Champions of Mithrune graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
750 000 $.00
Motyw:
Fantazja, magia

Mistrzowie Mithrune Darmowe Gry Online Review

Epic Adventure czeka na kasynach online, gdy grasz w mistrzowie Mithrune Slot z Play’n Go. Jest to gra 5-orowa z 5 rzędami i 20 liniami wypłatami, w które można grać na komputerach i telefony komórkowej w naszych zalecanych stronach. Czarowcy, barbarzyńcy i Shapeshifters wyzwalają specjalne modyfikatory, takie jak dzikie kołowrotki, ulepszenia i transformacje w dowolnym momencie.

Symbole bonusowe rozpoczynają bezpłatną rundę spinu, a przed rozpoczęciem funkcji, w której pojawia się dodatkowe obroty, mnożniki i mistrzowskie modyfikatory, istnieje ekscytująca mini-gra respins.

Ta gra o dużej zmienności ma średni zwrot 96.25%, a możesz wygrać do 7500 razy w całkowitym udziałom odważnych mistrzów w najlepszych miejscach online.

Jak grać w mistrzach automatu Mithrune

Ustawienie świata fantasy umieszcza symbole na rozległej ścianie powstrzymującej pływające góry, w towarzystwie epickiej ścieżki dźwiękowej. Gdy mistrzowie maszyny mithrune ładują się na komputer, iOS, Android lub Windows Mobile, otrzymujesz hukowy głos, gdy 5 postaci w stylu anime przeskakują do akcji.

Te kolorowe symbole pojawiają się wraz z emblematami kart do gry, miecza dzikiego, który w razie potrzeby może stanąć na innych, oraz ikonę smoczego oka. Animacje dodają do dramatu i jest to gra, która przemawia do szerokiej gamy graczy, którzy lubią sloty w stylu epickim.

Jest wyposażony w zakres zakładów 0.05 do 100.00 na spin i wykorzystuje standardowe elementy sterujące używane w większości gamy Play’n Go. Przewiń wzdłuż paska pod kołowrotkami, aby wybrać z wielu opcji stakingu, a za kilka sekund możesz grać.

"I" na panelu sterowania otwiera wypłatę, która zawiera szczegółowe informacje na temat wielu bonusów i wartości symboli w wybranym zakładach. Mistrzowie Mithrune to 20-liniowa gra i potrzebujesz 3, 4 lub 5 pasujących symboli na linii od lewej, aby wygrać. Najwyższe symbole płacą maksymalnie 12 razy więcej niż w przypadku dzikiego, jest to warte tego samego. Niebieski przycisk sterowania rozpoczyna funkcję automatycznych obrotów, a błyskawica na dole gry aktywuje opcję turbo.

Bezpłatne obroty i inne cechy mistrzów automatu Mithrune

Modyfikatory mistrzów wyzwalają losowo. Każda postać ma te następujące moce -

Anastina Czarnoksiężnik umieszcza klastry 3x3, 4x4 lub 5x5 dopasowanych symboli na rolkach.

OLC Goblin wypełnia 1, 2 lub wszystkie 3 środkowe rolki z ułożonymi dzikimi symbolami.

Silvana Ranger dodaje od 4 do 7 dzikich symboli do losowych pozycji.

Gorm barbarzyńca przekształca wszystko, od 1 typu do wszystkich 5 rodzajów symboli kart do gry na siatce w dziczy.

Zsynuj Shapeshifter przekształca wszystkie znaki na najcenniejszy typ.

Symbole rozproszenia oka smoka zabierają Cię na ścieżkę do darmowych spinów. Ekscytująca mini-gra respins rozgrywa się przed rozpoczęciem głównej funkcji i jest to klasyczna funkcja respins, w której tylko tokeny powiązane z każdym mistrzem, miksturami i pustymi pustkami pojawiają się 3 początkowe spiny. Wszelkie nowe symbole zresetują licznik z 3 obrotami, a gdy masz 3 przykłady dowolnego mistrza na rolkach, ich moce stają się aktywne w bezpłatnych grach.

Przy szczęściu wszystkie 5 pracuje na twoją korzyść w trakcie rundy. Mikstety zwiększają mnożnik wygranej o 1x do maksymalnie 10x i dodaj dodatkowe darmowe gry, do maksymalnie 10 obrotów w sumie. Funkcja darmowych gier rozgrywa się z dowolnymi modyfikatorami mistrza aktywnymi na każdym obrotu.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Mistrzowie maksymalnych wygranych, zmienności i średniej zwrotu

Maksymalna nagroda 7500x jest warta 750 000.00 Jeśli zagrasz mistrzów maszyny mithrune na najwyższym stawce 100.00. Play GO Ocena na 8/10 w skali zmienności, więc bądź gotowy na szerokie wahania w swoim bankrollu, ponieważ stosunkowo długie luki między zwycięskimi spinami są często anulowane przez nagrody wyższe niż średniej. Długoterminowy procent zwrotu jest dobry, na poziomie 96.25%.

Nasze przemyślenia na temat mistrzów Mithrune Darmowe Gry Online

Jest mnóstwo epickiej akcji, dopasowanej do fantastycznej grafiki, gdy odważni mistrzowie wkraczają w akcję. Każdy, kto lubi Lord of the Rings lub World of Warcraft, pokocha tę grę, a ekscytujące funkcje z pewnością zwiększają atrakcję.

Losowe modyfikatory pomagają w dowolnym momencie, gdy każdy z nich znacznie ułatwia wypełnienie kombinacji o wysokiej wartości. Ekspozycje są gwarantowane z funkcji mini-game, gdy budują się modyfikatory, dodatkowe spiny i mnożniki. Po uruchomieniu wolnych obrotów nagrody mogą być grube i szybkie.

Ujawnij heroiczne moce, gdy kręcisz rolki mistrzów gry w automatach Mithrune w naszych ręcznie wybranych miejscach Play’n Go, gdzie kwalifikujesz się do epickich bonusów powitalnych po dołączeniu.

Jakie są cechy modyfikatora postaci mistrzów gniazda mithrune?

Każdy z 5 modyfikatorów postaci wyzwala każdy spin mistrzów gniazda mithrune. Możesz wygrać z klastrów dopasowanych symboli, ułożonych dziczy na 1, 2 lub 3 rolki, do 7 losowych dzikich, dodatkowych dzikich symboli lub transformacji symboli.

Czy mistrzowie gry mithrune gier mają darmowe obroty?

Symbole rozproszenia o oka smoka wyzwala mistrz. Funkcja respins rozgrywa się przed rozpoczęciem, gdzie aktywujesz modyfikatory postaci, zarabiasz dodatkowe obroty lub buduj mnożniki, które są aktywne.

Ile linii płacowych mają mistrzowie maszyny do gniazda mithrune?

Mistrzowie gniazda mithrune to gra 20 płatków, w której trzeba wylądować 3 lub więcej przykładów tego samego symbolu na linii, na podłączonych rolkach z lewej strony. Dziki symbol ułatwia to zadanie, gdy stanowi inne.

Jaki jest RTP mistrzów mithrune online?

Powrót do odsetka graczy mistrzów Mithrune wynosi 96.25%. Płaci 96.25 w nagrodach za każde 100.00 postawiono, ale jest to długoterminowe obliczenia i jest mało prawdopodobne, aby trafić na to podczas sesji w grze.

Jaka jest maksymalna wypłata od mistrzów gniazda mithrune?

Możesz wygrać 7500x swój całkowity zakład od mistrzów maszyny do gniazda mithrune. To maksymalnie 750 000.00 Jeśli grasz na najwyższym możliwym stawce 100.00 i jest to wyższy poziom niż wiele gier może zaoferować.

To mistrzowie mithrune slot to dobra gra?

Mistrzowie Mithrune to świetny wybór dla każdego, kto lubi fantazję i magię. Wygląda fantastycznie w wersjach komputerowych i mobilnych i ma kilka doskonałych funkcji, takich jak losowe modyfikatory i bezpłatne gry, w których kilka modyfikatorów może pomóc w każdym spinu.

Czy mogę zagrać w mistrzów mithrune gniazda za darmo?

Tak, niektóre jurysdykcje hazardowe pozwalają przetestować mistrzów gniazda mithrune bez ryzyka i zobowiązania. Sprawdź zasady, w których mieszkasz.

Jakie inne gry są jak mistrzowie maszyny do gniazda mithrune?

Mistrzowie gniazda mithrune są podobne do hitów takich jak los fortuny przez Elk Studios, Dark King zabronione bogactwa z netto i pierścienie fortuny przez Greentube.

, Który czyni mistrzów Mithrune Darmowe Gry Online?

Play Go Grow mistrzów Mithrune Slot do naszych zatwierdzonych kasyna, wraz z wieloma innymi popularnymi gier. Odkryj ich zasięg dzisiaj.

Kiedy wystrzelili mistrzowie gniazda mithrune?

Mistrzowie Mithrune został wydany 1 września 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Coyote Moon
RTP:
93.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mysterious Egypt
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Emerald King Rainbow Road
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot Choice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Of Shaman
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Links of Ra
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Little Bighorn
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
New Year Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chase The Cheese
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash‘N Riches WowPot Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
The Goonies Jackpot King
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Illogicool
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki