True Illusions graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
562 500 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, magia

Recenzja automatu online prawdziwych złudzeń

Opowiadając historię mistrza iluzji i jego porywającego programu, True Illusions daje ekran 5x3, który jest wypełniony 30 aktywnymi liniami, magicznymi symbolami i animowanymi postaciami, które mówią, gdy się kręcisz. Zagraj na dowolnym urządzeniu, które chcesz, aby uzyskać szansę na bankowość bardzo solidnego jackpota 75 000 monet.

Nie trzeba dodawać, że automat zawiera wiele bonusów, które mogą dodać wiele emocji i dodatkowych nagród do każdej granej sesji. Od klikalnych gier gotówkowych po dzikie returnowanie i darmowe spiny ze specjalnymi mechanikami kaskadowymi, będzie wiele dodatków, na które można oczekiwać w tej grze dla tych, którzy zbierają odpowiednie symbole.

Jak grać w prawdziwe iluzje online

Jeśli nie grałeś w automaty online, prawdziwe złudzenia byłyby świetną grą do wypróbowania, ponieważ granie jest naprawdę proste. Na ekranie zawiera duże intuicyjne przyciski, których można użyć do wstępnego wyboru wielkości monet, wybierz, ile monet chcesz postawić na każdą linię płac, ale także aktywuj lub dezaktywuj linie wynagrodzeń. Dostosuj te elementy sterujące, aby ustawić zakład między 0.01 kredytów i 150 punktów na rundę, a następnie naciśnij przycisk Spin, aby zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze.

Jeśli chcesz zobaczyć, dokąd idą linie wynagrodzeń w automatach, ale także sprawdź nagrody, po prostu otwórz wypłatę gry, klikając"Widok płaci" przycisk. W nim znajdziesz listę ośmiu podstawowych symboli, które tylko wyzwalają wypłaty plus trzy symbole bonusowe, które aktywują funkcje specjalne. Wszystkie podstawowe symbole oferują nagrody w monetach, które różnią się w zależności od liczby monet na linię. Jeśli postawisz na minimalny udział podczas gry za prawdziwą gotówką, możesz spodziewać się wypłat 5-500 monet na sekwencję. Jeśli jednak postawisz pięć monet na linię płac (zakład na linię), będziesz mógł zwiększyć te nagrody do 2500 monet na sekwencję!

Możesz także grać w prawdziwe złudzenia na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS w zalecanych automatach online, aby cieszyć się hazardem w podróży. Kiedy zmieniasz się na smartfon, jedyną inną rzeczą w tym doświadczeniu jest to, że ekran ma mniej elementów sterujących. Wprowadź menu gniazda, aby dostosować zakład lub aktywuj tryb autobla.

Prawdziwe funkcje złudzeń i darmowe spiny

Po rozpoczęciu programu iluzji, musisz cierpliwie czekać na siedzeniu na trzy lub więcej pasujących symboli, aby utworzyć sekwencję na dowolnej aktywnej linii płac, od lewej do prawej, aby wygrać nagrodę. Jeśli potrzebujesz pomocy w zebraniu wygranej, automat oferuje dziki symbol, który może zastąpić wszystkie inne symbole, ale także wywołać darmowe spiny. Jeśli trzy symbole utworzą stos na środkowym kołowrotku, szczelinę wystrzeli funkcję dzikiego kołowrotka, dając ci do 7 darmowych spin.

Z drugiej strony zdobądź trzy symbole magika, a dostaniesz bilet na darmowe gry spinów. Liczba bezpłatnych spinów, które możesz wygrać, jest losowa, tak jak w przypadku Funkcji Dzikiej Reel, ale różnica polega na tym, że ten bonus jest odtwarzany kaskadowymi rolkami. Ilekroć wygrasz jakąkolwiek nagrodę podczas bonusu, mag zniknie zwycięskie symbole z ekranu, aby umożliwić nowe symbole je i, być może, zdobyć nową wygraną. Wymiana symboli trwa, o ile pojawią się nowe zwycięstwa, co daje więcej niż wystarczającą ilość obrotów bonusowych.

I na koniec masz także funkcję bonusu Pick-a-Card, którą możesz aktywować, zbierając trzy lub więcej symboli kart na rolkach w dowolnej pozycji. Wybierz jedną z sześciu kart oferowanych przez Magika i zbieraj natychmiastową nagrodę pieniężną. Zwróć kartę na pokład i zarobić jeszcze jedną bonusową wypłatę!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Prawdziwe złudzenia i podobne automaty online

Tak jak możesz się spodziewać po grze Betsoft, True Illusions to zabawna maszyna do gniazda średnio-wariancji, która może spodobać się zarówno nowych, jak i doświadczonym graczom. Jest to gra szczególnie dla tych, którzy lubią proste, ale nowoczesne gry z solidnym wyborem funkcji bonusowych i szerokich limitów zakładów. Z jackpotem do 75 000 monet, prawdziwe złudzenia mogą z pewnością dobrze płacić podczas gry za prawdziwą gotówkę, chociaż jego wskazówki dotyczące stawki trafienia, że większość nagród, które tu otrzymujesz. W skrócie, jeśli nie jesteś fanem bardzo niestabilnych gier kasynowych, ale nadal chcesz cieszyć się dobrymi wypłatami i ekscytującą rozgrywką, prawdziwe złudzenia będą miały to, czego szukasz.

Dla graczy, którzy nie mają nic przeciwko podejmowaniu większego ryzyka, aby wygrać bardziej ekscytujące nagrody pieniężne, Betsoft ma również więcej niż kilka automatów o dużej ilości wolności, które możesz wypróbować. Na przykład gniazdo Fire amp; Steel oferuje bardziej niestabilną rozgrywkę, wypłaty obu drogi, ale także jackpot 138 500 monet! Masz także automat do gry Good Girl Bad Girl, który nie tylko zawiera progresywną jackpot i wypłaty ponad 1 000 000 punktów, ale także przełącznik wariancji, który pozwala wybrać zmienność, z którą chcesz grać. Wypróbuj zarówno automaty, jak i więcej gier od Betsoft w naszych najlepszych kasynach online, a po utworzeniu konta gracza możesz odbyć miły bonus powitania.

Powiązani partnerzy kasyna

Take Olympus
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Don Slottione
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Reels
RTP:
92.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Interstellar Attack
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bison Rising Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tropicool
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates of Troy
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tropical Tiki
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Captain Xeno’s Earth Adventure
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Asgardian Stones
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Chapo
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chilli Pop
RTP:
95.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni