San Quentin xWays graj online za darmo

Oprogramowanie:
888
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
4 800 000 $.00
Motyw:
Policjanci i złodzieje

San Quentin Xways Darmowe Gry Online Recenzja

Kamery bezpieczeństwa obserwują ponad 5x3 typu rolki, ze ścianami słynnego więzienia i strażników widocznych w tle. Gra w automatach San Quentin Xways wykorzystuje grafikę w stylu komiksów i zawiera 5 więźniów, a także wybór przedmiotów tematycznych, takich jak brzytwa w szczotce do włosów, rolka toaletowa i śliski bar mydła, który może być przydatny dla niektórych z niektórych z niektórych z niektórych z niektórych z niektórych z niektórych z niektórych z Bardziej "przyjaźni" więźniowie.

Wszystko jest zrobione z dobrym humorem i nie rozdamy tutaj niczego, ale na pewno się rozśmiesz, gdy grasz na swoim komputerze, iOS, Androida lub Windows Mobile w dowolnym z naszych kasyna online.

Zdobądź właściwe symbole na 5 rolkach i 243 zwycięskie sposoby odblokowywania komórek powyżej i poniżej głównej gry. Te funkcje wyzwalające, takie jak podzielone symbole i ułożone symbole, które pomogą uzyskać wygraną. Mówiąc o zwycięstwach, maksymalny mnożnik 150 000x jest tak hojny, jak kiedykolwiek widzieliśmy i składa się na rozległe 4 800 000.00 na najwyższych stawkach.

Jak grać w automatach San Quentin Xways

Zakres zakładów 0.20 do 32.00 na spin będzie pasował do graczy niskiej do średniej stawki, w tym w najlepszych kasynach mobilnych. Jest to bardzo prosta gra do konfiguracji, z kliknięciem symbolu "$" otwierającym wszystkie potencjalne poziomy. Inne przyciski wywołują automatyczne obroty lub przyspieszają rolki, a 3 małe kropki na elementach sterujących zabierają cię do San Quentin Xways Paytable.

Ma to dalsze szczegóły dotyczące wielu bonusów, wraz z pełną listą tego, ile wygrasz z każdego symbolu, gdy ten sam typ ląduje na sąsiednich bębnach od lewej do prawej. Rolki toaletowe płacą najmniej, z 1.5x zakład powrócił na 5 rodzajów, a najcenniejszy więzień spłacił 5x.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów San Quentin Xways

Komórki wzmacniacza na górze i dolnej części dowolnej kołowrotka otwierają. Daje ci więcej sposobów na wygraną, a symbol bonusowy również szaleje, więc w razie potrzeby może działać jak inne. Otwarte komórki mogą ujawnić wysoko płatne symbole więźniów, dziczy, symbole podzielone brzytwy, które podwoiły każdy symbol na dotkniętej kołowrotku lub symbole Xways, które dodają stosy 4 dopasowanych symboli do kołowrotka. Można również pojawić rozlane dziczy, dzieląc każdy symbol na szpuli na 2.

Wszelkie 3 bonusowe symbole wyzwalają Funkcję Lockdown Obraca bezpłatne gry. Komórki Enfancer otwierają się, aby ujawnić, ile otrzymujesz bonusowych gier, a więzień doda losowy mnożnik do dowolnego symbolu.

Możesz także ujawnić skoki. Zaczynają się od wartości mnożnika i poruszają się wokół rolki w każdej bezpłatnej grze, a jeśli wylądują na kołowrotku z podzielonymi symbolami, mnożnik podwaja się za każdym razem. W idealnym scenariuszu można stworzyć skok dziki mnożnik 512x w tej rundzie. Symbole bonusowe przyznają dodatkowe obroty podczas tej funkcji, a otwarte komórki wzmacniacza w taki sam sposób, jak w grach podstawowych.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ułożone symbole
 • Walking Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Podzielone symbole/dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca
 • Kup bonus

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gry San Quentin Xways

Nawet ze stosunkowo niskim 32.00 Maksymalna zakład, że ogromna wygrana o najwyższym 150 000 razy wynosi 4 800 000.00! Jest to jednak gniazdo o wysokiej zmienności, w której stosunkowo hojne wartości nagród są sprzężone z potencjałem dłuższym niż średnie szczeliny między wygranymi spinami.

San Quentin Xways ma średni powrót do graczy procentowych 96.03%.

Nasza ocena automatów San Quentin Xways

Powiedzielibyśmy, że dla początkujących nie jest to miejsce. Komórki Enfancer, Symbole podzielone brzytwy, mnożniki, Xways i Jumping Wilds sprawi, że będzie to ekscytująca gra dla każdego, kto wcześniej grał w automaty, ale być może to za dużo dla tych, którzy nie ma doświadczenia.

Zabawny styl, żarty w grze i doskonała grafika zapewnią ci tak samo rozrywkę, jak wiele bonusów i potencjału masywnych nagród. Zagraj w automatach San Quentin Xways w najlepszych kasynach online i odblokuj więźniów na komputerze lub telefonie komórkowym.

Powiązani partnerzy kasyna

Fire Hot Darmowe Gry Onlines
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Motörhead
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Aloha Christmas Edition
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King Kong
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Glorious Empire
RTP:
96.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Border
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
MexoMax
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild West Gold Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Potion Commotion
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Gonzo's Quest Megaways
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Leprechaun Hills
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Jackpot
RTP:
94.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni