Gates of Valhalla graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, akcja/przygoda, nordycka mitologia

Gates of Valhalla Online Glot Recenzja

Nordyckie bogowie i złote lwy znajdują się w bramie maszyny do gniazda Valhalla z pragmatycznej zabawy. Przejdź przez bramy i odkryj krainę upadających symboli, które mogą prowadzić do kilku zwycięstw z rzędu, i wędrujące dzikie, które pomagają ukończyć kombinacje.

Podczas bezpłatnych obrotów mnożniki zwiększają się na każdym upadku, a możesz w kółko odzyskać tę funkcję, aby uzyskać ogromne wygrane do 10 000 razy.

Jest wyposażony w średni zwroty 96.46%i pragmatyczna szybkość gry Bramy automatu Valhalla na 5/5 w skali zmienności. Ta kolorowa gra jest dostępna w formatach stacjonarnych i mobilnych, a możesz spotkać się z bogami w niektórych najlepszych kasynach.

Jak grać w bramę gniazda Valhalla

Odblokuj bramy Valhalli, a na ciemnym zapleczu karty do gry znajdziesz siatkę 5x5. Inne emblematy to dziki złoty lw i swobodny symbol wyzwalający.

Wszystko jest osadzone w kamiennej bramie, wśród śnieżnych gór, gdzie słynny młot Thor czeka. Ścieżka dźwiękowa jest tak samo dramatyczna jak ogólny styl, a na każdym obrotu na najwyższych miejscach internetowych jest bluśnia.

Zagraj w bramę automatu Valhalla na komputerze, Androida, iOS lub Windows Mobile, a otrzymujesz ten sam styl, ścieżkę dźwiękową i sterowanie przyjaznym dla użytkownika. Stuknij przyciski plus lub minus na panelu, a możesz dostosować stawki od minimum 0.20 do maksymalnie 100.00 na każdym obrotu.

Zakładka autoodplay pozwala obrócić rolki do 1000x, a przycisk "I" ujawnia wypłatę. To pokazuje wartość każdego symbolu, na bieżącym poziomie zakładu. Wygrywasz z dopasowanych symboli od lewej do prawej, prawej do lewej, od góry do dołu lub dolnej do góry, zaczynając od dowolnego miejsca, co daje łącznie 10 linii wypłat.

Odin zajmuje swoje miejsce jako władca nordyckich bogów, powracając 1x, 5x lub 75x twój zakład z dowolnego serii 3, 4 lub 5. Dziki lew robi to, co dziczy i działa jak inni, aby ukończyć kombinacje, jeśli to możliwe, ale nie ma własnej wartości.

Bezpłatne obroty i inne bramy w gniazdach Valhalla

Zwycięskie symbole znikają, a mechanizm upadku widzi te powyżej, aby wypełnić puste przestrzenie. Nowe symbole pojawiają się na górze, a jeśli utworzysz nową zwycięską kombinację, powtórzy się, bez górnego limitu. To świetny sposób na zebranie kilku zwycięstw z rzędu z bram maszyn do gniazda Valhalla.

Jeśli dziki symbol jest częścią wygranej, nie eksploduje jak inne, ale staje się wędrującym dzikim. Mnożnik następnie wzrasta o 1x, do maksymalnie 5x, dla wszelkich kolejnych zwycięstw, które obejmują dziki symbol podczas serii upadków. Gdy dotrze do mnożnika 5x, roaming dziki, a następnie eksploduje. Jeśli w zwycięstwach jest zaangażowany więcej niż jeden dziki, ich mnożniki łączą.

Zgłaszasz 10, 12 lub 15 darmowych obrotów z dowolnych symboli 3, 4 lub 5. Rosnący mnożnik dotyczy każdego upadku w rundzie i nie resetuje się na końcu sekwencji. Więcej bezpłatnych symboli bonusowych spinów gier, bez ograniczeń, ile razy może się to zdarzyć.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Walking Wilds
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Bramy maksymalne wygrane w gnieździe Valhalla, średnie zwroty i zmienność

Chociaż możliwe jest osiągnięcie najwyższej wygranej w wysokości 10 000 razy w zakładach w grach podstawowych, funkcja darmowych spinów jest najlepszą ścieżką do maksymalnych wypłat z bram. Osiągnąć ten cel w trakcie gier bonusowych i automatycznie kończą się.

Jest to gniazdo o wysokiej zmienności, w którym kołowrotki mogą obracać się kilka razy przed wylądowaniem zwycięskiej kombinacji. Nagrody mogą być jednak dość hojne, a ogólny powrót do odsetka graczy to przyzwoite 96.46%.

Nasz werdykt na bramach gniazda Valhalla

Imponujące obrazy nordyckich bogów spodobają się każdemu, kto lubi ten styl gry, ale to niezwykły układ liniów wypłat i obfite bonusy, które sprawiają, że gracze wracają w kółko.

Upadające symbole, dzikie poruszające się po grze i zwiększające swoje mnożniki, a fantastyczna funkcja darmowych spinów należą do ekscytujących elementów bram gatunków Valhalla. Odkryj moc bogów w zalecanych internetowych stronach kasynowych.

Ile linii płacowych ma bramki Valhalla Darmowe Gry Online?

Chociaż bramy gniazda Valhalla to gra 10 Payline, sposób, w jaki linie są ułożone. Pięć biegów w poziomie i pięć pionowo. Wygrasz z dowolnych 3 lub więcej dopasowanych symboli w linii płacowej, zaczynając od dowolnego miejsca.

Jaka jest funkcja Roaming Wilds bramek maszyny do gniazda Valhalla?

Zwycięskie symbole znikają z kołowrotków bramek Valhalla, z wyjątkiem dzikiego lwa. Działa to jak inni, aby ukończyć wygrane i może przenieść się w inne miejsce, gdy nowe symbole upadają. Mnożnik wzrasta o 1x, jeśli Wild jest zaangażowany w kolejną wygraną podczas tej samej serii upadków.

Czy bramy gniazda Valhalla mają zaokrąglone obroty?

Jeśli 3, 4 lub 5 bezpłatnych symboli spinowych lądują na bramach Valhalla, dostajesz 10, 12 lub 15 bonusowych gier w tej kolejności. Mnożnik wzrasta o 1x dla każdego upadku, a więcej symboli bonusowych Retrigger Funkcja bezpłatnych gier. Możesz wygrać 10 000 razy swój zakład tutaj.

Jaki jest minimalny zakład na bramach gniazda Valhalla?

Minimalny zakład na każdym obrotu bram gniazda Valhalla wynosi 0.20. Możesz grać maksymalnie 100.00 na spin, który jest zasięgiem, który obejmuje wszystkie oprócz najmniejszych i największych bankrollów.

Czy mogę zagrać w bramę gniazda Valhalla na moim iPadzie?

Tak, możesz. Bramy automatu Valhalla działa na iPadach i iPhone'ach, a także na urządzeniach z Androidem i Windows. Wersja mobilna jest dokładnie taka sama jak gra stacjonarna, oprócz zmiany kontroli, aby ułatwić je użycie.

Jaki jest RTP bram gniazda Valhalla?

Teoretyczny powrót do procentu graczy (RTP) bramek gniazda Valhalla wynosi 96.46%. Oznacza to, że na dłuższą metę, na każde 100.00 zakład w grze, wypłaca 96.46 w nagrodach pieniężnych.

Czy muszę pobrać bramę gry w grę Valhalla?

Podczas gdy niektóre kasyna online oferują opcję pobrania bram gniazda Valhalla, wraz z resztą ich gier, zwykle nie jest to konieczne. Dołącz do naszych zalecanych kasyn bez pobrania, a nie będziesz musiał instalować żadnego oprogramowania na komputerze lub telefonie komórkowym.

Jakie gry są podobne do bram gniazda Valhalla?

Gry o podobnym stylu do bram gniazda Valhalla obejmują gniazdo Viking Runecraft z Play’n Go, Wild Hammer Megaways autorstwa Isoftbet oraz lotny automat online Vikings, który pochodzi z relaksu gier.

Który deweloper tworzy bramy automatu Valhalla?

Bramy gniazda Valhalla pochodzi z pragmatycznej gry. Jest to jedna z wielu gier tego programisty, z podobną mocą Megaways Thora wśród ich najpopularniejszych tytułów.

, Kiedy uruchomiono bramki Valhalla online?

Pragmatic Play wydało Gates of Valhalla. 27 stycznia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Jackpot Express
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Force
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dr. Jekyll Goes Wild
RTP:
98.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Spins
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Reel Outlaws
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Glyph 2
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches Leapin' Leprechauns
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Beverly Hillbillies
RTP:
96.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Eye of Atum
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Creepy Castle
RTP:
95.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Neon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Gold
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki