Emperor's Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, azjatyckie smoki

Recenzja automatu internetowego Barcrest Cesarz

Jedna z najbardziej pełnych funkcji automatów z Barcrest, złote gniazd. Pomimo tylko 5 bębnów i 10 stałych linii wypłat, ta maszyna do średniego szczeliny może być bardzo hojna dzięki swoim nagrodom, dzięki wielopoziomowym bonusom i dużym meczom bocznym BET. Podczas gry z małym zakładem, złoto cesarza oferuje mniejsze zwycięstwa i RTP tylko 94%. Ale zagraj w niektórych bocznych betach, a nie tylko odblokujesz prawdziwy kuszący wskaźnik zwrotu wynoszący 98%, ale także dostaniesz szansę na zdobycie prawdziwych nagród pieniężnych do 250 000 kredytów!

Podobnie jak większość automatów opracowanych przez Barcrest Slot Games, Emperor's Gold jest gotowy na urządzenia mobilne i zawiera specjalne gry bonusowe, które możesz zapłacić za wejście. Darmowe spiny, rozszerzające się dzikie i progresywne szlaki bonusowe są połączone w tej grze w automatach, aby zapewnić ekscytujące wrażenia za każdym razem, gdy grasz z prawdziwą gotówką. Dowiedz się więcej o różnych bonusach i nagrodach oferowanych przez złoty automat cesarza, czytając naszą pełną recenzję lub wypróbuj nasze demo gry, aby przetestować ją za darmo.

.

Jak grać złotym miejscem online cesarza

Niezwykłe w tym automatu i wielu innych gier Barcrest jest to, że daje ci boczne bets. Widzisz, jeśli umieścisz tylko regularne zakłady, będziesz mógł wydać od 0.10 i 500 punktów na spin i zabawy z niższymi wartościami RTP. Z drugiej strony, jeśli grasz w wielką grę boczną, możesz kupić 5 specjalnych spins za cenę 20, 30 lub 50 punktów i uzyskać nie tylko najlepsze RTP, ale także inne dodatkowe funkcje, które nie są dostępne w trakcie podstawowa gra.

Niezależnie od tego, z czym zdecydujesz się grać, gniazdo zawsze da ci te same 10 linii wypłat i ten sam zestaw 10 symboli. Jedyną różnicą jest to, że nagrody oferowane przez symbole będą się różnić w zależności od zakładu. Podczas gry z małymi stawkami wypłaty wahają się od 0.5x do 60x Twój zakład payline na sekwencję. Jeśli jednak zwiększysz swój zakład lub wejdziesz w wielką grę zakładu, nagrody te wzrosną do maksymalnie 50x lub 100 -krotności zakładu, odpowiednio na sekwencję. Jeśli chcesz dokładniej zbadać którąkolwiek z wypłat, po prostu naciśnij przycisk "I" na desce rozdzielczej, aby otworzyć wypłatę.

Podobnie jak wiele najlepszych gniazd, złote gniazdo cesarza występuje również w pakiecie zoptymalizowanym przez urządzenie mobilne dla graczy, którzy chcą pieniędzy w podróży, do których można uzyskać dostęp na dowolnym smartfonie lub tablecie, czy to na urządzeniu z Androidem, czy na iOS. Wersja mobilna maszyny do gniazda zawiera wszystkie elementy sterujące, które można znaleźć na grę stacjonarną, w tym funkcję autoodplay, gdy masz już dość stukania ekranu.

Bezpłatne obroty, bonusy i funkcje cesarza

Aby uzyskać niektóre nagrody cesarza, musisz zebrać sekwencję co najmniej trzech dopasowanych symboli na jednej lub większej liczbie linii płacowych, zaczynając od pierwszej szpuli po lewej stronie. Oprócz 10 podstawowych symboli, ten szczelin. Pierwszą ikoną bonusu jest Smocza Rozszerzające się Wild, który pojawia się na środkowych trzech rolkach i rozszerza się, a drugi to symbol rozproszenia, który aktywuje wolną grę bonusową Spins.

Jeśli zbierzesz trzy lub więcej rozproszeń w jednej rundzie, szczelina da ci bonus 12-20 darmowych spin. Dodatkowe bezpłatne obroty można również wygrać, zbierając Dragon Wilds podczas bonusu, a całą funkcję można odzyskać, zbierając kolejne trzy pięć rozpraszaczy na rolkach. W przypadku jeszcze większej liczby dodatkowych wygranych gniazdo aktywuje również specjalny szlak obrazu podczas bezpłatnych spin. Każdy Dragon Wild zebrany podczas bezpłatnych spinsów będzie dalej rozwinąć szlak obrazu, dając nie tylko dodatkowe darmowe spiny i wypłaty bonusowe, ale także bardziej satysfakcjonujące transformacje symboli.

Kolejną bonusową grą, którą możesz zagrać w złotej maszynie do gniazda cesarza, jest wielka gra. Ta specjalna funkcja występuje w trzech typach, z których każda kosztuje inną cenę i oferuje różne bonusy. Regularna opcja zapewnia 5 obrotów z rozszerzającymi się dzikimi, podczas gdy gry super i mega zapewniają również nowe szlaki bonusowe, które można wypełnić symbolami rozproszenia, aby szybciej odblokować darmowe spiny. Zapłać 50 punktów, a możesz aktywować darmowe bonusy spins.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Złota Cesarza maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Wielka gra w automatach oferuje bardzo uczciwy wskaźnik RTP 98% i wyższy wskaźnik trafienia dzięki lepkim dzikim i bezpłatnym szlakom bonusowym spins. Ogólnie rzecz biorąc, zapewnia naprawdę szerokie limity bukmacherskie i rozgrywkę o średniej wariancji. Oferuje szansę na bank.

Podsumowanie złota cesarza i podobne automaty online

Krótko mówiąc, złoto cesarza to kolejny szczelin. Jeśli lubisz automaty, które oferują wiele funkcji i nagród, ta gra z pewnością będzie warta twojego czasu.

Alternatywnie, jeśli szukasz jeszcze bardziej ekscytujących gier automatycznych na najwyższych miejscach online i nie masz nic przeciwko graniu w coś bardziej ryzykownego, możesz również sprawdzić dowolne z naszych kasyn Barcrest i wypróbować niektóre gry o wysokiej zmienności w studio. Szczególnie warte wypróbowania slocie żołnierza Rzymu. Gniazdo Zeus III od partnera Barcrest WMS to także świetna gra, w którą lubisz bonusy Big Free Spins i jeszcze więcej linii wygranych (192).

Powiązani partnerzy kasyna

Guardians of the Deep
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
6 Tokens of Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beef Lightning
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Down the Rails
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
At The Movies
RTP:
94.75%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Gold Collector
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
4 Seasons
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
3 Tiny Gods
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Hand of Midas
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Renegades
RTP:
96.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Candy Bars
RTP:
93.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Rick and Morty Wubba Lubba Dub Dub
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni