4 Seasons graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
150 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, azjatycka

4 sezony online przegląd automatów online

Betsoft Gaming, od dawna znany jako najlepszy dostawca najbardziej oddany estetyce, rozpoczął 2016 od ogromnego wydania tego pięciopoziomowego, 30-płatnego tytułu opartego na starożytnej chińskiej mitologii, w szczególności zodiaku. 4 pory roku Gra w automatach zawiera bezprecedensową ilość wysokiej jakości zdjęć 3D, w tym urzekających animacji, krajobrazów i postaci.

Obrazy w tle przedstawione w slocie przywołują myśli tradycyjnych chińskich krajobrazów i architektury, ubijając wszystkich graczy, ciesząc się tym tytułem na ziemię starożytnych Chin. Ale nie pozwól, aby niesamowite obrazy 3D tej gry ograniczają twoje uznanie dla całego tego najwyższego miejsca, które ma do zaoferowania.

Oprócz niesamowitej estetyki, 4 pory roku, Podobnie jak wszystkie produkty Betsoft, zapewnia graczom miejsce, w którym można nie tylko cieszyć się różnymi szansami na wygraną - w tym przypadku 30 - ale także zapewnia pozornie nieograniczone bonusy i mnożniki. Ta jedyna w swoim rodzaju gra na automatach konkuruje ze wszystkimi najlepszymi tytułami na rynku w każdej cenionej kategorii; Od grafiki i dźwięku po szybkie czasy ładowania, Betsoft i ich 4 pory roku Slot ma to wszystko.

Około 4 sezonów gry online

Betsoft, podczas inżynierii tej gwiezdnej oferty automatów, przeszedł z tradycyjnym 5-z-zbiorowym projektem, ale kołysał się od norm 25-płatnych linii, zwiększając te linie gier gier do 30, dodając dodatkowe 5 sposobów wygrania.

To przejście w kierunku niekonwencjonalnych 30 linii wypłat ujawnia zaangażowanie Betsoft w zapewnieniu wszystkim swoim graczom zwycięzcy, niezależnie od tego, czy zwycięzcy pieniędzy, czy przynajmniej, triumfowali dobrze; Ale dodatkowe 5 sposobów wygrania oznacza więcej zwycięzców pieniędzy niż typowy 25 płatności wideo. Oprócz projektu i układu gry zespół oprogramowania stojący za tym szczeliną poszedł all-in na grafice i audio, jak wspomniano wcześniej.

Niezapomniana rozgrywka 4 pory roku Zawiera wysokiej jakości animacje i grafikę, a także relaksującą ścieżkę dźwiękową przypominającą starożytne Chiny. Ale animowane postacie nie są tylko dla pokazu, pomagają w rozgrywce reprezentując bonusy i mnożniki.

Funkcje, specjały i symbole

4 pory roku Slot zawiera wiele specjalnych funkcji i bonusów zaprojektowanych na korzyść użytkownikowi. Podobnie jak wszystkie tytuły Betsoft, to gniazdo zostało zaprojektowane z mentalnością "pierwszego użytkownika", co oznacza nie tylko satysfakcję wizualną, ale także satysfakcja z rozgrywki.

Gracze otrzymują również możliwość dostosowania swoich ustawień, aby zapewnić spersonalizowane doświadczenie. Gracze mogą włączyć ścieżkę dźwiękową i efekty dźwiękowe, a także dostosować jakość zdjęć - od niskiego do media do wysokiego - między innymi.

Ten nowy dodatek oparty na 3D do arsenału światowej klasy gier automatycznych dostawcy ujawnia poświęcenie Betsoft na przyciągającą wzrok grafikę i zadowolenie klientów. Element projektowy 3D oznacza 4 pory roku dołączył do rewolucji 3D jako operatorzy hazardu na całym świecie, aby zintegrować hazard i technologie postępujące, w tym przypadku 3D Technologies.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Powiązani partnerzy kasyna

Wipeout
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fortune Rewind
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Doctor Love
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tesla Jolt
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Hop Drop
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky, Grace Charm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Out of This World
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hat Trick Hero
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Def Leppard - Hysteria
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Suncatcher Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Castle Builder
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wonder Hounds
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki