The Mask graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Filmy, komiksy, celebryty

Recenzja automatu online maski

NextGen jest deweloperem, który wprowadził ten film na kołowrotki i przedstawił go do perfekcji. Nawet Cameron Diaz jest jednym z symboli. Będziesz cieszył się maską według NextGen, ponieważ jest to bogate w funkcje, atrakcyjne wizualnie szczeliny, które może dostarczyć magiczne nagrody!

Kiedy załadujesz automat do maski, zobaczysz, że akcja odbywa się na ulicach w nocy, kiedy pojawia się superbohater. Ponieważ szczelina jest średnio lotna, z 95.50% RTP, możesz spodziewać się ogromnych nagród, wywołując specjalne funkcje. Dziki będą bardzo przydatne, podobnie jak rozproszenia i mnożniki podczas wolnych obrotów. A ponieważ możesz grać na urządzeniach mobilnych i komputerowych, możesz zabrać ze sobą magiczną przygodę, gdziekolwiek się wybierasz!

Gniazda maski steruje i konfiguruje

Gdy tylko załadujesz gniazdo maski online na dowolnym urządzeniu, które masz wokół siebie, będziesz tak podekscytowany. Dzięki bezproblemowej grafice rozpoznasz wszystkie postacie z ulubionego filmu na kołowrotkach. Fakt, że możesz zabrać ze sobą swoje przenośne urządzenie w drodze, pozwoli ci grać w grę, kiedy tylko chcesz. Dzięki formatowi HTML5 możesz odtwarzać maszynę do gniazda maski w kasynie online na tablecie, iPhonie, laptopie lub komputerze; Wszystko czego potrzebujesz to przeglądarka i połączenie internetowe.

Teraz, po prawej stronie rolki, zobaczysz przycisk spinu i wokół niego zobaczysz cztery przyciski. Dwa z monetami i znakami-i + to przyciski konfiguracji BET, w których możesz zwiększyć lub zmniejszyć zakład, a następnie masz przycisk Autooduplay, w którym możesz poruszać się do 100 automatycznych spinów i przycisku trzech barów to przycisk Ustawienia. Kliknij przycisk Three-Bar, a zobaczysz okno, które pokazuje całkowitą opcje zakładu. Zobaczysz, że minimalny zakład może wynosić 0.10 i maksymalnie 50. Cóż, powinieneś również wiedzieć, że będziesz grał z 10 monetami na spin, co oznacza, że minimalna wartość monety to 0.01 i maksymalnie pięć kredytów.

Przechodząc dalej, w ustawieniach zobaczysz przycisk "I". Tutaj znajduje się wypłata. Gdy go otwierasz, zobaczysz logo gry i symbol znaku towarowego oraz informacje o czterech losowych funkcjach, które możesz wyzwolić, i gry premiowe. Ale wtedy spotkasz Wild, czyli sam superbohater, dając 150 monet dla najlepszej kombinacji. Rozproszenie jest symbolem bonusowym, który daje 500x stakon dla najlepszej kombinacji! Potem widzisz, jak Ipkiss daje 100 monet, Cameron Diaz, czyli Tina Carlyle, daje 75 monet, a pies daje ci 50 monet. Kapelusz masku i torba pieniędzy dają ci 25 monet, karta do gry, jak i KS dają 15 monet, a QS, JS i 10s 10.

Następnie zobaczysz głośnik, w którym możesz dostosować głośność dźwięków w gnieździe online maski, a następnie ponownie zobaczysz przycisk Autoodoca jakość do dobrej, lepszej lub najlepszej, a pozycja przycisku odtwarzania.

Funkcje bonusowe maski i darmowe spiny

Zacznijmy od standardowych funkcji. Dzika maska zastąpi wszystkie symbole w tworzeniu zwycięskich kombinacji, z wyjątkiem rozproszonego bonusu. Ale powinieneś również wiedzieć, że automat do maski online oferuje cztery losowe funkcje związane z dziką. Na początku lub na końcu dowolnego spinu zobaczysz jedną z czterech dzikich funkcji wyzwalających.

Następujące dwa pojawiają się po zakończeniu każdego spinu. Pierwszy jest przez funkcję rogu. Wtedy pojawia się maska i ściska klakson. To jest wtedy, gdy do czterech wybranych symboli zamienia się w dziczy.

Drugą dziką funkcją jest maska maska. Milo pies umieści maskę na odcinku 3x3 rolki, losowo, a wszystkie symbole Stanleya, które były na kołowrotkach, zamieni się w dziczy. Te dwa rozpoczną się na początku każdego spinu. Trzecią funkcją jest funkcja spinowa. To wtedy pojawia się dziczy i przekształca się w wir, obracając wszystkie symbole kart gry, kapelusz, wbudka, pies i symbole dziewczyny, które są na wybranych kołowrotkach w dziczy. Ostatnią funkcją jest funkcja budzika. Wtedy budzik zacznie podskakiwać na rolkach, a kiedy młot go niszczy.

I na koniec masz gry bonusowe. Land trzy, cztery lub pięć rozpraszaczy i 10, 15 lub 25 darmowych spinów zostanie uruchomionych. Podczas bezpłatnych spin. Ponadto częstotliwość dzikich funkcji jest zwiększona. Możesz dostać do pięciu dodatkowych darmowych spin.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Wniosek maski

Jest powód, dla którego maska jest jednym z najlepszych miejsc NextGen. W tym szczelinie jest ponad 37 500 razy potencjał stawki! W przypadku zakładu Maxa oznaczałoby to, że możesz wygrać blisko dwóch milionów kredytów! I wielkie zwycięstwa zostały zarejestrowane, więc lepiej się pospiesz i wypróbuj tę grę, jeśli chcesz, aby twoje życie znacząco się zmieniło.

Kolejnym niesamowitym miejscem, które może dostarczyć jako oszałamiające wypłaty, jest Megaways Medusa. To jest miejsce, które może dostarczyć do 1.25 milionów kredytów za zakład tak mały jak 25 punktów! Jest to jeden z automatów z serii MEDUSA, która zawiera Megaways Mechanics BTG, która może dostarczyć do 117 649 sposobów wygrania.

I wreszcie, jeśli nie jesteś zadowolony z tych niesamowitych wypłat, to naprawdę musisz wypróbować King Kong. To jest miejsce, które może dostarczyć 1.25 milionów kredytów, ale które można dalej grać dzięki funkcji hazardu. Ta szalona wypłata można następnie podwoić lub czterokrotnie! Czy możesz nawet spróbować zrozumieć, jak to może być satysfakcjonujące?! Masz te trzy niesamowite automaty, więc po prostu zdecyduj się na miejsce, w którym chcesz grać i nacisnąć spin!

Te automaty są dostępne na naszych zalecanych miejscach online, więc przejdź i wypróbuj je już dziś!

Powiązani partnerzy kasyna

The Monkey Prince
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Suncatcher Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ghouls Gold
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Hoot Loot
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pinocchio
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Hot 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Twin Spin
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wilhelm Tell
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Solar Wild
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dead Riders Trail
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Miss Midas
RTP:
95.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
High Street Heist
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki