Majestic Safari graj online za darmo

Oprogramowanie:
Booming Games
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
75 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, safari

Majestic Safari Recenzja automatu online

Całe stada maksymalnie 10 identycznych zwierząt mogą migrować przez 5 rolki majestatycznego safari online. To afrykańskie miejsce o tematyce dzikiej przyrody pochodzi z dynamicznie rozwijających się gier i wykorzystuje wysokiej klasy grafikę do przyniesienia Lwy, Zebry i innych stworzeń do kasyn komputerowych i mobilnych.

Jest to gra 5-orowa z symbolami ułożonymi na 4 rzędy i 50 liniów wypłat od lewej do prawej. Funkcje bonusowe obejmują symbole podwójnie zwierzęta, respiny, dzikie substancje i maksymalnie 20 darmowych spinów.

Majestic Safari Slot wypłaca zwycięstwa do 1000 razy. Jest to gra o średniej zmienności z uczciwym ogólnym zwrotem z procentem graczy.

Jak grać w majestatyczną grę w automatach safari

Piękny i dramatyczny krajobraz Afryki jest widoczny za kołowrotkami, z ustawiającym słońcem i dźwiękami zwierząt dodających do atmosfery na urządzeniach komputerowych, Android, iOS i Windows. Bardzo szczegółowe symbole obejmują emblematy kart do gry w różnych kolorach oraz obrazy premium różnych zwierząt, każdy w oszałamiających detalach.

Nawet niedoświadczeni gracze nie będą mieli problemu z rozpoczęciem pracy, z prostymi przyciskami sterowania używanymi do wybierania poziomu zakładu od 0.10 do 75.00 za spin w najlepszych kasynach online. Majestic Safari Slot jest wyposażony w opcje FastPlay i Automatic Spins, a "I" na elementach sterujących ujawnia płatnik. Zobaczysz, jak działają funkcje i ile możesz wygrać z każdego symbolu w wybranym stakie, z najlepiej warte drzewa i zachodu słońca, do 20x.

Bezpłatne obroty i inne majestatyczne funkcje safari

Drzewo jest również dzikim symbolem, który zastępuje się, jeśli to możliwe, aby zakończyć zwycięskie kombinacje. Symbole zebry, lamparta, słonia i lwa są dostępne w dwóch różnych wersjach. Możesz zobaczyć samotne zwierzę lub dwa w jednym symbolu. Podwójne zwierzęta liczą się jako dwa symbole, więc można wylądować pełną linię 10 dopasowanych zwierząt dla największych wypłat. Dziki zawsze działa jak 2 zwierzęta, jeśli jest to część wygranej z tymi bardziej płatnymi symbolami.

Jeśli wylądujesz na stosie tego samego lub podwójnego symbolu zwierząt na wszystkich 4 rzędach kołowrotka, zamykają się na miejscu, gdy reszta rolki ponownie odpowiadają. Występuje więcej przykładów tego samego zwierzęcia lub dzikiego symbolu. Jeśli pojawi się inny symbol zwierząt, otrzymasz dodatkowe odpowiedzi. Daje to wielką szansę na zdobycie nagrody, chociaż nie jest gwarantowane, że wygrasz niczego z tej funkcji.

Klaster drzew Acacia przeciwko zachodzącemu słońcu wywołuje bezpłatną rundę bonusową. Potrzebujesz odpowiednio 3, 4 lub 5 z nich, aby uruchomić odpowiednio 10, 15 lub 20 bonusowych gier. Darmowe gry rozgrywane na standardowych rolkach, więc szanse na zbieranie nagród są takie same, jak w grach podstawowych, i nie możesz odzyskać tej rundy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność majestatycznego automatu safari

Lądowanie dzikiego symbolu na wszystkich 50 liniach wynagrodzeń doprowadzi do wygranej o wartości 1000 razy w twoim zakładku lub 75 000.00 na maksymalnym stawce. Majestic Safari Slots ma średnią zmienność, a RTP nie jest zgodny z najlepszymi gierami automatami, ale ustawiona na godne szacunku 95.99%.

Nasza ocena majestatycznego safari online

To oszałamiająca gra, z bardzo realistycznymi symbolami zwierząt w kultowym otoczeniu. Wygląda świetnie na komputerach i telefonach komórkowych i ma kilka potencjalnie satysfakcjonujących funkcji. Wypłaty z podwójnych symboli zwierząt mogą zwiększyć bankroll, chociaż nadal nie płacą tak dużo, jak dziki symbol, i potrzebujesz co najmniej 5 rodzajów, aby wygrać wszystko z nich.

Respins może tworzyć kombinacje o wysokiej wartości, a podczas gdy darmowe gry rozgrywane są na standardowych rolkach, z maksymalnie 30 dodatkowymi gierami, powinieneś zdobyć kilka nagród po drodze. Pamiętaj, aby zagrać w grę majestatyczne automaty do safari na naszych zalecanych witrynach kasyna online, z najlepszymi nowymi ofertami bonusowymi.

Ile mogę wygrać, grając w majestatyczny automat safari?

Zagraj w majestatyczne safari online na najwyższym stawce, a możesz wygrać nagrodę 75 000.00. To 1000 razy zakłada i jest twierdziła, że za każdym razem, gdy dziki symbol zatrzymuje się we wszystkich 20 pozycjach na rolkach.

Czy majestatyczne automat safari ma bezpłatną rundę gier?

Tak. Jeśli drzewa i symbol rozproszenia o zachodzie słońca lądują w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach jednocześnie, przyznaje 10, 15 lub 20 darmowych spin. Bonusowe gry odtwarzane na standardowych rolkach i nie można odzyskać rundy, ale jest wystarczająco dużo darmowych spin.

Jakie są podzielone symbole w majestatycznym sobari safari?

Symbole zwierząt o wyższej wartości są dostępne w postaci pojedynczej i podwójnej i liczą się jako jeden lub dwa symbole. Umożliwia wylądowanie 10 identycznych zwierząt na 5 rolkach. Za każdym razem, gdy Wild pomaga ukończyć wygraną symboli zwierząt, liczy się jako podzielony symbol, aby zapewnić najwyższą możliwą nagrodę.

Ile linii płacowych ma gra majestatyczna gra safari?

Majestic Safari Slot Machine to gra 50-liniowa. Ma 50 różnych sposobów, aby wylądować symbole na 5 rolkach dla nagrody, a kombinacja będzie musiała składać się z co najmniej 3 emblematów kart do gry lub 5 zwierząt do liczenia. Dzikie pomaga, działając jako inne w razie potrzeby.

Czy majestatyczne sobary safari ma dobry zakres opcji zakładów?

Minimalny zakład na spin majestatycznych szponów safari wynosi 0.10. Korzystając z prostych elementów sterujących, możesz podnieść to do maksymalnie 75.00 i jest wiele opcji pomiędzy. Daje to przyzwoity zakres zakładów, chociaż wiele miejsc oferuje maksymalne stawki 100.00 lub więcej.

, Który opracowuje majestatyczne safari online?

Majestic Safari Slots Gam. Na podstawie Isle of Man, z oddziałami w Londynie, Manili i Atenach, rozwijające się gry są szybko rozwijającym się programistą, takimi jak Flaming Dragon i Dolphin's Luck w szerokim zakresie.

Czy mogę zagrać w majestatyczne safari na telefonie komórkowym?

Tak, możesz. Burzające gry wykorzystały technologię HTML5 w majestatycznym safari online, co sprawia, że jest w pełni kompatybilna ze smartfonami i tabletami działającymi na systemach operacyjnych iOS, Android i Windows. Nie ma różnicy między pulpitem a wersją mobilną.

Czy mogę zagrać za darmo majestatyczne safari za darmo?

Możesz zagrać w majestatyczne safari online tutaj w trybie demo i wypróbować go za darmo przed graniem prawdziwymi pieniędzmi. Chociaż oczywiście nie można wygrać nagród pieniężnych w trybie demo!

Jaki jest majestatyczny safari o tematyce?

Majestic Safari Slot Maszyna zabiera Cię w wirtualną wycieczkę po równinach Afryki, gdzie spotykasz zebry, lamparty, lwy i słonie. Wszystko jest osadzone wbrew pięknym krajobrazowi, wypełnionym drzewami i wypasem Buffalo, z poczuciem realizmu.

Czy są jakieś gry podobne do majestatycznego safari online?

Inne automaty tematyczne wokół safari to safari złota megaways, w których masz do 117 649 różnych sposobów ustawiania symboli wygranej. Wszelkie symbole w zwycięskiej kombinacji znikają, aby wywołać kaskady, a mnożnik wznosi się o 1x, jeśli widać nowe kombinacje.

Powiązani partnerzy kasyna

3 Clown Monty
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jumbo Joker
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Night Trax
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Grand Monarch
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King Arthur
RTP:
95.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Leprechaun Goes To Hell
RTP:
96.54%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wheel Of Wonders
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Da Vinci’s Treasure
RTP:
TAk
Jackpots:
96.53%
Zmienność:
CA 6 000 000 $.00
Wild Times
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empress of the Nile
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Charlie Chance in Hell to Pay
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wombaroo
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki