Curse of Cleopatra graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
550 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt, dziwaczny/dziwny

Charlie Chance i klątwa Kleopatry Darmowe Gry Online Review

Vintage Cartoon Posta. To gra stacjonarna i mobilna z Play'n Go i jest pełna zachwycających symboli, animacji i funkcji.

Wygrywasz z klastrów pasujących symboli, a kaskady mogą prowadzić do wygrania po wygranej z tej samej płatnej gry. Rosnące mnożniki mogą tworzyć się do większych wypłat, a w dowolnym spinom dostępnych jest kilka ekscytujących modyfikatorów w grze. Wśród nich należą się powiązane szpilki, gigantyczne symbole i transformacje, podczas gdy podczas funkcji wolnych spinów mnożniki mogą tworzyć zwycięstwa do 5500x.

Jest to średnia zmienność ze średnimi zwrotami 96.25%. Dołącz do Charliego w przygodach w starożytnym Egipcie z Charlie Chance i klątwą automatu online Kleopatry w najlepszych kasynach.

Jak zagrać w Charlie Chance i klątwa slotu Kleopatry

Cofnij się w czasie z nerwową postacią z kreskówek w garniturze Safari, aby spotkać się z duszną egipską królową. Charlie Chance i klątwa Kleopatry rozgrywają się na siatce hieroglifów 6x6, takich jak czarne koty, złote chrząszcze Skarabe. Pojawia się także Kleopatra, a kolorowe kołowrotki znajdują się na czarno -białym egipskim otoczeniu świątyni. To świetnie wyglądająca gra, która rejestruje styl kreskówek vintage, takich jak Betty Boop, doskonale.

Załaduj Charlie Chance i klątwę gniazda online Kleopatry na komputer lub telefon komórkowy, a dzięki prostym zestawowi kontroli możesz zacząć grać w sekund. Wybierz zakład z paska przewijania pod rolkami i baw się między 0.20 i 100.00 na każdym spinu w najlepszych kasynach online.

Mała strzałka w zakładce okręgu zaczyna się automatycznie wirujące kołowrotki, a przycisk "I" ujawnia płatnik, w którym widzisz, ile możesz wygrać z klastrów 5 lub więcej dopasowanych symboli. Najwyższej płatności symbol jest wart 500x twój zakład, gdy 15 lub więcej lądów w klastrze.

Bezpłatne obroty i inne Charlie Chance i The Curse of Cleopatra Feature

Zwycięskie klastry symboli znikają z siatki, pozostawiając przestrzenie dla osób powyżej kaskady. Nowe symbole pojawiają się z góry, a jeśli to tworzy nowe wygrane, otrzymasz kolejną kaskadę i tak dalej, bez ograniczeń do tego, ile może wystąpić w sekwencji. Każda druga wygrana w serii klastrów zostanie pomnożona przez 2x, a następnie otrzymasz mnożnik 3x dla trzeciego i wszelkich dodatkowych wygranych.

Losowe modyfikatory pomagają jeszcze bardziej. W dowolnym momencie można było zobaczyć dzikie symbole Scarab Beetle, które mogą latać w 5 do 8 miejscach jednocześnie, gdzie działają jak inne, aby pomóc ukończyć lub rozszerzyć klastry. Funkcja szlaku węża może wystąpić po przegranym spinu i widzi symbole transformacji węża w wiele przykładów tego samego typu lub całkowicie je usunąć, aby wywołać kaskadę.

W modyfikatorze losowych kolumn Cleo 2 sąsiednie kolumny pokaże ten sam symbol, a na początku pojawi się wersja Charliego 2x2. Usuwa wokół niego symbole o niskiej wartości, a następnie zamienia się w dzikie na końcu.

Wszelkie 3 lub więcej symboli Kleopatry w serii kaskad przyznaje 8 darmowych spin. Mnożniki nadal rosną w tej rundzie i nie resetują się na końcu sekwencji kaskad. Mogą również trafić maksymalnie 10x i możesz przedłużyć rundę o więcej rozproszeń do potencjalnego maksimum 150 wolnych spinów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność Charliego Chance i klątwa slotu Kleopatry

Maksymalny mnożnik 10x, w połączeniu z najcenniejszym symbolem, może tworzyć zwycięskie klastry o wartości 5500x Twojego zakładu lub 550 000.00 na najwyższych stawkach. Charlie Chance i klątwa Kleopatry to gra o średnim poziomie zmienności i doskonałym średnim zwrotach 96.25%.

Nasz Charlie Chance i klątwa werdyktu slotu Kleopatry

Urocza grafika i często przezabawne wybryki Charliego Chance są prawdziwą atrakcją, a istnieje wiele dodatkowych funkcji, które utrzymują rozgrywkę. Kaskady z mnożnikami, losowymi funkcjami modyfikatora i bezpłatnymi gierami, które mogą działać i uruchomić, są wśród nich.

Poznaj Charliego i Kleopatrę, gdy grasz w tę zabawną, satysfakcjonującą automat w najlepszych miejscach online, które pojawiły się tutaj na.

Inne egipskie szczeliny tematyczne

Gdzie powinienem zagrać w Charlie Chance i klątwa automatu online Kleopatry?

Pamiętaj, aby zagrać Charliego Chance i klątwę automatu Kleopatry w zatwierdzonej stronie kasyna. Pozyskaliśmy osób z najlepszymi gierami, bonusami i bezpieczeństwem.

Jaka jest maksymalna wygrana z Charliego Chance i klątwy automatu Kleopatry?

Na maksymalnym stawce można wygrać 550 000.00 z Charliego Chance i klątwy automatu Kleopatry. To 5500x zakład, a nawet na najniższym poziomie, składa się z nagrody 1100.00.

Jak klaster płaci funkcję Charliego Chance i klątwy maszyny do automatów Kleopatry?

Zdobywasz nagrody z Charliego Chance i klątwy kleopatry online, gdy 5 lub więcej dopasowanych symboli ląduje w klastrach. Można je podłączyć poziomo lub pionowo, ale nie po przekątnej przez siatkę 6x6. Zwycięskie symbole znikają, aby wywołać kaskady tych powyżej.

Czy Charlie Chance i klątwa gniazda Kleopatry mają bezpłatne obroty?

Dowolne 3 symbole Kleopatry pojawiające się w serii kaskad, wprowadzą funkcję bezpłatnych spin. W tej rundzie mnożnik wygranej może wzrosnąć do maksymalnie 10x, a więcej rozprasza.

Jak niestabilny jest Charlie Chance i klątwa automatu online Kleopatry?

Charlie Chance i klątwa maszyny do gniazda Kleopatry mają średni poziom zmienności. W porównaniu z innymi automatami płaci nagrody średniej wielkości przy średniej częstotliwości, lądując w środkowym podłożu między grami o wysokiej i niskiej zmienności.

Jaka jest najlepsza Charlie Chance i klątwa aplikacji do gniazda Kleopatry?

Śledź nasz przewodnik po najlepszych aplikacjach do gier online. Możesz zainstalować aplikację na telefonie komórkowym i przejść do zalecanych kasyn, aby zagrać w Charlie Chance i klątwie kasyn.

Czy są jakieś gry podobne do Charliego Chance i klątwy automatu online Kleopatry?

Charlie Chance and the Curse of Cleopatra jest częścią serii, która występuje w tej samej postaci z kreskówki retro. Zagraj w Charlie Chance w piekle, aby zapłacić slot, aby podążać za jego nieszczęściami w podziemi.

To Charlie Chance, a klątwa Kleopatry przebywa dobra gra?

To doskonała gra, pełna funkcji i przyjemnego stylu. Inni z serii odniosły ogromny sukces, a jeśli lubisz zabawne gry o poważnym potencjale zwycięskim, koniecznie zagraj Charlie Chance i klątwę Kleopatry w naszych zalecanych kasynach.

, Który sprawia, że Charlie Chance i klątwa maszyny do gniazda Kleopatry?

Charlie Chance i klątwa automatu Kleopatry pochodzą z Play’n Go i dołącza do hitów takich jak Book of Dead, Reactoonz 2 i Rise of Olympus w ich zakresie.

Kiedy pojawił się Charlie Chance i przekleństwo Kleopatry Darmowe Gry Online?

Play'n Go wydał Charlie Chance i klątwę kleopatry 30 września 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Santa’s Stack
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Leprechaun Hills
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Suncatcher Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spirit of the Beast
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fluffy Favourites
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Temple of Medusa
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monopoly Bring the House Down
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
10,001 Nights
RTP:
TAk
Jackpots:
CA 82 776 USD.00
Zmienność:
Nie
Io
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Captain Venture
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis Rising
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Vampire Senpai
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni