Ghostbusters Triple Slime graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Filmy, komiksy

Ghostbusters Triple Slime Darmowe Gry Online Recenzja

Po ogromnym sukcesie oryginalnego automatu Ghostbusters, IGT uruchomiło teraz Ghostbusters Triple Slime, grę, która ma jeszcze więcej akcji Bustin na rolkach.

Na podstawie oczywiście w filmie z 1984 roku, a nie ponownym mmeniu 2017, Ghostbusters Triple Slime widzi, jak Peter Venkman, Ray Stantz i Egon Spengler biorą Slimer the Green Ghost and the Haytsome Stay-Puft Marshmallow Man ponad 5 reel. Wykorzystuje format multiways XTRA, który okazał się bardzo popularny w wielu miejscach z IGT.

Wygrywasz nagrody, dopasowując symbole z lewej lub prawej strony w kołowrotkach, ale wygrane są mnożone, jeśli na rolce znajduje się więcej niż jeden przykład zwycięskiego symbolu. To nie jedyna ekscytująca cecha Ghostbusters Triple Slime Game.

Funkcja bonusu Slimer rozproszenia widzi, jak koła wiruje nagrody gotówkowe, a funkcja premii potrójnej śluzu ma dopasować duchy z wskaźnikami o masywnych nagrodach do 2919 razy w całkowitym stawce, gdy grasz w prawdziwą gotówkę.

Ghostbusters Triple Slime można znaleźć w wielu najlepszych kasynach online, a ponieważ jest w pełni zoptymalizowany mobilnie, możesz grać na urządzeniach z Androidem, iPhone'om i iPadom. Przeczytaj naszą recenzję, a następnie dołącz do gangu i zobacz, co możesz wygrać z tej upiornej gry w automatach.

Pustki Ghostbusters Triple Slime SLINE Sterowanie i konfiguracja

System Multiways XTRA ułatwia rozpoczęcie pracy, ponieważ zakład jest automatycznie ustawiony na 50 monet i wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować o wartości monety. Jeśli ustawisz monety na zaledwie 0.01, całkowity udział na spin wynosi 0.50 A jeśli przejdziesz do maksymalnie 5.00 na monetę, będziesz wykonywać 250.00.

Istnieje oczywiście wiele opcji pomiędzy nimi, dzięki czemu Ghostbusters Triple Slime jest idealny dla graczy na prawie każdy budżet. Istnieje prosta funkcja Auto lub wyłączona, która ustawia kołowrotki obracające się samodzielnie. Irytująco chwytliwy motyw Ghostbusters rozgrywa się, który ładnie dodaje zabawy, chociaż możesz zmniejszyć głośność, jeśli jesteś poza domem w wersji mobilnej.

Kliknij kartę Paytable poniżej gry, aby zobaczyć, ile jest warte każdego symbolu i jak odtwarzają się funkcje bonusowe. Zdobądź wielokrotności wartości monety, gdy dopasowujesz symbole lądują na szpach z obu stron i nie zapominaj, że zwycięstwa zostaną pomnożone, jeśli więcej niż jeden zwycięski symbol jest na rolce.

Istnieje 720 różnych sposobów, aby to się zdarzyć i chociaż ich nie liczyliśmy osobiście, IGT jest zaufanym i niezawodnym programistą z jedną z najlepszych reputacji w branży, więc wiemy na słowo na ten temat.

Ghostbusters Triple Slime rozgrywka i dodatkowe funkcje

Czaszki są pokryte szlamem i osadzone na ciemnej ulicy Nowego Jorku, gdzie wszelkiego rodzaju przerażające duchy mogą czekać na wyskoczenie na ciebie. Oprócz symboli członków obsady, większość gry jest w stylu kreskówek, a kilka fajnych animacji rozgrywa się, gdy wygrasz.

Podobnie jak inne gniazda multiways Xtra z 720 sposobami wygrania, rolki są nierównomierne, z liczbą symboli we wzorze 3, 4, 5, 4, 3. Wszystkie symbole pochodzą prosto z Pogromców Ghostów, z niższą wartością składającą się z gogli do pozyskiwania duchów, detektora, hełmu noszonego przez Keymaster i pakietu protonowego.

Samochód Ecto-1, trzy postacie (ale z jakiegoś powodu nie Winston Zeddemore) i logo Ghostbusters są również przedstawione. Ten symbol logo wypłaca 200x twój udział, jeśli przekroczy wszystkie pięć rolki, a więcej, jeśli jest widoczny w wielu miejscach na dowolnym kołowrotku.

Stay-Puft to dziki symbol, który może działać jak którykolwiek z wyżej wymienionych, jeśli następnie tworzy zwycięską linię. Nie będzie mógł działać jako Slimer ani grupa duchów, ponieważ rozpoczynają one specjalne rundy bonusowe.

Funkcja rozproszenia Slimera to bonus na zlecenie, w którym dowolne 3 lub więcej symboli Slimer zamienia się w bonusowe koła, z których każdy obraca się, aby odsłonić mnożnik wygranej. Możesz wygrać do 75 -krotnie swój udział, jeśli wszystkie 5 kołowrotków miało na sobie lądowanie Slimer. Istnieje kilka uroczych animacji, gdy zielony facet się śmieje i macha ramionami, gdy koła się kręcą.

Jednak najlepsza funkcja zaczyna się, gdy wylądujesz symbol 3 duchów w 3 lub więcej miejscach. Triple Slime Bonus Round Awards Nagrody, gdy wybierasz duchy i ujawniają wskaźniki tego samego koloru. To zabiera cię na koło fortuny, które obraca wygraną monety i wielokrotną kwotę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Ta średnia gra w automatach zmienności znajduje się wokół klasycznego filmu, ma popularny układ multiways xtra i zabawne rundy bonusowe. Być może bezpłatna runda obrotów byłaby fajna, ponieważ obie dodatkowe funkcje obejmują wirujące koła, ale z gwarantowanymi zwycięstwami z każdego z nich większość graczy nie przegapi darmowych gier.

Jeśli nie możesz mieć wystarczającej liczby duchów, sprawdź inne szczeliny w tej samej serii od IGT. Oryginalna maszyna do gier Ghostbusters ma całą główną obsadę jako wysoko płatne symbole, Slimer i biblioteka to dzikie symbole, a logo Ghostbusters wyzwala bonusowe rundy. Tajemnicze funkcje w grze mogą przynieść nagrody multiplant, ułożone dzikie i dodatkowe dziczy w jednym z najbardziej pełnych akcji automatów.

Obie te gry można znaleźć na najlepszych witrynach kasyna online, więc weź pakiet proton.

Powiązani partnerzy kasyna

Chase The Cheese
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cabin Crashers
RTP:
Wysoki
Jackpots:
TAk
Zmienność:
CA 2 214 400 $.00
Vikings Go Berzerk
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empty the Bank
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Valhalla Saga - Thunder of Thor
RTP:
95.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Io
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jammin Jars
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reel King
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reno 7’s
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Striker
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
7 Fortune Frenzy
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni