Fire Steel graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
138 500 $.00
Motyw:
Klejnoty, akcja/przygoda, mity i legendy

Recenzja automatów online Fire amp; Steel Online

Jedna z najbardziej epickich automatów, które zostały zaprojektowane przez Studio, Fire amp; Steel ogłuszy Cię swoją rześką grafiką i porywającą prezentacją od pierwszego spinu. Łącząc dobrze znaną konfigurację 5 bębnów i 20 liniów wypłat z opłacalnymi wypłatami obu drogi, ten gniazdo jest w stanie płacić nagrody pieniężne do 138 500 monet-jackpot, który możesz trafić na dowolne urządzenie, bez względu na to, czy jest to telefon lub komputer.

Jak można się spodziewać po gry w automatach betsoft, Fire amp; Steel pakuje również niektóre bonusy tematyczne, które możesz wywołać podczas danego spinu. Ogniste wiązki, które tworzą nowe dzikie symbole, walki, które rozpoczynają darmowe obroty, oraz mecz boczny hazardu, w której możesz pomnożyć swoje wygrane, podejmując ryzyko, są oferowane w tym miejscu, aby zapewnić graczom inne sposoby zarabiania więcej pieniędzy.

Jak grać w slot online Fire amp; Steel

Jedną z wielkich rzeczy w tym szczelinie jest to, że można go cieszyć bez żadnych kłopotów, nawet przez graczy, którzy dopiero zaczynają. Przed naciśnięciem sterowania spinem, aby rozpocząć sesję, będziesz musiał tylko dostosować swój udział. Po lewej stronie można znaleźć dwa elementy sterujące, które pozwoli ci to zrobić, jeden do wyboru wartości monet i drugiego dla liczby monet na linię płac. Za pomocą kilku kliknięć możesz wybrać kołek, który waha się w dowolnym miejscu od minimum 0.20 punktów na maksymalny zakład 100 punktów na spin.

Slot oferuje 20 stałych linii wypłat, które można użyć do zbierania nagród, z których wszystkie można zobaczyć tylko po otwarciu płatności. Wypłaty są przekazywane przez maksymalnie 15 różnych symboli, z których niektóre są również symbolami bonusowymi, a wszystkie oferują nagrody w monetach. Zabawa pojedynczą monetą na linię płac da ci nagrody 2-500 monet za sekwencję, a zwiększenie liczby monet do pięciu otworzy większe wypłaty do 2500 monet. I dzięki mechanikom obu drogi, których nie znajdziesz w każdym miejscu, będziesz mógł zdobyć podwójne nagrody podczas gry za prawdziwą gotówkę i cieszyć się znacznie lepszą stawką trafienia.

Nic dziwnego, że Fire amp; Steel można również odtwarzać na smartfonach i tabletach oprócz dostępnych dla komputerów i laptopów. Ze względu na projekt HTML5 możesz cieszyć się tym szczeliną na praktycznie każdym urządzeniu mobilnym Android lub iOS. Biorąc pod uwagę ograniczoną przestrzeń ekranu, mobilna wersja gniazda ma tylko kontrolę wirowania na ekranie, podczas gdy wszystkie inne elementy sterujące są ukryte w menu w lewym górnym rogu.

Funkcje ognia i stali oraz darmowe spiny

Gdy kołowrotki zaczną się kręcić i rozpocznie się muzyka epicka, będziesz niecierpliwie czekać na trzy lub więcej dopasowanych symboli, które utworzą sekwencję na linii Pay i uruchomić nagrodę. Podstawowe symbole w szczelinie płacą tylko nagrody do 1250 monet za sekwencję podczas gry za prawdziwe pieniądze. Lepsze wypłaty mogą być wygrane przez trzy dzikie symbole, które mogą zapłacić podwójnie tę kwotę. Wszystkie trzy dzikie mogą zastąpić każdą inną ikonę, ale tylko dwa z nich mogą wywołać inne cechy bonusowe.

Te dwa specjalne dzikie symbole wyglądają jak portrety szermierza i tarczy, które stoją obok kołowrotków podczas gry. Gdy pojawi się na ekranie, szermierz krzyczy i strzela ognistą pionową wiązką, która zmienia symbole poniżej lub nad nią w dziczy. Tarcza-maiden robi to samo, ale tylko jej wiązka jest pozioma zamiast pionowa. A jeśli pojawią się oba symbole, a ich wiązki przechodzą, szczelina zaznaczy tę pozycję lepką dziką i da ci bonus 10 wolnych spin.

Jako dodatkowe dodatkowe, których możesz użyć, aby zarobić dodatkową gotówkę, automat oferuje podwójną grę boczną. Ta gra może być aktywowana dopiero po wypłaty i tylko podczas gry podstawowej. wciśnij"Podwójnić się" przycisk, aby uruchomić tę funkcję i postawić wygrane w rzucie monetą. Możesz grać 50% lub całą swoją wypłatę z tą grą przez tyle razy, ile chcesz.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Werdykt przeciwpożarowy i stalowy oraz podobne automaty online

W skrócie, Fire amp; Steel by Betsoft to miejsce, które przyciągną głównie graczy, którzy szukają nowoczesnych i ryzykownych automatów w kasynie online. Dzięki swojej średnim zmienności i zrównoważonym wskaźniku trafień, to miejsce może zapłacić wystarczająco często, aby nie spalić przez budżet gry, a jednocześnie oferować szansę osiągnięcia dużych wypłat. Zagraj w kasynie prawdziwego Money na dowolnym urządzeniu, które chcesz i możesz wygrać do 138 500 monet, jeśli możesz poświęcić czas, pieniądze i cierpliwość. Jeśli jednak lubisz tylko grać w automaty od niechcenia i nie jesteś zainteresowany ryzykowaniem pieniędzy na Większe, to nie jest twoja gra.

Jeśli szukasz alternatyw, Betsoft wykonuje również więcej niż kilka automatów do średnio wariancji, które oferują mniejsze, ale bardziej zrównoważone wypłaty. Noc w Paryżu to jedna z najbardziej zabawnych automatów ze studia i oferuje 30 aktywnych linii płacowych, trzy kinowe funkcje bonusowe i specjalny jackpot bonusowy. Kolejną interesującą opcją jest gniazdo Black Gold, które ma podobne funkcje i wypłaty do 60 000 monet. Wypróbuj jedną z gier w naszych wymienionych kasynach Betsoft, a możesz także odebrać premię powitalną tylko za rejestrację.

Powiązani partnerzy kasyna

Pyramidion
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Dark Knight
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Robbie Jones
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Howling Wolves
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Spartan King
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Clans
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A While On The Nile
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ooh Aah Dracula
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Free Reelin’ Joker
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Colossal Cash Zone
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasure Room
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Champion Raceway
RTP:
96.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki