9 Masks of Fire graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
360 000 $.00
Motyw:
Dziwaczne/dziwne, safari

9 Maski Fire Darmowe Gry Online Recenzja

Afrykańska maska plemienna jest jednym z symboli wiśni, złotych dzwonów i czerwonych 7S znalezionych w 9 maskach OFF SLOT. Opracowany przez Microgaming i GameBurger Studios, 9 Masks of Fire to gniazdo kompatybilne z 5 rolkami i 20 linii, w których można wygrać do 2000 razy swój zakład. Być może, co nie dziwi, ta najlepsza nagroda pochodzi z lądowania 9 symboli maski jednocześnie.

To nie jest jedyna funkcja, ponieważ możesz również cieszyć się do 30 darmowych spinów, a wszystkie zwycięstwa potroiły się. Ląduj wystarczającą ilością masek w tej rundzie, aby zbierać ogromny 6000 razy swój zakład lub 360.000.00 przy maksymalnych stawkach. 9 masek ognia ma średnią zmienność i obfite średnie zwroty 96.24%.

Jak grać w 9 maskach maszyny do gniazda przeciwpożarowego

Bębny plemienne odtwarzają się, gdy kołowrotki obracają się na twoim komputerze, Androidzie, iOS lub Windows Mobile. Migoczące żar unosi się za siatką symboli 5x3, gdzie zobaczysz tradycyjne emblematyki owoce, dzwonka, bar i 7s. Złota maska jest specjalnym symbolem rozproszenia, a niebiesko-biały diament jest dziki, więc mogą działać jak inni, aby ukończyć kombinacje w dowolnej z 20 liniów wypłat w najlepszych kasynach online.

Zakres obrońców wychodzi z zaledwie 0.20 do 60.00 dla każdego obrotu, chociaż ten maksimum jest nieco mniejszy niż lubimy widzieć. Wybierz swój udział, klikając zakładki plus lub minus po obu stronach wskaźnika zakładu. Jest to szybki i łatwy system, który oznacza, że możesz zacząć wirować rolki 9 masek strażu pożarowego.

Istnieją kilka innych opcji sterowania, takich jak tryb automatycznego spinów, wywołany kliknięciem okrągłego przycisku strzałek, a symbol błyskawicy przyspiesza rozgrywkę. Kliknij 3 małe linie po lewej stronie sterowania, a zobaczysz, ile wygrasz z każdego symbolu, gdy co najmniej 3 w swoim rodzaju kraina na linii płac od lewej kołowrotka.

Wypłaty różnią się od zaledwie 1x twojego zakładu za pełną linię wiśni, do imponującego 125x dla dzikiego symbolu diamentowego.

Bezpłatne obroty i inne 9 masek funkcji gniazda pożaru

Miernik nagrody z boku rolki pokazuje, ile warte jest symbole maski. Potrzebujesz 3 masek na dowolnych pozycjach na średnich 3 rolkach, aby wygrać nagrodę równą zakładowi, a wartości wzrosną aż do 2000x, jeśli wylądujesz maksymalnie 9 masek jednocześnie.

Afrykańska tarcza plemienna to symbol rozproszenia, a dowolne 3 lub więcej przyznaje 1x Twój zakład, a także bezpłatną funkcję spinów. Przed rozpoczęciem gier bonusowych pojawia się koło fortuny, przy czym każda z 10 sekcji zawiera wiele darmowych gier, a mnożnik wygranej, który obowiązuje. Obróć koło, aby zebrać wszystko z 10 spin. Jeśli 3 kolejne tarcze wylądują w bezpłatnym obrotu, odcina rundę bonusową.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

9 masek maksymalnych wygranych gniazda przeciwpożarowego, RTP i zmienność

Jeśli wylądujesz 9 masek podczas bezpłatnych gier, z aktywowanym maksymalnym mnożnikiem, nagroda 2000x jest potroiła do 6000 razy. To równa się 360 000.00 na najwyższych stawkach i sprawia, że jest to największa możliwa wygrana z 9 masek straża. To gra o średniej zmienności i doskonały średnia powrót do procentu graczy 96.24%.

Nasze 9 masek oceny szczelin straży pożarnej

9 Masek Of Fire Online to niezwykła gra, która łączy bardzo tradycyjne symbole maszyn owocowych z egzotycznymi przedmiotami o tematyce afrykańskiej. Ogólny efekt wygląda dobrze na komputerach PC i telefonach komórkowych, więc nie narzekamy.

Dzikie substancje pomagają zbierać dodatkowe zwycięstwa, a 9 masek może wylądować w dowolnym momencie. Po rozpoczęciu bezpłatnych gier, gwarantowane jest co najmniej 10 dodatkowych obrotów z mnożnikiem 2x, a ze szczęśliwym obrotem koła fortuny możesz cieszyć się 30 spinami z mnożnikiem 3x.

Czy to będzie twój szczęśliwy dzień, kiedy zagrasz w 9 maskach slotów pożarowych? Dołącz do naszych zalecanych witryn kasyn online, zbierz ich hojne bonusy powitalne i dowiedz się samodzielnie.

Jakie cechy bonusowe ma 9 masek gniazda pożaru?

9 masek gniazda pożaru otrzymuje swoją nazwę z jednej z dodatkowych funkcji. Wygrywasz 2000 razy swój całkowity zakład, gdy 9 symboli maski wyląduje w dowolnym miejscu w tym samym czasie. Inne funkcje obejmują bezpłatną bonus spins, w której wszystkie zwycięstwa mogą potrójnie. Land 9 Maski w tej funkcji, aby wygrać 6000 razy swój zakład!

Gdzie mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w 9 maskach gier na automatach?

Na pewno możesz! Zagraj w 9 masek maszyny do gniazda przeciwpożarowego w naszych zalecanych kasynach mikrogamji i możesz wygrać prawdziwe nagrody pieniężne. Najlepsze witryny mają powitalne oferty bonusowe czekające na kolekcję, kiedy dołączysz i dokonasz depozytu.

, Co jest najbardziej, co mogę wygrać z 9 masek Fire Darmowe Gry Online?

6 000 razy maksymalna nagroda stawki równa się wygranej w wysokości 360 000.00 Kiedy grasz na maksymalnym zakładce. Jest to nieco niższe niż z wielu podobnych gier, ale w rezultacie nieco łatwiej jest trafić w ten cel,

Czy 9 masek gier ognia ma funkcję jackpota?

Wygrasz nieprogresywne jackpoty z symboli maski. Wszelkie 3 maski na szpach 9 masek gier strażniczych będą warte nagrody w wysokości 1 -krotności twojego zakładu, a jackpoty wzrosną do maksymalnie 2000x, jeśli 9 masek pojawia się w tym samym spinu.

To 9 masek dla gniazda pożaru przyjaznego dla urządzeń mobilnych?

Tak to jest. 9 Masek Gra w szczelinach Fires działa na telefonach komórkowych za pomocą platform operacyjnych Android, Windows i iOS. Nie trzeba przegapić żadnego stylu, funkcji lub nagród wersji komputerowej, ponieważ działa dokładnie w ten sam sposób na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest zakres zakładów 9 masek maszyny do gniazda przeciwpożarowego?

Minimalny udział w spinu 9 masek gniazda pożaru wynosi 0.20, podczas gdy maksymalny zakład wynosi 60.00 na spin. Istnieje kilka opcji pomiędzy nimi i jak wszystkie automaty do mikrogamowania, bardzo łatwo jest wybrać poziom, który pasuje do twojego bankrolla.

Jak lotny jest 9 masek gniazda pożaru?

To jest średnia zmienność gniazda. Oznacza to, że w porównaniu z innymi gier. Oczywiście może się to różnić w zależności od spinu i nadal możesz wygrać z gry.

Czy mogę pobrać aplikację, aby odtworzyć 9 masek slotu pożarowego?

Nie musisz pobierać żadnej aplikacji, aby odtwarzać 9 masek maszyny Lot. Łatwo się do niego dotrzeć przez przeglądarkę i możesz dodać kasyno do swoich ulubionych, aby uzyskać natychmiastowy dostęp w dowolnym momencie.

Dlaczego 9 masek gniazda pożaru jest tak popularne?

Kolorowe symbole i egzotyczny styl 9 masek gniazda ognia sprawiają, że wyróżniają się. Funkcje bonusowe są również wielką atrakcją, z szansą na zdobycie ogromnej nagrody Jackpot w dowolnym momencie i zebranie ogromnych zwycięstw z potrójnymi wypłatami w bezpłatnej funkcji gier.

Kiedy wydano 9 masek automatu do gniazda?

Mikrogaming i GameBurger Studios wprowadziło 9 masek maszyny do gniazda przeciwpożarowego 16 października 2020 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Rage of the Seas
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Legend of Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crocodopolis
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Octobeer Fortunes
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bonus Bunnies
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Jewels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Primal Hunt
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Neko - Gigablox
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Mummy Win Hunters Epicways
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joe Exotic
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond King Gold
RTP:
96.44%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
All That Cash Power Bet
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni