Money Train 3 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Fantasy, science fiction

Train Money Train 3 Recenzja automatów online

Slot The Money Train 3 to pełen akcji wpis w niezwykle popularnej gamie gier tematycznych wokół dzikich banditów. Jest to 5-linowe, 40-liniowe gniazdo z relaksu z dużą zmiennością i średnim zwrotem 96.10%, które możesz grać na komputerach i telefonach komórkowych w najlepszych miejscach online.

Funkcje obejmują respins z lepkimi symbolami i mnożnikami, a także samodzielne respins, w których 13 różnych modyfikatorów oznacza, że możesz uciec z ogromną nagrodą na 100 000 razy więcej niż całkowity udział. Te modyfikatory zbierają symbole, pomnożają ich wartości lub reaktywują innych.

Jak grać w automatach online Train 3

Futurystyczny styl pomaga wyróżnić się na grze Money Train 3 w pierwszych dwóch częściach, ale wciąż jest osadzony na Dzikim Zachodzie. Jest fajne wprowadzenie, które ustawia scenę i gdzie bankier Cyberpunk strzela pociągiem z pistoletu. Spotkasz 4 bandyty w swoich strojach steampunk, wraz z symbolami garnituru do gry, z wysokim standardem kolorowej grafiki na siatce.

Siedzą przy pociągu z czaszką, świecącymi rurami i metalicznym połyskiem. Spaghetti Western Soundtrack brzmi dobrze na komputerach PC, Android, iOS i Windows Mobile Versions of the Money Train 3 Slot.

Zakres zakładów wynosi od minimum 0.30 do maksymalnie 10.00, podczas gdy gracze mają opcje kupna premii, które zabierają ich do funkcji respins w następnym spinu. Stuknij stos monet na panelu sterowania, a następnie zakładki plus lub minus, aby wybrać poziom zakładów, aby pasował do twojego budżetu.

3 linie na panelu otwierają wypłatę i powinieneś przeczytać to przed grą, ponieważ gniazdo Money Train 3 jest dość złożoną grą, szczególnie w funkcji respins. Tabela zawiera również szczegółowe informacje na temat wartości symboli na wybranym paliku, siły "nekromancer" jest warte 0.8x, 4x i 20x stawek, gdy wyląduje na 3, 4 lub wszystkich 5 rolkach na dowolnej z 40 liniów wypłat.

Podwójne strzałki aktywują tryb szybkiej gry, a pojedyncza strzałka wyzwala opcję automatycznych spinów.

Respins amp; Inne Money Train 3 Funkcje automatów

Maska gazowa płaci tak samo co kowboj na najwyższym poziomie, a także dziki symbol, który może stać dla innych.

Ekscytująca funkcja regula wywołuje losowo podczas przegranego spinu. Wybierany jest jeden symbol, a wszystkie przykłady pozostają na miejscu, gdy inne odpadają. Jeśli w respin pojawi się więcej przykładów tego samego symbolu, to samo dzieje się, dopóki żadne nowe przykłady nie wylądują lub wypełnisz całą sieć 5x4. Mogą również pojawić się mnożniki do 3x, a one przyznają kolejny respin. Zbierają również w mierniku, a ostateczna nagroda zostaje pomnożona przez zgromadzoną wartość.

Złote bonusowe symbole w dowolnych 3 lub więcej miejscach zamykają się na rolkach i są dostarczane z wartościami gotówkowymi od 1x do 10x stawki. Wywołują one główną funkcję respins, w której tylko więcej symboli lub modyfikatorów pieniędzy pojawia się dla początkowych 3 spinów. Rezultat resetuje się za każdym razem, gdy wyznaczasz nowy symbol. Oto, co robią różne modyfikatory -

Kolekcjoner - zbiera wszystkie wartości i dodaje je do własnego.

Sniper - podwaja wartość od 3 do 8 symboli pieniędzy i może to zrobić kilka razy.

Kolekcjonerski Payer-wybiera od 3 do 5 symboli, a następnie dodaje swoje wartości do własnych przed zapłaceniem zaktualizowanej wartości do symboli docelowych.

Nekromanta - reanimtuje inne modyfikatory, oprócz uporczywych.

Absorbera - usuwa symbole bonusowe, ale nie specjalne symbole, ze szponów.

Tommy Gun Sniper - podwaja losową wartość symbolu i może to zrobić od 2 do 6 razy.

Tommy Gun Payer - ujawnia wartość do 100x, a następnie stosuje ją do losowego symbolu od 3 do 10 razy.

Trwałe wersje kolekcjonera, snajpera, płatnika kolekcjonera i nekromanta dodają swoje modyfikatory do każdego pozostałego regulacji. Trwałe kształtowanie zamienia się w inny modyfikator na każdym pozostałym odniesieniu.

Jeśli wypełnisz całą kolumnę bonusowymi symbolami, pojawia się dodatkowy kołowrotek, a może się to zdarzyć maksymalnie dwa razy w rundzie.

Funkcje gniazda

  • Kup bonus
  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Kolosalne symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

MAKTEMU MAKSYMALNE WYINNIKA STOUNKU 3

Jeśli wygrane z funkcji respins trafiają 100 000 razy, twój udział, kończy się na naszych zalecanych zakładach zakładów. To może być nawet 1 000 000.00 na maksymalnym stawce. Money Train 3 to gra o wysokiej zmienności ze średnimi zwrotami 96.10%.

Nasz werdykt na automatach Money Train 3

10.00 Maksymalne limity udziałów w rzeczywistości wartości nagród, ale na bok, oceniamy gniazdo Train 3 jako doskonałą grę o doskonałym stylu, animacjach i funkcjach. Funkcja w grze to ekscytujące wydarzenie, które może wypełnić siatkę, a po rozpoczęciu rundy głównej wygranej jest pewna.

Dołącz do napadu i zagraj w automatach online Train 3 w naszych zatwierdzonych kasynach gier online, aby sprawdzić, czy możesz zdobyć nagrodę 100 000 razy.

Jaka jest funkcja respina maszyny do gniazda 3?

Funkcja respina może wywołać każdy nie wygrywający spin. Symbol losowego pociągu 3 będzie blokuje się na miejscu i rejestruje się tak długo, jak ten sam symbol lub mnożnik pojawia się. Zapłacisz za kombinację na końcu.

Ile mogę wygrać z automatu Money Train 3?

Maksymalna wygrana z gniazda Money Train 3 to ogromny 100 000 razy Twój udział, co równa się 1 000 000.00 na najwyższym zakładach. Możesz to wygrać pod koniec samodzielnej gry.

To gra pieniężna 3 grę o wysokiej zmienności?

Tak to jest. Zagraj w gniazdo Money Train 3, a wysoki poziom zmienności może prowadzić do kilku przegranych spin.

, Które jest najlepszym kasynem online, w którym mogę grać w automatach Money Train 3?

Pozyskliśmy najlepsze kasyna online, w których możesz zagrać w automatach Money Train 3. Dołącz do zalecanej witryny, a możesz zdobyć hojny bonus powitalny, a następnie zagrać w wiele gier.

Ile linii wypłat ma slot online 3?

Gniazdo Train Money 3 ma 40 linii płac. Zwycięskie kombinacje w grach podstawowych pochodzą z 3 lub więcej dopasowanych symboli na linii, zaczynając od lewej kołowrotka. Dziki symbol pomaga, działając jako inne w razie potrzeby.

Czy są jakieś kody promocyjne Train Train 3?

Poszukaj najlepszych kodów promocyjnych kasyna online tutaj pod adresem. Możesz mieć szczęście i znaleźć promocję powiązaną z automatem do Train 3, ale nie jest to gwarantowane.

Jaki jest minimalny zakład do pociągu Money Train 3?

Możesz obrócić rolki gniazda Train Train 3 za minimum 0.20 lub 0.005 na każdej z 40 linii płac. Maksymalny zakład wynosi 10.00, czyli 2.50 za linię.

To część automatów Money Train 3 w serii?

Jak można powiedzieć po nazwie, automat Money Train 3 to trzeci wpis w niezwykle popularnej serii. Nadal możesz grać w pociągu i pociągu 2 w naszych zalecanych kasynach.

, Kto robi pieniądze na automat 3?

Slot Money Train 3 jest częścią gier relaksowych, który zawiera duże hity, takie jak TNT Tumble Dream Drea, klaster, niestabilni Wikingowie i Dead Man's Trail.

Kiedy wydano miejsce online Train 3 Train 3?

Dzień premiery dla gry pieniężnej 3 miejsce to 22 września 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Jackpot Jamba
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Forge of Gems
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Shining Hot
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magic Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates of Olympus
RTP:
96.5%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beauty Fairy
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond 7
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Owl Eyes
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Lucky 7
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spectra
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Once Upon a Time
RTP:
95.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Joker Hot Reels
RTP:
95.51%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki