Legend of the Pharaohs graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, starożytny Egipt

Legend of the Faraohs Darmowe Gry Online Review

Mieszając klasyczny egipski wygląd z Barcrest zastrzeżonymi opcjami boku, The Legend of the Faraohs Darmowe Gry Online Maszyna może mówić zarówno z tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi graczami. Podobnie jak wiele automatów o podobnym motywie, ta gra średniego wariancji oferuje ekran 5x3 z 20 stałymi liniami wypłaty, którą możesz cieszyć zarówno na komputerach, jak i. Ale tam, gdzie jest inna maszyna do gniazda faraonów, jest to, że pakuje również dodatkowe gry, za które można zapłacić, aby cieszyć się lepszą wskaźnikiem zwrotu i ulepszonymi bonusami. Zainwestuj więcej, grając za prawdziwą gotówką i grać z RTP w wysokości 98% i zdobywaj nagrody w wysokości do 250 000 $ za spin w grze rzeczywistej.

Legend of the Faraohs by Barcrest ma te same duże bet-bets znalezione w innych automatach od dostawcy oprogramowania, które pozwalają kupić drogę do większej liczby bonusów. Tak więc, oprócz dawania bezpłatnych obrotów z dodanymi dodatkami, takimi jak dzikie stosy, kolosalne symbole i swapy symboli, gniazdo daje również szansę zapłacenia za natychmiastowe nagrody pieniężne, więcej zwrotów i łatwiejsze wyzwalacze bonusowe. Przeczytaj nasz Easy Guide to the Slot, aby dowiedzieć się więcej o jego funkcjach lub wypróbuj nasze bezpłatne demo, aby samodzielnie przetestować grę.

Sposoby zagrania w automatach online Faraohs

Legend o faraonie może być łatwa do zagrania, ale nie jest to gra skierowana tylko do nowych graczy. Minimalny zakład jest ustawiony na tylko 0 $.20 na rundę, ale możesz również wydać jak wysoki-rolnik, a szczelin. To powyżej średniej wśród najlepszych miejsc online. Jeśli chcesz postawić na regularny sposób, możesz cieszyć się standardowymi funkcjami i zagrać z maksymalnym RTP 96.1%. Ale jeśli tego nie zrobisz, możesz również wydać 20-50 punktów na zakup 5 dużych spin.

Niezwykłe w automatach jest to, że daje ci dwie różne wypłaty, jedną na zwykłą grę, a drugą dla wielkiej gry BET. Aby zobaczyć oba, wystarczy otworzyć stronę informacyjną gry, naciskając przycisk "I" obok sterowania BET. Dzięki zwykłej grze otrzymujesz nagrody, które wahają się od 10 x do 2000 razy zakład na linię na sekwencję. Zagraj w wielką grę BET, a nagrody zmienią się na 1-200x Twój zakład linii, ale uzyskasz również łatwiejszy sposób na uruchomienie głównego bonusu i dodatkowych korzyści.

Podobnie jak większość nowych gier z Barcrest, to miejsce jest również dostępne do gry w ruchu. Wersja mobilna automatu można odtwarzać na prawie każdym urządzeniu mobilnym iOS lub Android, a także ma funkcję autoodplay, gdy chcesz zrobić sobie przerwę od obrotu ręcznie.

Legenda bonusów i rozgrywki faraon

Gdy zaczniesz grać za prawdziwe pieniądze, automat zapłaci za każdą sekwencję trzech, czterech lub pięciu identycznych symboli, które zbierasz na linii płac, od lewej do prawej. Najlepsze symbole do zebrania to oko symboli RA, Ankh i Logo, które płacą odpowiednio do 800x, 1000x i 2000 razy. Kolejnym atrakcyjnym symbolem jest Wild, który może płacić nagrody do 200x i zastąpić wszystkie ikony podstawowe, ale także rozproszenie, które mogą wywołać wolną grę bonusową spins.

Po zbierzesz trzy lub więcej ikon rozproszenia piramidy niebieskiej, automat przyniesie ci bonus 10 darmowych spinów. To jedna z najlepszych dostępnych w najlepszych miejscach online. Aby uczynić wszystko jeszcze bardziej interesującymi, otrzymasz także jedną trzy dodatkowe bonusy podczas bezpłatnych spinów, w zależności od tego, ile rozproszeń wywołało tę funkcję. Część pełne dziczy, funkcje, które stopniowo eliminują niskie opłacające symbole, a ikony Jumbo 3x3 można wygrać i cieszyć się podczas darmowych spinów. A jako wiśnia na topie, otrzymasz również specjalny symbol czerwonej piramidy, który może pojawić się podczas darmowej bonus. Bez względu na to, jaką decyzję podejmiesz, wszelkie wygrane zgromadzone, dopóki oferta nie zostanie zachowana i opłacona na koniec funkcji premii.

Jako dodatkowe dodatkowe miejsce zawiera cztery rodzaje dużych gier BET, które można kupić za 20-50 punktów za funkcję. Każda gra oferuje 5 obrotów za cenę, RTP do 98%i dodatkowe korzyści, w tym szansę na stopniowe zgromadzenie symboli rozproszenia. Zapłać więcej, aby uzyskać dostęp do gry super lub mega wielkie i wygraj dodatkowe nagrody pieniężne oprócz regularnych bonusów oferowanych przez automat.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Ułożone dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Legenda o maksymalnej zmienności faraona, Win amp; RTP

Legend of the Faraohs RTP to gra o średnim poziomie, która ma 98% RTP. Zapłać więcej, a uzyskasz również łatwiejszy dostęp do bonusu bezpłatnego spin.

Legend of the Faraohs Review i podobne automaty online

Bez względu na to, czy jesteś fanem automatów o tematyce egipskiej, czy nie, nadal znajdziesz powody, aby wypróbować legendę o faraonie. Dzięki swojej gry średniej zawartej i wyższym stosunku trafień, automat oferuje zrównoważoną sesję wypełnioną częstymi wyzwalaczami nagród, utrzymując saldo pod kontrolą, podczas gdy ścigasz większe wygrane. Jeśli lubisz automaty z dużą ilością dodatkowych funkcji, zrównoważonych wypłat i dużych limitów, to twoja gra.

Alternatywnie, jeśli zamiast tego szukasz automatów o wysokiejczności, możesz również udać się do jednej z naszych najwyżej ocenianych kasyn Barcrest, aby uzyskać szansę na wypróbowanie niektórych bardziej satysfakcjonujących gier w studio i zdobyć soczystą bonus powitalny. Aby uzyskać więcej możliwości wypłaty, wypróbuj Rainbow Riches z Barcrest, który oferuje najlepszą nagrodę w wysokości 200 000 USD. A jeśli chcesz automatu, który jest wypełniony tyle samo funkcji, sugerujemy Gods of Gold Slot, który oferuje również 6561 liniów wypłat i potencjalną wypłatę 25000x.

Madame Destiny Megaways
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Disco Danny
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jurassic Park - Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Everybody's Jackpot
RTP:
94.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
7th Heaven
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sweet Paradise
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Charlie Chance in Hell to Pay
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky Clucks
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chibeasties
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starburst
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Stumpy McDoodles 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon Spark
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki