Diamond 7 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Novomatic
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Owoce, klejnoty, siódki

Diamond 7 Darmowe Gry Online Review

Automat do gry Diamond 7 zapewnia najbardziej luksusowe i najlepiej płacone owoce, jakie kiedykolwiek zobaczysz. Ta satysfakcjonująca gra novomatyczna ma średni poziom zmienności i RTP 95.66%. Niebieski motyw oferuje pięć rolki i trzy rzędy z luksusowym spojrzeniem na twoje ulubione owocowe symbole. Te wspaniałe szlachetne i owoce oferują kuszące nagrody, które mogą sięgnąć do zdumiewającego miliona monet.

Istnieje 10 różnych sposobów wygrania podczas gry na komputerze stacjonarnym, tablecie lub dowolnym urządzeniu mobilnym. Automat do gry Diamond 7 oferuje ogromne nagrody z nieprzerwaną akcją gier. Zawiera opcjonalną grę hazardową, a także symbol rozproszenia, który pomoże Ci stworzyć dodatkowe zwycięskie linie. Różnorodne gracze w automatach może cieszyć się tą szybką grę z minimalnymi zakładami, zaczynając od zaledwie 40 monet na spin. Sprawdź nasz przewodnik poniżej, aby uzyskać dogłębny widok gniazda diamentowego 7 z Novomatic.

Jak grać w Diamond 7 Darmowe Gry Online

Slot Diamond 7 to tradycyjna gra o tematyce owocowej z zwykłym niebieskim wzorem. Odwołanie wizualne wywodzi się ze wspaniałych owoce błyszczących kamieni szlachetnych. Jak sama nazwa wskazuje, istnieje również duży błyszczący diament 7. Ten duży błyszczący diament jest kluczem do odblokowania nagrody Jackpot o milion monet w jednym obrotu. Po prostu kliknij kartę "Paytable" poniżej rolki, aby wyświetlić wartość każdego luksusowego klejnotu. Masz również dostęp do dodatkowych opcji menu w prawym górnym rogu ekranu. Diamond 7 jest odpowiedni dla graczy na wszystkich poziomach umiejętności i postępuje zgodnie z podstawowym procesem konfiguracji.

Po prostu użyj elementów sterujących znajdujących się poniżej siatki 5x3, aby rozpocząć grę. Karta "Linie" pozostanie nieaktywna, ponieważ wszystkie pięć linii jest ustalone. Oznacza to, że będziesz musiał postawić na wszystkie pięć linii płacowych za każdym razem, gdy kręcisz rolki. To zwiększa twoje szanse na zdobycie ogromnych 1 000 000 monet. Automat do gry Diamond 7 umożliwia wystawienie każdej linii płac z zaledwie ośmiu monet do maksymalnie 200 monet. To pozwala na minimalny zakład zaledwie 40 monet na spin. Aby zwiększyć szanse na wprowadzenie nagrody Jackpot, możesz umieścić maksymalny zakład 1000 monet na spin. Wszystko, co musisz zrobić, to dostosować kartę "Bet/Line", dopóki nie osiągniesz żądanej kwoty zakładu. Gdy będziesz gotowy obrócić rolki, możesz wybrać, aby użyć funkcji automatycznych spinów. Ta funkcja pozwala wybrać do 100 zautomatyzowanych obrotów. Po prostu kliknij kartę AutOdenta, aby wykorzystać tę funkcję. Alternatywnie, naciśnij kartę "Start".

Slot Diamond 7 oferuje szybką akcję bez spowolnienia w terminowych rundach bonusowych. Oferuje standardową funkcję ryzyka, która towarzyszy większości nowotworowych tytułów automatów. Możesz zagrać w grę ryzyka, aby pomnożyć swoje nagrody po każdym udanym spinku. Przycisk "Gamble" pozwoli uzyskać dostęp do funkcji ryzyka. Ta szybka zabawa można doświadczyć z urządzenia mobilnego z mobilnym gniazdem Diamond 7. Gra jest dostępna w wielu kasynach mobilnych Real Money i jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami. Możesz uzyskać dostęp do gry mobilnej Diamond 7 z urządzeń Android, iOS i tabletów. Gra mobilna sprawia, że wygrywające duże (milion monet) są łatwiejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Funkcje Diamond 7 i nagrody kombinacyjne

Przygotuj się na nieprzerwaną akcję i główne nagrody. Po prostu uformuj zwycięskie linie błyszczących owoców i 7 w dopasowanych kombinacjach trzech lub więcej. Te luksusowe owoce oferują solidne wypłaty, które zaczynają się od zdrowych 40 000 monet. Ta nagroda jest oferowana dla kombinacji pomarańczy z kamienia szlachetnego, cytryn, wiśni lub śliwek. Melony wyglądają jak lśniące rubiny, podczas gdy winogrona błyszczą jak piękne szafiry. Te dwa luksusowe owoce oferują równie luksusowe nagrody, które mogą osiągnąć do 100 000 monet za połączenie od trzech do pięciu.

Symbol gwiazdy jest symbolem rozproszenia i ma możliwość wypłaty z dowolnej pozycji wzdłuż siatki 5x3. Możesz wygrać do 50 000 monet za wylądowanie kombinacji trzech lub więcej rozproszonych gwiazd. Gwiazda gry jest oczywiście wielkim symbolem lśniącym Diamond 7. Ten błyszczący diament to cenny klejnot, który oferuje do miliona monet w nagrodach. Aby pomóc Ci zwiększyć nagrody, gra zawiera funkcję hazardu. Masz okazję podwoić lub czterokrotnie wygraną, klikając przycisk "Hazard". Po prostu zgadnij w prostej grze zgadywania karty i możesz znacznie zwiększyć swoje wygrane. Diamond 7 nie obejmuje żadnych dzikich, bezpłatnych spinów ani bonusowych rund.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Diamond 7 maksymalne zakłady i zmienność

Slot Diamond 7 to świetna gra dla wysokich wałków, które mogą umieścić maksymalne zakłady do 1000 monet. Może to być średnia zmienność, ale oferuje ogromną nagrodę do 1 miliona monet. Nie ma żadnych bonusowych rund, aby cię spowolnić, ale masz pomoc rozproszonej gwiazdy, która wypłaca się z dowolnej pozycji wzdłuż kołowrotków. Gra oferuje klasyczny pięć kołowrotków, trzy rzędowe projekty z pięcioma liniami i wspaniałymi symbolami 3D. Diamond 7 to unikalne owocowe szczelinę z minimalnymi funkcjami i masywnymi nagrodami jackpota. To gra, którą wszyscy gracze mogą docenić, zwłaszcza jeśli jesteś fanem wysoko Rolling Fruity Slots!

Alternatywne miejsca online podobne do Diamond 7

Novomatic jest jednym z najlepszych dostawców oprogramowania na świecie z szeroką gamą popularnych tytułów na rynku. Aby uzyskać coś innego, możesz zbadać otwarte morza i dołączyć do kapitana Venture podczas jego epickiej ekspedycji. Ten pięcioletnia, trzy rzędowe automat oferuje 10 sposobów na wygraną i do 800 000 monet w nagrodach. Są dzicy kapitanowie, rundy bonusowe i bezpłatne obroty, które pomogą ci wygrać te nagrody. Sprawdź magiczną grę, która oferuje oszałamiające wizualizacje i do 10 000 razy swój udział w nagrodach. Buffalo Magic Slot to gra 5x3 z funkcjami, które obejmują bezpłatne spiny, rozproszone tepee i rozszerzające się dzikie. Odwiedź naszą listę najlepszych kasyn online, aby je dziś sprawdzić.

Powiązani partnerzy kasyna

Big Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gypsy
RTP:
96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
That's Rich
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire Ice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Gagnant
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Emerald King
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Goblin Heist Powernudge
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fat Frankies
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fantastic Fireworks
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wolf Rising
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Green Knight
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki