Magician’s Secrets graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Fantazja, magia

Recenzja automatów online magika

Pragmatyczna gra zapraszamy do świata magii i tajemnicy dzięki automatowi tajemniczego magika. Jest to 6-zbiorowa gra komputerowa i mobilna z 4096 sposobami wygrania i maksymalnym potencjałem wygranym 5000 razy.

Postać dzikiego czarodzieja może pomóc w ukończeniu kombinacji, a masz wybór bezpłatnych funkcji bonusowych. Czy wybierzesz gry bonusowe z respins, rozszerzając dziczy i mnożniki, lub wybierzesz darmowe gry z lepkimi dzikimi symbolami? Tak czy inaczej, gniazdo tajemnic magików jest bardzo niestabilną grą, chociaż średni zwrot 96.51% może wystarczyć, aby zobaczyć hojne nagrody, aby nadrobić wszelkie luki między zwycięskimi spinami.

Jak grać w gniazdo tajemnic magika

Ustawiony w ogromnym pokoju kopułowym, maszyna do gniazda tajemnic magika używa jasnych i kolorowych symboli tematycznych wokół magii na siatce 5x4. Eliksje, książka zaklęć, ceremonialny sztylet i ozdobny kielich wypełniony magiczną energią należą do emblematów o wyższej wartości, z garniturami na karty do gry, gdy przekraczają rolki w naszych najlepszych miejscach online.

Czarodziej w stylu Gandalfa ma moc działania jak którykolwiek z tych symboli, jeśli może następnie ukończyć lub poprawić zwycięstwo, chociaż nie może zastąpić pomarańczowej kryształowej kuli, ponieważ ma to inne funkcje.

Ścieżka dźwiękowa nie byłaby nie na miejscu w filmie o dużym budżecie, więc jest to gra tak samo słuchać, jak oglądanie na komputerach PC, Android, iOS i Windows w najlepszych kasynach.

Stuknij przyciski plus lub minus po obu stronach karty spin i możesz wybrać poziom zakładu od 0.10 do 100.00 na spin. 3 małe linie po lewej stronie sterowania oferują kolejną ścieżkę do wyboru poziomu zakładów, co jest nieco niezwykłe, ale w każdym razie zajmuje zaledwie kilka sekund.

Przycisk "I" otwiera wypłatę gniazda tajemnic magika, gdzie możesz sprawdzić, ile jest warte każdego symbolu, i jak odtwarzają się funkcje bonusowe. Aby wygrać, potrzebujesz wystarczającej liczby przykładów tego samego symbolu na sąsiednich bębnach z lewej, z najcenniejszą wartą 50x twojego udziału, gdy przecina wszystkie rolki.

Bezpłatne obroty i funkcje automatów do tajemnic innych magików

Symbolka Czarodzieja może pomóc w dowolnym momencie, ale musisz wylądować 3 symbole rozproszenia Kryształów, aby uruchomić główną funkcję darmowych gier. Jeśli pojawią się 4, 5 lub 6 rozpraszaczy, otrzymasz początkową nagrodę w wysokości 20x, 200x lub 2000 razy, odpowiednio przed rozpoczęciem rundy.

Wybierz z następujących bezpłatnych opcji spinu -

Rozszerzanie darmowych gier Wilds. Dostajesz 10 darmowych spinów, a gdy dzikie lądują na kołowrotkach 3 lub 4, rozszerza się, aby wypełnić wszystkie 4 rzędy. Następnie zamyka się, gdy inne rolki odpowiadają za darmo, i trwają one tak długo, jak tworzą nowe zwycięskie kombinacje.

Mnożnik wzrasta o 1x na każdym regucie w serii, a to dotyczy wszelkich zwycięstw, które zawierają symbol dzikiego czarodzieja. Jeśli 2 dziczy są aktywne podczas respins, ich mnożniki łączą. Więcej rozprasza się do rundy, bez górnego ograniczenia do liczby gier, które w końcu można dostać.

Druga opcja jest bardziej niestabilna i jest wyposażona w lepkie dzikie symbole. Przed rozpoczęciem rundy wybierany jest losowy symbol i ilekroć pojawia się on na kołowrotkach od 2 do 5, przekształca się w dziki, który pozostaje na miejscu. Jeśli wypełnisz kołowrotek 4 Wilds, zarabiasz 3 dodatkowe darmowe gry.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność magika

Jeśli twoja całkowita wygrywa z bezpłatnych gier, osiągnęła 5000 razy Twój zakład, runda kończy się. Zagraj na maksymalnym stawce i można wygrać 500 000.00 w ramach dowolnych bezpłatnych obrotów.

Maszyna tajemnicy magika to gra o wysokiej zmienności, w której można spodziewać się, że bankroll spadnie w górę i w dół, ponieważ stosunkowo długie luki między zwycięskimi spinami są przeciwdziałane stosunkowo wysokim nagrodami. Średni powrót do graczy 96.51% jest dość hojne.

Ocena automatów do tajemnic naszego magika

Ta kolorowa gra rozjaśni dowolny komputer lub ekran mobilny, chociaż wybór symboli jest nieco mało inspirujący i być może niektóre animacje poprawią wygląd jeszcze dalej. Ale spodoba się to każdemu, kto lubi gry magiczne, a podczas gry jest kilka całkiem magicznych funkcji.

Czy pójdziesz na rozszerzanie dzikich, respinów i mnożników, czy zażyjesz bardziej ryzykowne, ale potencjalnie bardziej satysfakcjonujące opcje lepkich dziczy? Połącz siły z dzikim czarodziejem w najlepszych kasynach online i ujawnij swoje moce już dziś!

Pragmatyczne gry w automaty do gry

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze, kiedy gram w automatach tajemnic magika?

Możesz wygrać prawdziwe nagrody warte do 5000 razy od slotu tajemnic magika. Jest to możliwe w czasie trwania rundy bonusowej i równa się 500 000.00 Jeśli grasz na najwyższym możliwym stawce 100.00 na spin.

Ile linii wypłat ma slot tajemnic magika?

Zamiast zdefiniowanych liniów wypłat, gniazdo tajemnic maga daje 4 096 różnych sposobów dopasowywania symboli na 6 bębnach i 4 rzędach.

Jaka jest funkcja rozszerzających się dzikich gier w gniazda tajemnic magika?

Rundy rozszerzających się Wilds Free Games składa się z 10 bezpłatnych spins. Dostajesz także responds i mnożniki z tych dzikich symboli.

Jaki jest minimalny zakład na każdym obrotu trzasków tajemnic magika?

Minimalny zakład na spin to tylko 0.10. Możesz podnieść stawki przez wiele opcji i odtwarzać maszynę do tajemnic magika, aby uzyskać maksymalnie 100.00 na każdym obrotu, więc jest to gra, w której większość budżetów obejmuje.

Czy mogę zagrać w gniazdo tajemnic magika na telefonie komórkowym?

Możesz! Secrets Magician Secrets Online wykorzystuje technologię HTML5, aby była w pełni kompatybilna z komputerami i telefonami komórkowymi. Możesz odtwarzać go na telefonach iPhone, iPadach, Androidzie lub Windows lub tabletach w najlepszych kasynach kompatybilnych.

Dlaczego tajemnice jest tak popularne?

Magiczny motyw i wybitne funkcje bonusowe sprawiły, że tajemnice magika zakończyły duży sukces. Jest dostępny w wielu największych kasynach i jest jedną z wielu bardzo udanych gier tego programisty.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda tajemnic magika?

Gniazdo tajemnic magików jest jedną z wielu gier wypełnionych miksturami, czarodziejami i księgami magii. Inne, w które możesz chcieć zagrać, to The Rise of Merlin Slot Machine by Play’n Go oraz automat Blue Wizard Machine autorstwa Habanero.

Który deweloper tworzy tajemnice magika online?

Secrets Magician's Secrets to dzieło pragmatycznej gry i dołącza do popularnych gier, takich jak Power of Thor Megaways, Gates of Olympus, Wolf Gold i Chilli Heat w naszych zatwierdzonych kasynach. Pamiętaj, aby odebrać swoje najlepsze bonusy powitalne, kiedy się zarejestrujesz.

, Kiedy został wydany automat do tajemnicy magika?

Pragmatic Play uruchomił gniazdo tajemnic magia w kasynach online na całym świecie 6 stycznia 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Fat Santa
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Knight ll
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Esqueleto Explosivo
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Dog House Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky, Grace Charm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Def Leppard - Hysteria
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cirque Chinois
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Batman and the Batgirl Bonanza
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Manic Millions
RTP:
95.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pied Piper
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Red Hot Volcano
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
7th Heaven
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni