Golden Hen graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
97.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety

Golden Hen Darmowe Gry Online Recenzja

Czy jesteś gotowy na pewne dobre wygrane? Golden Hen Darmowe Gry Online przez NextGen pełen wspaniałych funkcji, które obiecują niesamowite wypłaty. Gra ma nawet nieprogowy jackpot o wartości 2000 monet i oszałamiające 243 sposoby na wygraną.

Gniazdo jest równie zarozumiałe, jak przyciągający uwagę Złotego Koguta, przynajmniej pod względem nagród. Z RTP 97.22% i 243 sposoby na wygraną, ten średniej zmienności może zapewnić wielkie zwycięstwa. To sprawia, że jest on odpowiednie dla nowicjuszy i weteranów spinnerów - wszyscy mogą wygrać Złotą Nagrodę.

NextGen's Golden Hen Slot online tak naprawdę nie pasuje do dzisiejszego wizualnego standardu w branży automatów online. Jednak nie wygląda to źle. Jeśli chodzi o rozgrywkę, może brakować dzwonków i gwizdków największych hitów w branży, ale zastępuje to możliwością dużych wygranych.

Jest zaskakujący dodatek do funkcji bezpłatnych gier, co sprawia, że bonus jest o wiele bardziej ekscytujący i zabawny do gry. Zagraj w gniazdo w najlepszych miejscach na automaty do prawdziwych pieniędzy i spróbuj sam wygrać dobrego jackpota Cluckina.

Złota Krzyczka konfiguracja i nagrody

Jak wspomniano, Golden Hen to internetowy automat wideo, który oferuje 243 sposoby na wygraną. Zwycięskie kombinacje mogą wylądować w dowolnym miejscu na rolkach, z najwyższą wygraną na wypłaconą kombinację. Oczywiście, podobnie jak ze wszystkimi automatami, zwycięstwa zaczynają się na lewej kołowrotku po prawej stronie. Możesz postawić między 0.25 i 500.00 na spin, dzięki czemu automat wideo jest odpowiedni dla nowicjuszy i weteranów kasyna. Załóż maksymalnie 25 monet, aby zagrać 243 sposoby i wybierz maksymalną nagrodę.

Czaszki automatów są ustawione w drewnianej ramie na tle farmy kurczaka. Drewniana rama doskonale uzupełnia motyw. Ponieważ jest to inspirowane farmą gniazdo o imieniu Golden Hen, Hens, Roosters i Tiny Piscs na rolkach. Postać tytułowego charakteru na drewnianym ogrodzeniu jest najlepiej płatnym symbolem-pięć z nich przyniesie 2000 monet. Land 5 kurczaków na rolkach, aby uzyskać 500 monet. Nisko płatne symbole to pisklęta i wartości karty. Połączenie 5 da ci odpowiednio 200 i 100 monet.

Golden Hen Authing NextGen jest dość prosty do gry. W 3 rzędach znajduje się 5 rolki, które można obrócić, naciskając przycisk odtwarzania. Najpierw ustaw rozmiar zakładu i obróć rolki, mając nadzieję na wylądowanie złotej nagrody. Jeśli uważasz, że masz szczęście po swojej stronie, uderz w maksymalny zakład i spróbuj nad tym. Kto wie? Dzisiaj może być twój szczęśliwy dzień!

Golden Rooster jest dziką grę, co, co ciekawe, zastępuje wszystkie symbole, w tym rozproszenie. Jeśli chodzi o rozproszenie, nie jest tak lukratywne, jak w innych grach. Land 3 z tych symboli, aby wygrać skromne 50 monet. Jednak symbol płaci w dowolnym kierunku i wyzwala wolne obroty. Zarówno dziki, jak i rozproszony pojawiają się tylko na kołowrotkach 2, 3 i 4.

Brak fantazyjnej bonusu tutaj. Funkcja darmowych spinów jest wyzwalana rozproszeniem, ale szczelinę ma złotą sztuczkę w rękaw.

Cechy bonusowe złotej kurze

Samo wolne obroty nie są niczym specjalnym. Wygrywasz 10 darmowych gier, gdy 3 dzikie lub rozproszone lądowane na rolkach. To, co sprawia, że ta dodatkowa funkcja jest tak ekscytująca, jest fakt, że Rooster przyjmuje tutaj swoją ostatnią złotą formę. Podczas obrotów wolnych obrotów dzikie i rozproszone łączą się razem, rodząc Złotego Koguta, który oferuje ogromne nagrody.

Golden Rooster zastępuje wszystkie symbole w tej rundzie - możesz zobaczyć, jak lukratywne może być. Wszystkie pięć wygranych z literatury są również mnożone przez 5, a w trakcie rundy można przywrócić więcej wolnych spin. Oznacza to, że możesz jeszcze uzyskać 10 darmowych spinów z aktywnym Golden Rooster, co skutkuje legendarnymi zwycięstwami.

Podczas tej ekscytującej rundy możesz również wylądować złotą jackpot warty do 10 000 monet. Jeśli masz szczęście wyzwolić bezpłatne obroty, dostajesz całkiem niezły strzał w lądowaniu oszałamiającymi nagrodami dzięki Złotemu Kogutowi.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Podsumowanie Golden Hen

Golden Hen Darmowe Gry Online jest idealny dla przybyszów. Dzięki jego wysokiej RTP i średniej zmienności dostajesz ładny strzał w zdobyciu solidnych wygranych. Jeśli masz dziś szczęście, zakręć rolki tego automatu, a możesz nawet wylądować na jackpot.

Chociaż nie robi wrażenia grafiką, Złota Kura NextGen wygląda ładnie. Chodzi o zwycięski potencjał i Golden Rooster tutaj. Wywołaj rundę bonusowych darmowych obrotów, aby "aktywować" charakter specjalny, który łączy dziko i rozproszenie. Wyląduj na Golden Rooster na kołowrotkach, a masz wielką szansę na padanie na ciebie złotych samorodków.

Chociaż brakuje mu odpowiedniej rundy bonusowej, Golden Hen Free Spins zawiera coś więcej niż to nadrabiają. Jak wspomniano, wszystkie zwycięstwa w tej rundzie są mnożone przez 5, co obiecuje wspaniałe wypłaty. Pełnione dziką, rozproszonymi i nieprogresywnym jackpotem, Golden Hen Darmowe Gry Online wcale nie jest zły.

Jeśli chcesz wypróbować coś podobnego, sugerujemy sprawdzenie 243 sposobów NextGen na zdobycie tytułów, takich jak Titan Storm. Jeśli chcesz podobny motyw, Funky Chicken jest tak najbliżej, jak to tylko możliwe. Sprawdź to i inne automaty do jednej z naszych najlepszych miejsc w automatach online, w których można skorzystać z ogromnej bonusu powitalnego również za rejestrację.

Powiązani partnerzy kasyna

Cash Noire
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ooh Aah Dracula
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sakura Dragon
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Wild Class
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky, Grace Charm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arctic Race
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Tiki Wonders
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Hall of Gods
RTP:
95.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Western Belles
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spectre Estate
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Avatars - Gateway Guardians
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Oktoberfest
RTP:
96.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni