Jambo Cash graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
587 200 $.00
Motyw:
Dziwaczne/dziwne, safari

Recenzja automatu online Jambo Cash online

Kolorowe masy plemienne pojawiają się na rolkach Jambo Cash Darmowe Gry Online od Yggdrasil i Jade Rabbit Studios. Zaskoczona w bujnym krajobrazie Afryki, jest to 6-rela, która oferuje ogromne 4096 różnych sposobów na wyrównanie symboli, aby wygrać. Wilds pomagają i mogą pomnożyć wygrywanie do 3125x!

Specjalne symbole gotówkowe płacą natychmiastowe nagrody i możesz zastąpić emblematy kart o niższej wartości więcej symbolami gotówki podczas wyboru bezpłatnych funkcji bonusowych. Hojna oferta zakładów umieszcza szczelinę gotówką Jambo w zasięgu prawie każdego, i można wygrać masywne 587 200.00 na maksymalnym stawce.

Wysoka zmienność łączy się z wysokim powrót do procentowego od graczy 96.60%. Odkształcić slot gotówkowy Jambo w najlepszych kasynach online przedstawionych tutaj.

Jak grać w grę Jambo Cash Slots

W tle rozgrywa się delikatne bębenki, dzięki czemu dobrze pasuje do afrykańskiego motywu maszyny gotówkowej Jambo. Acacia drzewa i animowane paprocie nadają grę bujny wygląd, a symbole obracają dekoracyjne tło drewna.

Zobaczysz 4 garnitury kart i 4 maski plemienne na siatce symboli 6x4, z wysokim poziomem szczegółowości na całej planszy. Istnieje też dziki symbol i ikona rozproszenia tarczy, które pomagają uczynić ją imponującą grą Yggdrasil na komputerach PC, Android, iOS i Windows Mobiles.

Zakres zakładów biegnie od małego 0.50 na spin do znacznej 100.00, a pomiędzy nimi jest wiele poziomów. Po prostu kliknij Plus i minus zakładki po obu stronach przycisku palika, aby wybrać zakład. Okrągła strzałka na elementach sterujących aktywuje funkcję automatycznych obrotów, a jeśli klikniesz przycisk "I", otworzysz wypłatę.

Przeczytaj to, aby zobaczyć, jak bardzo wygrasz z każdego symbolu w wybranym stakie, i aby zdobyć nagrodę, potrzebujesz co najmniej 3 rodzaju na sąsiednich bębnach z lewej strony. Najlepiej płacona maska jest warta od 1x do 3x twojego zakładu, w zależności od liczby kołowrotków.

Bezpłatne obroty i inne funkcje slotów gotówkowych Jambo

Dzika maska wykonuje zwykłą sztuczkę dzikich symboli i działa jak inne, jeśli może to zakończyć lub poprawić wygraną. Każda kombinacja zakończona przy pomocy Wild zostaje pomnożona przez 1x do 5x. Jeśli więcej niż jeden dziki jest zaangażowany w zwycięstwo, ich mnożniki łączą się, z ogromnym potencjałem 3125x.

Bębny plemienne zawierają wartości gotówkowe do 500x, a jeśli co najmniej 3 pojawiają się na sąsiednich rolkach w tym samym spinku, zbierasz ich połączone mnożniki.

Symbol bonusowy tarczy na rolkach 1, 3 i 5 przyznaje wybór bezpłatnych funkcji bonusowych. Możesz wybrać z następujących opcji -

 • 15 darmowych gier z pojedynczym symbolem karty niższej płatnej konwertowanej na symbole gotówki perkusyjnej
 • 10 darmowych spinów z 2 symbolami kart zastąpionych symbolami gotówkowymi
 • 5 Darmowe obroty, w których 3 symboli karty gry są konwertowane na symbole gotówkowe
 • Opcja tajemnicza. Otrzymujesz losową liczbę bezpłatnych spinów z czymkolwiek do wszystkich 4 symboli kart przekształconych w symbole gotówki

Jeśli wcielasz się w dowolną funkcję darmowych gier, dodatkowy symbol karty zostanie usunięty. To nadal powinno być mnóstwo czasu na zebranie przyzwoitych zwycięstw z o wyższych płatnych maskach i symboli bębnów, chociaż nie oczekuj, że maksymalny mnożnik 500x ląduje bardzo często.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu

Maksymalne wypłaty, średnie zwroty i zmienność Jambo

Z wystarczającą liczbą symboli bębnów i dzikimi mnożnikami, wygrana równa 5872x, twój zakład jest wykonalny. Dzięki hojnej maksymalnej stawce 100.00, składa się z ogromnych 587 200.00 Najwyższa możliwa wypłata z maszyny do automatów gotówkowych Jambo.

To gra o wysokiej zmienności, z teoretycznym procentem zwrotu 96.60%.

Nasza ocena automatów online Jambo Cash

Podczas gdy grafika jest mało staroświecka w porównaniu do najlepszych gier automatycznych, gniazdo Jambo Cash ma dużo uroku i koloru. Oczywiście chodzi o potencjał dużych zwycięstw z dzikich mnożników i symboli gotówkowych, a na pewno nie zawodzi o dodatkowych funkcjach.

Jeśli podoba Ci się egzotyczny motyw i chcesz zagrać w grę z potencjałem do dostarczenia dużych zwycięstw, koniecznie sprawdź slot jambo w najlepszych kasynach online Yggdrasil.

Top 5 yggdrasil automatów

Jaka jest maksymalna wygrana z maszyny do gniazda gotówki Jambo?

Najwyższa możliwa wygrana z gniazda gotówki Jambo to oszałamiające 587 200.00. To 5872x całkowity zakład na maksymalnym stawce 100.00. Nawet na niższych poziomach ten mnożnik stanowi znaczną sumę.

Jaka jest dzika funkcja mnożnika gry Jambo Cash Slots?

Symbole dzikiej maski mogą pojawić się na rolkach gniazda gotówki Jambo. Działają jak inni i mnożą wszelkie wygrane, które pomagają ukończyć do 5x. Jeśli wiele dzikich jest w kombinacji, ich wartości łączą się z potencjalnym 3125x!

Czy gniazdo gotówki Jambo ma bezpłatną funkcję spinów?

Tarcza plemienna w co najmniej 3 miejscach jednocześnie nagroda do wyboru bezpłatnych rund bonusowych w sercu Jambo Cash. Możesz wybrać gry 5, 10 lub 15 bonusowych, z 1, 2 lub 3 niższymi symbolami płaconymi zastąpionymi symbolami gotówkowymi w całym. Istnieje również opcja tajemniczych darmowych spinów.

Czy mogę odtwarzać gniazdo gotówki Jambo na urządzeniu mobilnym?

Gniazdo Jambo Cash działa idealnie na iPhone'ach, iPadach, Windows i urządzeniach mobilnych z Androidem. Został zaprojektowany od samego początku gier mobilnych, więc nie musisz się martwić o brakującą w wersji komputerów stacjonarnych.

, Czy powinienem zawsze być maksimum na automatach Jambo Cash online?

Obfity zakres zakładów działa aż do maksymalnie 100.00 na spin. Z pewnością nie potrzebujesz, aby umieścić to na slocie gotówkowym Jambo i powinieneś grać tylko z jednorazowymi pieniędzmi dla zabawy. Minimalny zakład to 0.50 I istnieje wiele innych opcji pasujących do Twojego budżetu.

Czy gra Jambo Cash Slots ma dobry powrót do procentu graczy?

W dłuższej perspektywie automat Jambo Cash Online spłaca się z powrotem 96.60 na każde 100.00 umieszczone w zakładach. To doskonały powrót do procentu graczy, który pozwala grać dłużej z mniejszym ryzykiem. Jest to jednak postać teoretyczna i możesz być dobrze lub w dół w dowolnym momencie.

Jakie symbole używa gniazda gotówki Jambo?

Slot Cash Jambo jest tematyczny wokół afrykańskich masek plemiennych. Pojawiają się cztery maski oraz dzika maska wraz z niższymi opłacanymi symbolami garnituru. Bębny również znajdują się tutaj, a zawierają one natychmiastowe wartości gotówkowe do 500 -krotności Twojego zakładu.

Jakie gry są podobne do gniazda gotówki Jambo?

Gry podobne do maszyny do gniazda gotówki Jambo obejmują mega maski z relaksu i afrykańskiej maski z Merkur. To kilka przykładów gier tematycznych wokół kontynentu afrykańskiego i kultur, w które można grać w najlepszych miejscach kasynowych.

Który programista tworzy grę Jambo Cash Slots?

Jambo Cash to współpraca między Jade Rabbit Studios i Yggdrasil. Współpracując, mogą wydawać bardziej wysokiej jakości gry w naszych ulubionych kasynach.

Kiedy mogę zagrać w gniazdo gotówki Jambo online?

Slot Cash Jambo został wydany 16 sierpnia 2021.
Starlight Princess
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Space Battle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Hot Hold and Spin
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chibeasties
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plagues of Egypt
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Burning Classics
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Merlin’s Grimoire
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Dark Knight
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Everybody's Jackpot
RTP:
94.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Street Racer
RTP:
97.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Druids' Dream
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hotel Yeti Way
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki