Mystery Museum graj online za darmo

Oprogramowanie:
Push Gaming
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
175 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt, tajemnica

Mystery Museum Online Recenzja automatu

Mysterty Museum, osadzone w muzeum z artefaktami inspirowanymi różnymi starożytnymi okresami i kulturami. Zobaczysz symbolikę odzwierciedlającą starożytną egipską, starożytną Grecję, a nawet starożytną Japonię. Przedmioty takie jak Helms, Shields, dzbanki, monety, runy i maski znalezione w muzeach będą również obecne na rolkach. Ale jeśli chcesz wiedzieć, jak je połączyć, aby jak najlepiej wykorzystać automat, musisz znać matematykę za tym.

Jako wysoce niestabilna gra, Mystery Museum to rodzaj automatu, który pasowałby do hardkorowych graczy, chcąc ryzykować więcej, aby zyskać więcej. Zwłaszcza ci gracze, którzy lubią wiele możliwości zakładania. 10-płatkowa gniazdo jest wypełnione funkcjami. Z dziki, rozproszonymi, tajemniczymi stosami i funkcją Power Gamble, może to zabrać do 17 500 x Wypływy max.

Jak grać w Mystery Museum

Aby zagrać w Mystery Museum na najlepszych miejscach online, będziesz musiał skonfigurować rzeczy w kilku łatwych krokach. Załaduj go, a zobaczysz kołowrotki ustawione w ramce portretowej, z muzeum w tle. Po prawej stronie na dole widać przycisk spinowy. Idąc w lewo, widzisz przycisk Autospin i wyświetlacz wygranej. Całkowity wyświetlacz zakładu znajduje się obok niego, a także wyświetlacz równowagi. Następnie masz przycisk głośnika, w którym możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki, a przycisk Ustawienia.

Kliknij przycisk Ustawienia, a najpierw wprowadzisz wypłatę. Tutaj spotkasz symbole od najwyższej płatności do najniższej, w tej kolejności. Dziki samuraj jest najlepiej płatny wraz z królem Tut. Oboje dają ci 500x stawka dla kombinacji 5-z. Hełm daje ci 200-krotny udział, podczas gdy tarcza wyglądająca na Medusa 100x stawka dla najlepszej kombinacji. Symbole o niskiej płatności płacą w dowolnym miejscu od 15x do 2x stolików i obejmują egipskie maski, sterowniki, tarcz, dzbanki, oczy, monety i rundy.

W ustawieniach znajdziesz również przycisk Monety, w którym możesz ustawić zakład, od 0.10 do 100 punktów, przycisk reguł i przycisk strony głównej. Na koniec powinieneś wiedzieć, że gra będzie łatwo dostępna za pośrednictwem każdego Androida lub iOS z najlepszymi kasynami mobilnymi i dowolnym urządzeniem komputerowym, ponieważ jest to gniazdo HTML5 kompatybilne z dowolnym rozmiarem ekranu.

Bezpłatne obroty i rozgrywki Mystery Museum

W podstawowej grze tajemnicze stosy mogą wylądować na dowolnym obrotu i w dowolnej pozycji. Kiedy wylądujesz trzy lub więcej z nich, uruchomisz szturchnięcie, a tajemnicze stosy będą szturchnąć, aby wypełnić odpowiedni kołowrotek i osiągną złoto po zapłaceniu wszystkich zwycięskich kombinacji. Następnie wszyscy ujawnią wszelkie pasujące symbole płacących, z wyjątkiem dzikich samurais.

Dziki samuraj, inny niż zastąpienie wszystkich symboli w tworzeniu zwycięskich kombinacji, przyjmuje również rolę rozproszenia w grze podstawowej. Jeśli trzy, cztery lub pięć ląduje w dowolnym miejscu na rolkach, uruchamiają 8, 10 lub 12 darmowych spinów. Podczas bezpłatnych spinsów każdy tajemniczy stos, który wyląduje na sztukach, tak jak w grze podstawowej, ale pozostaje na szpach na czas trwania tej funkcji.

Funkcja gwiazdy w gnieździe to nowa funkcja Power Gamble. Wszelkie wygrane lub większe niż 2x, 5x, 10x, 25x lub 50 x stakar. Jeśli udaje ci się uprawiać swoje wygrane do 100x lub więcej lub na swój udział, masz wybór: albo natychmiast uruchomić bezpłatne spiny, albo zabrać 100 -krotnie wygrane stawki.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Sticky Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja szturchania
 • Funkcja hazardu

Wariancja Misterty Museum, RTP i maksymalna wypłata

RTP w gnieździe bez funkcji Power Gamble Active wynosi 96.58%, ale z nim aktywnie wzrasta do 97.04%. Jeśli masz go aktywnie i zgadnij odpowiednią kartę we właściwym czasie, możesz uprawiać swoje wygrane i osiągnąć maksymalny potencjał wypłaty w wysokości 17 500 x palika. Jeśli grasz dla MAX TASTER, kiedy otrzymasz tę wygraną, oznacza to, że odbierzesz wypłatę 1 750 000 kredytów! To jedna ogromna wypłata, którą można wygrać w dowolnym momencie, biorąc pod uwagę wysoką zmienność miejsca!

Werdykt Mystery Muzeum i podobne automaty

Push Gaming jest programistą, który poświęca czas na stworzenie nowej gry w automatach, ale kiedy to robi, ten automat tworzy prawdziwy szał w naszych zalecanych kasynach online, tak jak w przypadku Jokera Troupe. Tak więc bez wahania weź swoje tajemnicze bonusy kasyum muzeum w jednym z tych stron i od razu zacznij grać w automat. Mając tak wiele szans na wygranie, tak wiele funkcji do wyzwolenia i tak ogromna wypłata do zdobycia, Mystery Museum to miejsce, które zasługuje na próbę.

Powiązani partnerzy kasyna

Mad Scientist
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis The Forgotten Kingdom
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
VooDoo Magic
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hugo Carts
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dim Sum Prize
RTP:
97.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cosa Nostra
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jaguar SuperWays
RTP:
94.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Beach Party
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blood Lore Wolf Pack
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gonzo's Quest
RTP:
TAk
Jackpots:
95.97%
Zmienność:
CA 125 000 $.00
Frost Queen Jackpots
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
A Visit from St.Nick
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki