Sakura Dragon graj online za darmo

Oprogramowanie:
/images/auto/o/89022/bfba7c7376.png
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
75 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, azjatyckie, smoki

Recenzja automatu online Sakura Dragon

Gniazdo smoków Sakura z Playson ma piękną azjatycką atmosferę marzeń. Kwiaty wiśni, smoki i góry dekorują otaczający krajobraz. Łagodne odcienie kolorów fioletowych, różowych, niebieskich i pomarańczowych wdzięku ekranu. Możesz wygrać do 7500 monet, jeśli zdecydujesz się zakręcić w kołowrotki na kołowrotku 5, 3 rzędu. Gra zapewnia 15 linii płacowych i różnorodne rozmiary, które można dostosować. Chociaż gra jest dość prosta, obiecuje zabawić Cię ekscytującymi funkcjami. Możesz spodziewać się dodatkowych dodatków, takich jak bezpłatna funkcja spinów, a także dzika funkcja. Jeśli lubisz darmowe spiny, możesz zarobić do 50 z nich na automatach Sakura Dragon.

Jak grać w sauce Sakura Dragon

Schurka Sakura Dragon to idealna gra dla graczy szukających najlepszych automatów online i którzy budują swoje wrażenia z gier. To dlatego, że jest to prosta gra z równie prostym układem. Po prostu wybierz zakład i naciśnij "Spin". Co więcej, wszystkie urządzenia mogą obsługiwać grę, co oznacza, że możesz grać na urządzeniach komputerowych, tabletu lub mobilnych. Użytkownicy mobilni mogą grać z dowolnego urządzenia z Androidem lub iOS. Aby wyświetlić różne symbole, po prostu otwórz wypłatę w prawym dolnym rogu ekranu. Aby dostosować kwotę zakładu, użyj kontroli "BET". Istnieje 15 stałych linii, a stawki zaczynają się o 0.20 i zasięg do 100 Coindy na spin. Możesz wybrać kontrolę "Max", aby automatycznie ustawić swój udział na 100 monet. Masz opcję obracania rolki lub użycia zautomatyzowanych obrotów po prawej stronie. To wszystko, aby przygotować się na wygranie 7500 monet.

Funkcje bonusowe Sakura Dragon i darmowe spiny

Sakura Dragon by Playson to prosta gra, która składa się z szybkiej gry podstawowej i kilku dodatków. Jest idealny dla graczy na najlepszych miejscach online. Ikony karty gry w podstawie od 9 do. Oferują nagrody za 3 do 5 pasujących symboli od lewej do prawej wzdłuż kołowrotków. Mogą pomnożyć twoje nagrody do 5x.

Lis i jelenie oferują do 7.50x Twój udział i wypłata za 2 lub więcej pasujących symboli. Oferta dwóch gejszy do 12.50x Twój udział, podczas gdy książę azjatycki oferuje do 25 -krotnie Twój udział. Istnieje również bonus i dziki symbol, a oba zapewniają wypłaty do 50 -krotności Twojego udziału. Dziki kwiat może zastąpić inne symbole, z wyjątkiem symbolu bonusowego. Może wylądować tylko na kołowrotkach 2, 3, 4 lub 5. Symbol bonusu wyzwala bezpłatne obroty, ilekroć pojawiają się 3 lub więcej. Możesz otrzymać do 50 darmowych spin. Istnieje również dzika funkcja, która może wywołać losowo. Kiedy to zrobi, smoki będą latać przez rolki i upuszczają więcej dzikich.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Sakura Dragon Max Payout, RTP i zmienność

Poziom zmienności na gnieździe smoka Sakura waha się od średnich do wysokich. Ma RTP 95.03%. Wybór rozmiarów BET wynosi od 0 USD.20 do 100 USD za spin. Gra ma dość skromną maksymalną wypłatę, która może osiągnąć 750x Twój udział.

Podsumowanie Sakura Dragon i inne gry

Playson wprowadza szybką, zabawną, ale prostą grę inspirowaną azjatycką. Ma wiele świetnych elementów, takich jak funkcje bonusowe, bezpłatne spiny, prostota i oszałamiające wizualizacje. Piękny azjatycki motyw nie zawiedzie cię jego wysokiej jakości estetycznym urokiem. Wielu graczy zgłasza spójne zwycięstwa. Jeśli masz szczęście, możliwe jest obracanie rolki tylko raz, aby otrzymać 7500 monet.

Istnieje mnóstwo różnych tytułów dostępnych przez Playson. Po prostu przejdź do naszej listy prawdziwych stron pieniężnych i wybierz jedną z najlepszych witryn gniazd. Będziesz miał ogromną różnorodność gier i ofert do wyboru. Niektóre tytuły dostępne przez Playson to Solar Temple, która oferuje mnóstwo nowoczesnych funkcji. Możesz także sprawdzić Fruit Xtreme, gdzie masz szansę wygrać do 500 000 monet. Odwiedź naszą listę kasyn, aby uzyskać więcej.

Powiązani partnerzy kasyna

Eye of the Storm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Ticket 2
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Interstellar Attack
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lightning Gems
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cazino Zeppelin
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Curse of the Werewolf Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasure Room
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cosmic Cash
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dungeons and Diamonds
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vikings Go Wild
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frog Hunter
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni