96.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Heist
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
5 Clans - The Final Battle
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
1 Can 2 Can
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bad Wolf
RTP:
97.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Amazing Link Fates
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magic Maid Cafe
RTP:
95.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki