House of Fun graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
94.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
12 500 $.00
Motyw:
Fantazja, Halloween

House of Fun Darmowe Gry Online Recenzja

Jedna z pierwszych gier Betsoft, która ma"filmowy" Gamepala, The House of Fun Slot pokaże dokładnie, co sprawiło, że ten dostawca oprogramowania popularny wśród graczy. Oferując 5 bębni, 30 linii płacowych i projekt zoptymalizowany mobilnie, ta gra online da ci wiele szans na zarobienie pieniędzy na dowolnym urządzeniu. Użyj prawdziwej gotówki do gry i zdobyć nagrody do 22 500 monet!

Pierwszą rzeczą, którą zauważasz w House of Fun, jest wciągająca prezentacja, umożliwiająca grafika 3D, animowane symbole i postacie, które utrzymują firmę podczas gry podczas gry. Ale bardziej interesująca niż prezentacja jest wybór bonusów oferowanych przez ten automat, który zawiera nie tylko bezpłatne obroty, ale także dzikie rolki, funkcje kliknięcia i kinową grę boczną.

Jak grać w dom House of Fun Online

Jeśli chcesz łatwo grać maszynę do gry, House of Fun zdecydowanie powinien znajdować się na twojej liście. Możesz zacząć grać w grę zaraz po dostosowaniu zakładu za pomocą monet, liniów wypłat i zakładu na sterowanie linią. Te elementy sterujące wyglądają jak część motywu i pozwolą ci wybrać dowolny zakład, od 0.01 kredytów do łącznie 150 punktów. Po zakończeniu konfiguracji po prostu skorzystaj z elementów sterujących obrotowych instrukcji lub automatycznego gry, aby zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze.

"Wybierz linie" Kontrola daje wyjątkową szansę na dezaktywację dowolnej linii wypłaty i postawienia mniej gotówki na rundę. Jeśli chcesz zobaczyć, gdzie znajduje się każda linia Pay, zanim zdecydujesz, czy coś wyłączyć, po prostu kliknij"Widok płaci" przycisk, aby otworzyć wypłatę wypłaty miejsca. Linie płacowe zostaną wyświetlone wraz z wszystkimi symbolami płacowymi, z których gniazdo ma dziewięć do zaoferowania. Każdy z tych symboli ukrywa nagrodę, która jest podana w monetach - nagroda, którą można pomnożyć, zakładając więcej monet na linię. Tak więc, jeśli użyjesz minimalnego zakładu podczas gry za prawdziwą gotówką, zobaczysz nagrody tylko 5-150 monet za sekwencję. Ale jeśli grasz z maksymalnym zakładem linii, możesz uzyskać nagrody do 750 monet za każdą zwycięską sekwencję, co pozwala zbliżyć się do tego 22 500 monety jackpot!

Jeśli chcesz, możesz również zagrać w House of Fun autorstwa Betsoft na telefonie komórkowym lub tablecie. Gniazdo będzie działać zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS, w tym w niektórych starszych modelach. Rozpocznij zakładanie od razu, stukając przycisk spinowy na ekranie lub wprowadź menu najpierw, aby dopracować zakład.

Jak grać w dom House of Fun Online

W domu zabawy nagrody są opłacane za wszystkie sekwencje dwóch lub więcej pasujących symboli, które wylądują na aktywnej linii płac, zaczynając od pierwszej kołowrotka po lewej. Tylko dwa symbole gry mogą płacić za sekwencje dwóch z nich, podczas gdy wszystkie inne ikony płacą za kombinacje trzech lub więcej. Te (charakter) symbole są również jedynymi ikonami, które mogą zapłacić do 750 monet.

Symbole bonusowe w grze zaczynają się od tajemniczych rozproszeń, które mogą wywołać funkcję darmowych spinów, jeśli zbierzesz trzy lub więcej z nich. Darmowe obroty są podawane w losowej liczbie i grają centralną kołowrotek wypełnioną dzikimi symbolami, aby pomóc Ci zebrać jak najwięcej nagród bonusowych. Kolejnym specjalnym symbolem, który znajdziesz na kołowrotkach, jest szalony kapelusznik, z których trzy lub więcej na linie wypłat jeden, dwa i trzy mogą wywołać premię kliknięcia. Kliknij ikony utworzone na ekranie, aby wygrać natychmiastowe wypłaty, aż dotrzesz do"zebrać" symbol.

Jako ostateczny bonus, House of Fun oferuje ucieczkę od tajemniczej rezydencji. Zbierz co najmniej trzy symbole klamki na dowolnej linii płac, a gniazdo uruchomi funkcję premii ucieczki. Wybierz między pięcioma drzwiami, aby pomóc Jane i Paulowi uciec z domu i zdobyć bezpłatne nagrody, które są natychmiast przypisane.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

House of Fun Verdict i podobne automaty online

Nie różni się od większości wczesnych produktów Betsoft, House of Fun Pains A Encing Prezentacja z aktywnymi liniami wypłat, rozgrywką średniej wiarygodności i solidnymi nagrodami. Jako taki, ten automat może zaspokoić zarówno doświadczonych graczy, którzy szukają czegoś zabawnego i swobodnego do gry, jak i po raz pierwszy gracze, którzy nie lubią ryzykować, że nauka linów. Zrozumiałe jest, że stosunek przeboju szczelin jest utrzymywany na wysokim poziomie, aby dać ci wystarczająco często nagrody, chociaż oznacza to również, że nie będziesz mógł łatwo zobaczyć dużych zwycięstw. Ale jeśli nie jesteś po ogromnych wypłatach, to miejsce ma całkiem przyzwoite nagrody do zaoferowania, aż do jackpota 22 500 monet!

Z drugiej strony, jeśli lubisz bardziej grać w automatach o wysokiej wariancji, istnieje wiele różnych gier automatycznych od dostawcy oprogramowania, które lepiej pasują do Twojego smaku. Najbliższym miejscem do wysokiej mocy do domu zabawy jest Dr. Jekyll amp; Mr. Hyde, który również oferuje 30 linii płacowych, ale także większy wybór bonusów i nagród do 480 000 kredytów. Ale jeśli chcesz bardziej tradycyjnej gry w automatach, masz także świetną 88-grę, która zawiera motyw inspirowany Azją i wypłaty do 1 000 000 kredytów. Odkryj więcej gier betsoft i mnóstwo innych tytułów w wielu najlepszych kasynach online.

Powiązani partnerzy kasyna

Yum Yum Powerways
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Money Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Free Reelin’ Joker
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stoned Joker 5
RTP:
95.66%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Candy Bars
RTP:
93.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wild Respin
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Bar X Magic 7
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - Furious 4
RTP:
94.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Gemix 2
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Osiris
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Esqueleto Explosivo
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni