At The Copa graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
97.44%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
430 000 $.00
Motyw:
Fantazja, podróż, muzyka

W recenzji automatów online COPA

Popularny tytuł automatów 3D z katalogu studia, w Copa, został zainspirowany słonecznymi plażami i"Caliente" tańce Ameryki Południowej. Dając ci 5-reel, 30 aktywnych linii płacowych i zbiór dochodowych funkcji, ten automat pozwala zarobić do 430 000 punktów podczas gry w kasynie Real Money, a to tylko podczas gry podstawowej!

Widzisz, w COPA nie tylko oferuje dodatki, takie jak darmowe gry spinów, bonusy Pick-Me i podwójne funkcje, ale także trzy progresywne jackpoty, które możesz wygrać, stawiając więcej na rundę. A wszystko to jest dostępne, niezależnie od tego, jakie urządzenie chcesz użyć do odtwarzania, czy to tabletu, telefonu czy komputera.

Jak grać w automatach online Copa

W Copa to kolejna gra w kasynie Betsoft, która będzie łatwa w użyciu nawet przez tych, którzy po raz pierwszy grają w automaty. Gra oferuje pełną gamę elementów sterujących, które są ustawione na dole ekranu, aby ułatwić Ci sytuację. Zacznij od sterowania po lewej stronie, aby wybrać rozmiar monety, dezaktywować linie płacowe i zwiększyć zakład na linię, a następnie przejdź do przycisku spinu, aby rozpocząć granie. Możesz wybrać między naprawdę szeroką gamą zakładów do gry, od minimum 0.01 kredytów do 150 punktów na rundę.

Linie płacowe wraz ze wszystkimi płatnymi symbolami w grze można zobaczyć, naciskając"Widok płaci" przycisk u góry ekranu. Gniazdo oferuje osiem symboli obrazów, których możesz użyć do wyzwalania zwycięstw, z których wszystkie z nich są wymienione w monetach. Oczywiście te wypłaty wzrosną wraz z zakładem na linię. Tak więc, jeśli postawisz na minimalny udział, otrzymasz wypłaty od 5 monet do 500 monet na sekwencję. Ale jeśli postawicie pięć monet na linię (zakład na linię), nagrody staną się znacznie bardziej opłacalne, od 25 do 2500 monet na sekwencję. A jeśli zdecydujesz się aktywować wszystkie linie wypłaty i postawić wszystkie pięć monet, gniazdo da ci również wyjątkową szansę na wygranie jednego z trzech progresywnych jackpotów!

Podobnie jak wszystkie tytuły Betsoft, w COPA można również odtwarzać w ruchu. Gniazdo działa zarówno z urządzeniami iOS, jak i Androidem i możesz cieszyć się nim w dowolnym rodzaju orientacji ekranu. Aby skonfigurować zakład podczas gry na telefonie, po prostu wprowadź menu w lewym górnym rogu. Po zakończeniu dostosowania kołtu, wyjdź z menu i dotknij kontroli spinu, aby zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze.

Na funkcjach COPA i darmowe spiny

Ta oszałamiająca latynoska maszyna do gniazda płaci pieniądze tylko po zbieraniu trzech, czterech lub pięciu identycznych symboli na aktywnej linii płac, zaczynając od pierwszego kołowrotka po lewej stronie. Oprócz funkcji podwójnej upuszki, gniazdo oferuje również specjalny bonus, który możesz wyzwolić z dzikim symbolem na środku ekranu. Ta funkcja daje bezpłatny respin z rozszerzonym dzikim, który może zostać zaprezentowany każdą zwycięską sekwencją. Jeśli dwa razy wcielasz się w funkcję, wygrasz mnożniki wypłat z każdą kolejną wygraną, aby uzyskać szansę na zebranie bezpłatnej nagrody, która jest mnożona przez do 5x!

Aby uzyskać więcej bonusów, musisz zebrać niektóre specjalne symbole. Zdobądź trzy buty taneczne w dowolnym miejscu na rolkach pierwszych, trzech i pięciu, a wygrasz darmową bonus spinów z dodatkowymi dzikimi i mnożnikami wypłaty do 10x. A jeśli zbierzesz kombinację dwóch symboli tancerza i tancerza kobiet w środku, zamiast tego możesz zagrać w filmowy bonus na automatach. Wybierz jednego z dwóch uprzejmy mężczyzn i kibicuj im w tańcu, aby wygrać natychmiastowe nagrody, jeśli uda im się zaimponować uroczej pani.

Wreszcie, istnieją również trzy progresywne jackpoty, które można wygrać tylko podczas zakładania zakładu maksymalnego (maksymalny zakład na linię + wszystkie aktywowane linie płac) podczas gry za prawdziwe pieniądze. Zbierz pięć symboli bonusowych papryki chili w dowolnej pozycji, linijki płatne dwa i trzy lub payline jeden, a odpowiednio wygrasz jackpot huave, mediano lub caliente.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

W wyroku COPA i podobnych automatach online

Podobnie jak zawody tango, w COPA może być bardzo zabawne. I podobnie jak wiele gier 3D Betsoft, ta maszyna do automat. Gra o średniej zmienności w COPA oferuje szeroką gamę nagród podczas gry za prawdziwą gotówką, od małych zwrotów po duże nagrody do 430 000 kredytów. Ponieważ jednak współczynnik trafienia jest wyższy, aby umożliwić częstsze wypłaty, nie należy oczekiwać, że wygrasz żadne duże sumy gotówki.

W przypadku graczy o smaku bardziej niestabilnych automatów do automatów, które mogą płacić lepiej, możesz zamiast tego wypróbować inne gry o wysokiej zawartości z Betsoft, takie jak The Vampire Blood Eternal Slot, który oferuje wypłaty do 965 620 monet lub dr. Jekyll amp; Mr. Hyde Slot Maszyna, która może zapłacić do 1 000 000 kredytów. Aby uzyskać więcej gier o wysokiej lub niskiej wolności ze studia i innych świetnych automatów, zapoznaj się z niektórymi z naszych kasyn Betsoft i ubiegać się o premię mile widzianą po zarejestrowaniu konta gracza.

Stacked
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Alice in WildLand
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Epic Monopoly II
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Howling Wolves
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Exterminator
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Book of Dead
RTP:
94.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Juicy Fruits
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aquanauts
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reno 7’s
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of the Gods - Furious 4
RTP:
94.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
The Spin Lab
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Barber Shop Uncut
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni